O nas - Portal MMO • Najlepsze TOP gry online multiplayer MOBA PC
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne


PORTALMMO.PL


Portal MMO to serwis informacyjno-newsowy z elementami społecznościowymi. Projekt skierowany jest do osób zainteresowanych grami komputerowymi, a w szczególności gatunkami MMO, MMORPG i MOBA, w które gra aktualnie kilkanaście milionów Polaków.

Innowacyjność serwisu polega przede wszystkim na połączeniu elementów, które są unikalne dla tego typu projektów, czyli cech społecznościowych, growych oraz newsowo-redakcyjnych. Portal MMO składa się z różnorodnych działów: recenzje i newsy (publicystyka), galerie i video (multimedia), baza gier i rankingi (społeczność) oraz pojedynki (rozrywka). Dzięki połączeniu funkcji informacyjnej i rozrywkowej Czytelnicy znajdują w jednym miejscu wszystko czego potrzebują.

Newsowo-informacyjna część portalu ma za zadanie dostarczyć odbiorcom wiadomości i multimediów ze świata gier. Realizowany jest poprzez Redakcję, która publikuje regularnie treści i materiały w postaci artykułów, recenzji, newsów, raportów i video z tematyki nie tylko growej, ale także popularno-naukowej.

Aspekt społecznościowy serwisu polega zaś na aktywnym włączeniu się graczy w stworzenie największej w Polsce i najbardziej kompletnej bazy z grami MMO. Jest ona nieustannie uzupełniana i rozbudowywana przez Czytelników oraz kluby fanowskie poszczególnych tytułów. Innym elementem wyróżniającym Portal MMO jest atrakcyjny i silnie angażujący system pojedynków opartych na bazie. Każdy gracz ma możliwość głosowania w wielu rozgrywających się w tym samym czasie porównań poszczególnych tytułów, które ostatecznie budują rzetelny rankingi "Najlepszych gier MMO".

Bogata w treść i kompletna baza gier jest punktem integrującym obie funkcje serwisu. Z jednej strony Redakcja portalu tworzy i publikuje profesjonalne materiały prasowe, z drugiej strony sami Czytelnicy są zaangażowani w uzupełnianie i generowanie dodatkowych treści. Dzięki temu realizowana jest wizja opracowania najbardziej kompletnego kompendium gier MMO.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY  wspolpraca@portalmmo.pl

PRODUCENT

SuperNova Interactive specjalizuje się w zarządzaniu projektami IT. Oferujemy kompleksowe wdrożenia dla e-biznesu, wprowadzamy nowe projekty na rynek. Optymalizujemy funkcjonowanie gotowych produktów internetowych.


Współpraca z wieloma Kontrahentami zaowocowała realizacją kilkudziesięciu projektów z różnorodnych obszarów w branży IT tj. rozwój dużych portali www, budowa sklepów internetowych i portali społecznościowych, opracowywanie CMS i CRM, działania na wielkich bazach danych (Big Data) oraz cloud computing.


SuperNova Interactive posiadając wiele lat doświadczenia w zarządzaniu gwarantuje rzetelne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Pasja śledzenia i poszukiwania nowych rozwiązań sprawia, że nasze działania są zawsze dopasowane do potrzeb Klienta i zgodne z najnowszymi trendami funkcjonującymi na rynku.