• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

World of Warships

gra World of Warships

Gatunek: Shootery
Tematyka: Bitwy morskie
Grafika: 3D
Producent: Wargaming.net
Wydawca: Wargaming.net
Platformy: OS X, Windows
Premiera: 2015
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 8. WG GATUNKU Shootery
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 6
OCENA GRACZY 7.8
OCENA REDAKCJI 8.0

Niesamowicie realistyczny symulator morskich batalii

World of Warships to niesamowicie realistyczny symulator bojowy koncentrujący się na morskich bataliach. Gra stworzona przez znaną firmę Wargaming przenosi graczy w świat okrętów i strategicznych starć na otwartym morzu. Co sprawia, że World of Warships jest grą wyjątkową oraz jakie elementy czynią ją tak atrakcyjną dla fanów gier wideo na całym świecie? Produkcja wyróżnia się realistycznym odwzorowaniem historycznych okrętów oraz dynamicznymi bitwami morskimi, co przyciąga graczy zainteresowanych zarówno strategią, jak i historią. Tytuł został wydany także w dedykowanej wersji na smartfony pod nazwą World of Warships Blitz.

World of Warships - gra realistyczny symulator bojowy bitwy morskie

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Wciel się w rolę kapitana historycznych okrętów wojennych

World of Warships jest częścią większego uniwersum gier "World of ..." stworzonych przez firmę Wargaming. Inne gry z tego uniwersum to World of Tanks i World of Warplanes. Podobnie jak w wymienionych grach, celem jest dostarczenie realistycznego doświadczenia związanego z konkretnym rodzajem broni, czy pojazdów. W przypadku WoWs, gracze wcielają się w rolę kapitanów historycznych okrętów wojennych z epoki XX wieku odtwarzając słynne bitwy morskie z tego okresu historycznego.

World of Warships - gra realistyczny symulator bojowy bitwy morskie

Strategiczne umiejętności kluczem do sukcesu

Centralnym elementem rozgrywki w World of Warships są bitey morskie, w których gracze walczą przeciwko sobie w różnych trybach gry. Gracze mają do dyspozycji szeroki wybór okrętów, od lekkich niszczycieli do potężnych pancerników, z których każdy ma swoje unikalne cechy i umiejętności. Strategiczne umiejętności są kluczem do sukcesu w grze, ponieważ gracze muszą dobrze zarządzać swoimi okrętami, planować manewry i wykorzystywać teren, aby pokonać przeciwnika.

World of Warships - gra realistyczny symulator bojowy bitwy morskie

Hybryda rozwiązań symulacyjnych i zręcznościowych

Mechanizmy rozgrywki to hybryda rozwiązań symulacyjnych i zręcznościowych, która oferuję nam zabawę w trzech trybach, standardowym (drużynowy "capture the base"), pojedynku (solo "capture the base") oraz dominacji (drużynowy "capture the point"). Ponadto w każdej z wyżej wymienionych opcji można zwyciężyć poprzez zmiażdżenie (zniszczenie) wszystkich przeciwników. 

World of Warships - gra symulator bojowy bitwy morskie

Imponujący realizm i dbałość o detale

Jedną z największych zalet World of Warships jest jego imponujący realizm i dbałość o detale. Okręty w grze są wiernie odwzorowane na podstawie ich rzeczywistych odpowiedników historycznych, co dodaje autentyczności do rozgrywki. Ponadto, dynamiczna fizyka wody oraz efekty graficzne sprawiają, że bitwy morskie wyglądają spektakularnie i emocjonująco.

World of Warships - gra symulator bojowy bitwy morskie

Legendarne okręty z pierwszej połowy XX wieku

Twórcy World of Warships kuszą nas mapami o łącznej powierzchni 16,704 kilometrów kwadratowych, na których walczyć będziemy aż 400-stoma okrętami. W grze możemy wcielić się w kapitanów legendarnych okrętów z pierwszej połowy XX wieku. Są to między innymi japońskie Fuso i Mogami, amerykański lotniskowiec Lexington, czy polski niszczyciel ORP Błyskawica. Podczas morskich bitew spotkamy się także z okrętami brytyjskimi, rosyjskimi i niemieckimi.

World of Warships - gra symulator bojowy bitwy morskie

Niezapomniane doświadczenie wirtualnych starć na morzu

World of Warships to nie tylko gra, ale prawdziwe doświadczenie dla miłośników morskich bitew i strategii. Realistyczne odwzorowanie historycznych okrętów wojennych, szeroki wybór trybów gry oraz dynamiczne bitwy na otwartym morzu sprawiają, że jest to tytuł wyjątkowy w swoim rodzaju. Dodatkowo, silna społeczność graczy oraz regularne aktualizacje zawartości, które wprowadzają nowe okręty i ulepszenia, sprawiają, że gra stale ewoluuje i przyciąga nowych graczy. Dla tych, którzy cenią zarówno realizm, jak i emocje towarzyszące wirtualnym starciom na morzu, World of Warships stanowi niezapomnianą przygodę, która pozostanie długo w pamięci.

World of Warships - gra symulator bojowy bitwy morskie

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

TOP MMO ShooteryWorld of Warships znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 MMO SHOOTERY.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Warships - E3 Trailer
World of Warships - Ciekawy Trailer
World of Warships - Gameplay
World of Warships - Kolejny GamePlay
World of Warships - Trailer w świetnej jakości

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
  • Sonda World of Warships
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee