World of Warships Blitz • Najlepsze Gry Strategiczne • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

World of Warships Blitz

gra World of Warships Blitz

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: morskie bitwy
Grafika: 3D
Producent: Wargaming
Wydawca: Wargaming
Platformy: Android, iOS
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 64. WG GATUNKU Strategiczne
18.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.5
OCENA REDAKCJI 7.7

Bitwy morskie na Twoim telefonie

World of Warships Blitz to produkcja z gatunku gier MMO stworzona z myślą o mobilnych technologiach i jest rozwinięciem wersji na PC - World of Warships. Gra ta zadebiutowała 18 stycznia 2018 na Androidzie i jest dostępna w sklepie Google Play zupełnie za darmo. Podobnie jak pozostałe produkcje z tej serii została przygotowana przez białoruskie studio Wargaming.
World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon
Fanom bitew morskich World of Warships z całą pewnością nie trzeba przedstawiać, jednak dodatkowy człon w nazwie Blitz wskazuje na grę przygotowaną na smartfon. Wiążę się to przede wszystkim ze zmianą sterowania (tutaj naszym kontrolerem jest ekran dotykowy), a także zmianami podyktowanymi ograniczeniami mocy obliczeniowej smartfonów. Bitwy nadal wyglądają niezwykle ciekawe, jednak zostały ograniczone do siedmiu graczy po każdej ze strony. Twórcy na premierę gry przygotowali sumarycznie 90 okrętów, którymi możemy sterować należą one do zarówno produkcji niemieckiej, amerykańskiej, japońskiej jak i rosyjskiej.
World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon
Wśród nich znajdziemy takie perełki jak lotniskowiec Midway, krążownik Kolberg czy pancernik Yamato. Z całą pewnością jest to dopiero początek i podobnie jak to miało miejsce w przypadku World of Tanks Blitz, tak i World of Warships będzie nieustannie aktualizowany i sukcesywnie pojawiać się będą kolejne nowe okręty, mapy czy tryby rozgrywki. Bitwy nie są skoncentrowane tylko i wyłącznie na samych pojedynkach, lecz również musimy dbać o wpływy na danych terytoriach, przejmować określone lokalizacje itd. Mimo zmniejszenia wielkości potyczek i ilości graczy, którzy mogą podejmować rozgrywkę równocześnie rozgrywka nadal jest niezwykle emocjonująca i wymagająca. Walki są również zauważalnie krótsze (co też wynika ze specyfikacji samej platformy na której powstawało World of Warhips Blitz), dlatego też jednak potyczka może maksymalnie trwać 10 minut.
World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon
Pod względem technicznym to produkcja najwyższa półka jeśli chodzi o gry mobilne. Nie można na ten aspekt rozgrywki narzekać, bowiem całość wygląda bardzo dobrze, choć by działało w pełni płynnie wymaga całekiem wydajnego telefonu czy tabletu. Na uwagę zasługuje również ciekawy system zniszczeń, który nadaje całej produkcji klimatu. Gra jest dostępna zarówno w sklepie Google Play jak i Apple App Store zupełnie za darmo, jednak jak przystało na tego typu grę możemy dokupić konta premium zwiększające swoje możliwości w walce.
World of Warships Blitz - gra bitwy morskie na telefon

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Warships Blitz - gameplay [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!
Ragnarok Online 2: Legend of the Second - Anime Intro [Full HD]
Ragnarok Online 2: Legend of The Second - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Ragnarok Online - Czy warto zagrać? - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda World of Warships Blitz
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze