• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

StarCraft 2

gra StarCraft 2

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Sci-Fi RTS
Grafika: 3D
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment
Platformy: Microsoft Windows
Premiera: 2010
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa, płatne rozszerzenie
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 79. WG GATUNKU Strategiczne
23.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.5
OCENA REDAKCJI 7.7

Starcraft 2 jest klasyczną grą MMORTS zaprojektowaną przez Davida Kim, Dustina Browder oraz Mikea Heiberg dla firmy Blizzard Entertainment. Gra opowiada o dalszym ciągu konfliktu między Terranami, Zergami i Protosami z perspektywy Jima Raynora, delikwenta i ‘wieśniaka’ w kosmosie.

Z perspektywy gracza gra udostępnia trzy bardzo różniące się od siebie frakcje. Gra jest skonstruowana w myśl filozofii perfekcyjnej nierównowagi. Pojawia się tutaj duży nacisk na kontrjednostki oraz zarówno micro, jak i makro management. Rozgrywka w Starcrafta 2 jest bardzo stereotypowa w gatunku RTSów, co nadrabia niesamowicie dogłębnym dopracowaniem swojej zawartości. Od czasu ustanowienia popularności na scenie e-sportowej w pierwszej części gry, Starcraft 2 w dalszym ciągu jest największym rywalizacyjnym tytułem spośród strategii komputerowych.

W grze mamy dostęp do trybów PvP, zarówno drużynowych, jak i nie. W tym znajduje się również unikalny tryb archon, dający dwóm graczom jednoczesną kontrolę nad bazą. Gra posiada również szereg trybów PvE, wliczając w to kampanię fabularną oraz wyzwania kooperacyjne w misjach przeciwko sztucznej inteligencji online (AI). Dodatkowo gracze mają dostęp do modów tworzonych przez innych członków społeczności.

Starcraft 2 doczekał się dwóch dodatków: Heart of the Swarm oraz Legacy of the Void. Zawartość z gry podstawowej oraz pierwszego rozszerzenia dostępna jest za darmo w pakiecie startowym dostępnym na aplikacji Blizzardu. Ostatni dodatek należy zakupić oddzielnie. Możliwe jest częściowe korzystanie z jego zawartości, jeżeli gramy wraz z kimś, kto zakupił go przed nami.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

The StarCraft Universe - Gameplay Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
  • Sonda StarCraft 2
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee