Wojna Tytanów - Stań się legendą • Recenzja Gry • Opinia
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Wojna Tytanów - Stań się legendą

Wojna Tytanów - Stań się legendą

Wojna Tytanów to gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w legendarnego wojownika. No, może nie od razu legendarnego. Do takiej rangi długa droga. Jeśli jednak starczy nam odwagi i determinacji, wykujemy sobie drogę do sukcesu magią i żelazem.

Od zera do bohatera

Rejestracja w grze jest szybka i prosta. To w jej trakcie tworzymy naszego herosa. Cel jest prosty: zostać najlepszym. Wkrótce potem otrzymujemy dostęp do wszystki opcji interfejsu, a jest tego sporo i może przytłoczyć. Przyjrzyjmy się w skrócie najważniejszym funkcjom i możliwościom rozwoju naszego bohatera. Generalnie gdziekolwiek się nie udamy, czeka nas walka w mniejszym bądź większym stopniu. Czasem zmierzymy się jeden na jeden, czasem weźmiemy udział w walce w grupie na arenie bądź wesprzemy kolegów i koleżanki z klanu w walnej bitwie. Raz naszym przeciwnikiem będzie inny gracz, innym razem staniemy twarzą w twarz z mniej lub bardziej przerażającym potworem. Niezależnie jednak, z kim akurat walczymy, warto odpowiednio się do takiego starcia przygotować.
Wojna Tytanów

Najpierw staty, potem buffy

Na naszą skuteczność w walce bezpośrednio przekładają się statystyki. Logiczne więc, że aby lepiej radzić sobie z bardziej wymagającymi przeciwnikami, powinniśmy w pierwszej kolejności zainteresować się ich rozwinięciem. Sposobów na to jest wiele, praktycznie większość nagród otrzymywanych w grze za wykonywanie różnych czynności skutkuje mniejszym bądź większym bonusem do statystyk. Możemy więc zbierać dokonania, relikwie, używać zaklęć i mikstur (te jednak działają tylko przez pewien czas). Możemy bezpośrednio zwiększać parametry bojowe, wydając zdobywane podczas gry złoto i srebro. Możemy także wytrenować swojego zwierzaka, który wesprze nas w walce. Jedną z najważniejszych rzeczy (i mających największe przełożenie na zwiększenie mocy bojowej) będzie jednak nasz ekwipunek. Znajdowane i zdobywane przedmioty możemy (a nawet powinniśmy) ulepszać w kuźni. Tu też otrzymujemy szeroki wachlarz opcji do wyboru: broń można naostrzyć, podnieść jego jakość i stopień, a także nadać jej magiczne właściwości przy pomocy run. Oczywiście wszystko to kosztuje, i to całkiem niemało.
Wojna Tytanów

Kampanie, krucjaty, wojny, turnieje

Kiedy już przygotujemy się do walki, warto przetestować możliwości naszej postaci. Możliwości ku temu jest mnóstwo. Możemy wziąć udział w kampanii, mierząc się z napotykanymi na swej drodze potworami. Możemy spróbować swoich sił w pojedynkach na arenie, gdzie staniemy przeciw bardziej wymagającym i lepiej przygotowanym do walki graczom. Rozwinięciem walk na arenie są turnieje w Koloseum, gdzie naraz w szranki staje pięcioro graczy. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, każdy ma możliwość wyboru między atakiem, a unikiem, zmiany aktualnie atakowanego celu, a także użycia eliksiru leczącego lub magicznego wzmocnienia. Te walki są już bardziej zaawansowane strategicznie i potrafią dostarczyć niemało adrenaliny (a także ciągnąć się dość długo, biorąc pod uwagę, że opcja leczenia odnawia się z upływem czasu).

Wojna Tytanów

W kupie raźniej, warto więc dołączyć do jakiegoś klanu. Dostaniemy wtedy dostęp do nowych bitew (razem z resztą klanu staniemy naprzeciw legendarnym potworom), członkostwo w klanie da nam również dodatkowe wzmocnienia. Na klanowym forum porozmawiamy z towarzyszami broni i nawiążemy nowe znajomości. Czym w końcu byłoby MMO bez interakcji z żywymi graczami?

Zabij 5 kurczaków

W przerwie między machaniem toporem na arenie możemy zająć się wykonywaniem zadań. Jaskinia to miejsce, którego eksploracja przyniesie nam wartościowe materiały i surowce, za pomocą których ulepszymy później ekwipunek. W chacie mędrca otrzymamy zadania, które wspomogą nas doświadczeniem i złotem (przy okazji zorientujemy się, że połowę z nich wykonaliśmy nieświadomie, okładając się beztrosko z innymi na arenie). Mędrzec pokaże nam również zgromadzone przez nas trofea, relikwie i medale (których gromadzenie również zwiększy nasze możliwości bojowe).
Wojna Tytanów

Złote złoto i srebrne złoto

Oczywiście wszystkie te atrakcje mają swoje ograniczenia. Głównie jest to limit czasu, za zdjęcie którego płacimy wewnętrzną walutą, którą uzupełniamy za prawdziwe pieniądze. Lecz czasem nie wystarczy czekać. Niektóre opcje oraz zadania wręcz wymagają od nas zainwestowania w grę, więc jeśli chcemy pograć w stu procentach darmowo, nie odblokujemy pełnej zawartości gry (lub będzie to wymagało mozolnego chomikowania). Czy warto? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam.

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Wojna Tytanów logo gry png

  Wojna Tytanów

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Overmobile
  Wydawca: Overmobile
  Platformy: Android, iOS

  • 7.6
  • 0.0
  • 6.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wojna Tytanów - gameplay
Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?
Final Fantasy VIX - Gameplay - Początek [Full HD]
Final Fantasy XIV - Poradnik dla początkujących - Podpowiedzi [Full HD]
OGame – New Teaser Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Wojna Tytanów
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze