Pogromcy • Najlepsze Gry Strategiczne • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Pogromcy

gra Pogromcy

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Fantasy (MMOSG)
Grafika: 2D
Producent: OverMobile
Wydawca: OverMobile
Platformy: Przeglądarka, Android, iOS
Premiera:
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 75. WG GATUNKU Strategiczne
23.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.4
OCENA REDAKCJI 6.7

Zostań niezwyciężonym wojownikiem i walcz na brutalnej arenie

Pogromcy to gra będąca reprezentantem gatunku fantasy role-playing game (RPG) wzbogacona o elementy strategiczne. W grze masz okazję wcielić się w młodego wojownika szukającego sławy i chwały oraz zanurzyć się w świat brutalnych walk na arenie pomiędzy zwaśnionymi stronami. Premiera gry miała miejsce w 2014 roku, a jej obecnym wydawcą jest znana z gier przeznaczonych na urządzenia mobilne firma Overmobile. Rozgrywką w Pogromcach można cieszyć się zarówno w oknie jednej z popularnych przeglądarek internetowych, jaki i na dowolnym urządzeniu wyposażonym w system operacyjny Android i iOS.
Pogromcy gra mmorpg za darmo fantasy wojownik

Pogromcy pozwalają graczom na stworzenie swojej własnej armii i walkę z innymi graczami w czasie rzeczywistym. W grze można budować swoje własne imperium, rozwijać swoje jednostki i tworzyć sojusze z innymi graczami. Gra oferuje również różnorodne misje i wyzwania, które umożliwiają zdobywanie dodatkowych nagród i doświadczenia. Ponadto, gracze mogą konkurować ze sobą w rankingach i walczyć o miejsce na szczycie listy najlepszych graczy. Pogromcy dają wiele możliwości personalizacji i rozwoju. Gracze mogą wybierać spośród różnych jednostek, takich jak żołnierze, rycerze i magowie oraz ulepszać je za pomocą specjalnych przedmiotów i umiejętności. Każda jednostka ma unikalne cechy i zdolności, które pozwalają na dostosowywanie swojej armii do indywidualnych potrzeb i taktyki.
Pogromcy gra mmorpg za darmo fantasy wojownik
Pogromcy oferują również szeroki wachlarz możliwości budowy. Gracze mogą tworzyć własne budynki i fortifikacje, takie jak koszary, tawerny i muzea, a także ulepszać je, aby zwiększyć ich moc i zdolność do obrony przed atakami wrogów. Gracze mają możliwość tworzenia sojuszy z innymi graczami i działania razem w celu osiągnięcia wspólnych celów. Sojusze mogą współpracować w misjach, walczyć ze wspólnymi wrogami i wymieniać się surowcami i zasobami. Co ciekawe, w grze istnieje także system handlu z innymi graczami, w którym można kupować i sprzedawać surowce, zasoby. System handlu pozwala na ulepszanie swoich jednostek i budynków, a także na uzyskanie dodatkowych zasobów potrzebnych do rozwijania swojego imperium.
Pogromcy gra fatnasy mmorpg za darmo mrush pl
Pogromcy cechują się całkiem nieźle rozwiniętą rozgrywką jak na taki tytuł. Gracze mają do wyboru szereg różnych zajęć, w które wchodzą między innymi napady na doskonale uzbrojone oddziały rycerzy, starcia z grupami orków, grabienie kupców, czy starcia ze smokami. W Pogromcach każdy potwór posiada unikalne cechy, dzięki czemu gra pozostaje interesująca. Dla spragnionych trudniejszych wyzwań dostępne są też walki na arenie w tak zwanym Koloseum Tronów. Komunikacja z innymi graczami odbywa się na czacie, w którym wiadomości pojawiają się w czasie rzeczywistym.
Pogromcy gra fatnasy mmorpg mrush pl walki na arenie
Warto dodać, że Pogromcy są grą, która nie wymaga od graczy jakichkolwiek opłat. Aby się nią cieszyć wystarczy połączenie z Internetem. Dla chcących wesprzeć grę dostępna jest jednak opcja dobrowolnych mikropłatności, które w zamian za rzeczywiste pieniądze dają dostęp do różnych udogodnień. Ogólnie rzecz biorąc, Pogromcy to wciągająca i złożona gra strategiczna MMORPG, która oferuje graczom wiele możliwości rozwoju i personalizacji. Gracze mogą tworzyć swoje własne imperium, budować armie i walczyć z innymi graczami w dynamicznych bitwach.

Pogromcy gra mmorpg za darmo fantasy wojownik


 

SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA TOP NAJLEPSZYCH GIER MMORPG WSZECHCZASÓW, FANTASY MMO ORAZ RPG

Najlepsze top gry MMORPG i MMONajlepsze top gry FANTASY MMO

Najlepsze top gry rpg 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!
Ragnarok Online 2: Legend of the Second - Anime Intro [Full HD]
Ragnarok Online 2: Legend of The Second - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Ragnarok Online - Czy warto zagrać? - Gameplay [Full HD]
Call of Dragons - Gameplay - Wybór Frakcji i levelowanie bohaterów [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Pogromcy
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze