• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

World of Warships Blitz

gra World of Warships Blitz

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: morskie bitwy
Grafika: 3D
Producent: Wargaming
Wydawca: Wargaming
Platformy: Android, iOS
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 44. WG GATUNKU Strategiczne
7.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.7

Bitwy morskie na Twoim telefonie

World of Warships Blitz będący rozwinięciem popularnej wersji na PC - World of Warships, to mobilna gra MMO, która dostarcza emocjonujących bitew morskich zmierzających ku chwale i zwycięstwu. Wydana przez znane studio Wargaming zadebiutowała w 2018 roku na platformie Android, gdzie od razu zyskała szerokie uznanie graczy.
World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Gra, której nie trzeba przedstawiać

Fanom bitew morskich World of Warships z całą pewnością nie trzeba przedstawiać, jednak dodatkowy człon w nazwie Blitz wskazuje na grę przygotowaną na smartfon. Wiążę się to przede wszystkim ze zmianą sterowania (tutaj naszym kontrolerem jest ekran dotykowy), a także zmianami podyktowanymi ograniczeniami mocy obliczeniowej smartfonów. Bitwy nadal wyglądają niezwykle ciekawe, jednak zostały ograniczone do siedmiu graczy po każdej ze strony. Twórcy na premierę gry przygotowali sumarycznie 90 okrętów, którymi możemy sterować i należą one do zarówno produkcji niemieckiej, amerykańskiej, japońskiej jak i rosyjskiej.
World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon

Imponująca flota okrętów

Wśród okrętów wojennych znajdziemy takie perełki jak lotniskowiec Midway, krążownik Kolberg, pancernik Yamato, czy polski ORP Błyskawica. Z całą pewnością jest to dopiero początek i podobnie jak to miało miejsce w przypadku World of Tanks Blitz, tak i World of Warships będzie nieustannie aktualizowany i sukcesywnie pojawiać się będą kolejne nowe okręty, mapy czy tryby rozgrywki. Bitwy nie są skoncentrowane tylko i wyłącznie na samych pojedynkach, lecz również musimy dbać o wpływy na danych terytoriach, przejmować określone lokalizacje itd. Mimo zmniejszenia wielkości potyczek i ilości graczy, którzy mogą podejmować rozgrywkę równocześnie, rozgrywka nadal jest niezwykle emocjonująca i wymagająca. Walki są również zauważalnie krótsze (co też wynika ze specyfikacji samej platformy na której powstawało World of Warhips Blitz), dlatego też jednak potyczka może maksymalnie trwać 10 minut.
World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon

Uzbrojenie i wyposażenie dostosowane do Twojego stylu gry

Jednym z kluczowych elementów gry jest rozwój okrętów. Gracze mają możliwość dostosowywania i ulepszania swoich jednostek poprzez zdobywanie nowych modułów, uzbrojenia i wyposażenia. To pozwala na tworzenie unikalnych kombinacji, dostosowanych do indywidualnych preferencji i stylu gry każdego gracza. Dzięki zdobywaniu nowych modułów, gracze mogą wzmacniać różne aspekty swoich okrętów, takie jak siła ognia, prędkość, pancerz, czy manewrowość. Uzbrojenie stanowi kluczowy element pozwalający na wybór odpowiedniej broni. Niezależnie od tego, czy preferujesz szybkie i zwrotne niszczyciele, czy też potężne i mocno opancerzone pancerniki, masz pełną kontrolę nad kształtem i charakterystykami swoich jednostek.

World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon

Produkcja z najwyższej półki

Pod względem technicznym jest to produkcja z najwyższej półki, jeśli chodzi o gry mobilne. Nie można na ten aspekt rozgrywki narzekać, bowiem całość wygląda bardzo dobrze, choć aby gra działała w pełni płynnie wymaga całekiem wydajnego telefonu, czy tabletu. Na uwagę zasługuje również ciekawy system zniszczeń, który nadaje całej produkcji klimatu. Gra jest dostępna zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple App Store zupełnie za darmo, jednak jak przystało na tego typu grę możemy dokupić konta premium zwiększające swoje możliwości w walce.

World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon

Podróż przez świat okrętów wojennych

World of Warships Blitz to nie tylko mobilna gra bitew morskich, ale także pełna emocji podróż przez świat wojennych okrętów. Dzięki dynamicznym bitwom, rozbudowanemu systemowi rozwoju okrętów oraz możliwości interakcji z innymi graczami, gra dostarcza niezapomnianych doświadczeń i wiele godzin rozrywki dla fanów MMO. Jest to świetna gra dla miłośników morskich batalii, którzy pragną wziąć udział w ekscytujących potyczkach na wodach oceanów, gdzie każda decyzja może zadecydować o wyniku bitwy.

World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

TOP 7 MMO ShooteryWorld of Warships znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 MMO SHOOTERY.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Warships Blitz - gameplay [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda World of Warships Blitz
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee