• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Call of Duty: Infinite Warfare

gra Call of Duty: Infinite Warfare

Gatunek: Shootery
Tematyka: Sci-fi
Grafika: 3D
Producent: Infinity Ward
Wydawca: Activision Blizzard
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: ok. 150 zł.
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 220. WG GATUNKU Shootery
31.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 7.3

Call of Duty: Infinite Warfare to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii strzelanin, za której powstaniem stoi studio Infinity Ward. Jaj premiera miała miejsce 4 listopada 2016 roku i jest ona dostępna zarówno na komputery osobiste, jak i konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Od samego ujawnienia, produkcja była tematem wielu kontrowersji wśród graczy.

Fabularnie najnowsza odsłona Call of Duty osadzona jest w przyszłości. Na Ziemi doszło do ustanowienia tak zwanego United Nations Space Alliance, którego celem jest dalszy podbój Układu Słonecznego. Przeciwnikiem sojuszu jest Settlement Defense Front, czyli główny przeciwnik, z którym przyjdzie zmierzyć się graczom. Rozgrywka polega na wcieleniu się w rolę Reyesa – kapitana statku Retribution toczącego walkę z SDF.

Mechanika Call of Duty została wzbogacona o nowe elementy. Tym razem gracze mogą również pilotować myśliwce Jackal i brać udział w widowiskowych bitwach powietrznych. Sam okręt Retribution służy im jako nowoczesna baza wypadowa.

Jak w przypadku poprzednich części, Infinite Warfare ma również do zaoferowania bogaty tryb multiplayer. Dodatkowo dostępny jest także tryb Zombie. Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a jej koszt to obecnie około 150 złotych.


  • Sonda Call of Duty: Infinite Wa...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee