• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Najpopularniejsze gry e-sportowe w 2023 roku

Najpopularniejsze gry e-sportowe w 2023 roku

W ciągu ostatnich kilku lat świat e-sportu odnotował ogromny wzrost, a trend ten będzie się utrzymywał. Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Newzoo, globalny rynek e-sportu osiągnie w 2023 roku wartość 1,8 miliarda dolarów, a na całym świecie będzie go oglądać prawie 600 milionów widzów. Przy tak dużej branży z pewnością w przyszłości w świecie e-sportu pojawią się nowe gry e-sportowe i turniejowe.

Football Team - gra piłka nożna - gry manager piłkarski

W 2023 roku zapowiada się wiele obiecujących światowych premier gier. Na chwilę obecną, również w 2023 roku najpopularniejszymi grami niezmiennie są League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive. Jakie są więc najlepsze tytuły e-sportowe, o których powinieneś wiedzieć w 2023 roku?

League of Legends

League of Legends (LoL) jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej udanych tytułów w branży esportowej. Gra pojawiła się w 2009 roku i od tego czasu stała się jedną z największych gier w profesjonalnych rozgrywkach. Jest to gra typu MOBA (multiplayer online battle arena) 5 na 5 osób, która stała się centrum wielu turniejów z milionami dolarów w puli nagród.

Game of Thrones - gra strategiczna fantasy - gra o tron

Counter-Strike: Global Offensive

Inną ważną grą, która będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem w 2023 roku, jest Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Ta taktyczna strzelanka istnieje od 1999 roku i jest jedną z najpopularniejszych gier w branży. Jest to wieloosobowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w której drużyny terrorystów walczą z antyterrorystami, aby wykonać zadania, takie jak podkładanie i rozbrajanie bomb.

League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game

StarCraft II

Starcraft II to popularna gra strategiczna w czasie rzeczywistym (RTS) stworzona przez firmę Blizzard Entertainment. Celem gry jest zniszczenie przeciwnika poprzez rozbudowanie swojej bazy, rekrutowanie jednostek i atakowanie wroga. Gra jest szczególnie znana z wysokiego poziomu trudności i skomplikowanej taktyki. Wiele turniejów i lig profesjonalnych jest organizowanych na całym świecie, a gra jest uważana za jedną z najważniejszych i najważniejszych w historii e-sportu.

Dota 2

Dota 2 to kolejna gra MOBA, która stała się bardzo popularna na scenie esportowej. Kolejna część the International" miał odbyć się w 2021 roku z rekordową pulą nagród wynoszącą ponad 40 milionów dolarów. Gra jest spójna i wciąż zyskuje na popularności, ponieważ co roku ogłaszane są kolejne turnieje.

Lineage II - kultowa gra MMORPG fantasy

Overwatch

Overwatch to kolejny popularny tytuł, który zyskał na popularności po premierze w 2016 roku. Ta gra zespołowa w grze biorą udział dwie drużyny składające się z sześciu graczy, którzy rywalizują ze sobą w różnych trybach gry. Gra była przedmiotem wielu turniejów, a jej oglądalność rośnie z każdym rokiem.

Fortnite

Ostatnim ważnym tytułem jest Fortnite, gra typu battle royale, która pojawiła się w 2017 roku. W 2020 roku miała jedną z największych puli nagród w historii w zawodach esportowych, w których nagrodą jest ponad 40 milionów dolarów. Gra stała się popularna dzięki unikalnemu połączeniu mechaniki budowania i strzelania, które przyciągnęło ludzi.

Forge of Empires - gra strategia MMO przeglądarka browser

Podsumowanie

To pięć najważniejszych tytułów w branży esportowej w 2023 roku, ale jest jeszcze wiele innych gier, które będą robić furorę w tej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem strzelanki pierwszoosobowe, gry strategiczne czy inne, na pewno znajdzie się tytuł, który przyciągnie twoją uwagę. Obserwuj więc, co przyniesie przyszłość esportu i upewnij się, że jesteś gotowy na całą akcję!

Football Team - gra piłka nożna - gry manager piłkarski


 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O TEMATYCE E-SPORTU

E-sport zarobki - ile zarabia e-sportowiec - najlepsi gracze

Najlepsze gry e-sport

Ile zarabia e-sportowiec - zarobki e-sport 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

 


 • Football Team logo gry png

  Football Team

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Symulator piłki nożnej
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: FP Global
  Wydawca: FP Global
  Platformy: WWW

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • nie założymy drużyny od razu 0
  • wysoki próg wejścia 0
  • modyfikować można jedynie strój zawodnika 0
 NEWSY
najnowszee