• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Portal MMO patronem Sabat Fiction Fest 2021!

Portal MMO patronem Sabat Fiction Fest 2021!

Czy wreszcie wracają lepsze czasy? Wiele na to wskazuje, bowiem już teraz możemy was zaprosić na pierwszy postpandemiczny Sabat Fiction Fest 2021! Świeże powietrze, muszla koncertowa, imprezy i całe grono pasjonatów, którzy wspólnie stworzą najfajniejsze wydarzenie tego lata. Brzmi zachęcająco? Nas tam nie może zabraknąć, dlatego rezerwujcie sobie termin i wpadajcie!

Sabat Fiction Fest

Jakie atrakcje przygotowali dla was organizatorzy? Będzie to istny festiwal i rewelacyjne wydarzenie dla wszelkich fanów fantastyki, jak również pokrewnych dziedzin. Nie zabraknie różnorakich stoisk, platform gamingowych, spotkań z interesującymi postaciami, czy przede wszystkim cosplayów! Portal MMO jako patron wydarzenia pragnie was serdecznie zaprosić do Kielc w dniach 28-29 sierpnia, gdzie spotkamy się w ramach tak bardzo wyczekiwanego festiwalu naszej ukochanej fantastyki! A tymczasem oddajemy głos samym organizatorom. 

Sabat Fitcion Fest

Stowarzyszenie Sabat Fiction zaprasza na pierwszy post pandemiczny festiwal Sabat Fiction-Fest!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia i będzie jednym z pierwszych eventów organizowanych plenerowo. Sabat Fiction-Fest zawita do kieleckiej muszli koncertowej w parku miejskim im. Stanisława Staszica. Dodatkowo cała impreza będzie nadawana na żywo za pośrednictwem naszych profili na Facebooku oraz Twitchu. Z uwagi na miejsce naszego festiwalu, nie zabraknie koncertów oraz spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Na scenie wystąpią również cosplayerzy w pierwszym po pandemii konkursie cosplay. Chcąc powrócić do tradycyjnej wersji Sabatu zapraszamy również na liczne prelekcje oraz warsztaty, które odbędą się w specjalnie przygotowanych strefach.

Dla wszystkich którzy oprócz naszych głównych atrakcji chcieliby się poczuć jak na prawdziwym festiwalu znajdą się alejki, które zapełnią wystawcy, a tuż obok czekać będzie rywalizacja w świecie wirtualnym (stanowiska gamingowe), stolikowym (gry planszowe) oraz fizycznym (arena sabatu i walki na miecze bezpieczne). Osoby, które chciałyby dosłownie i w przenośni uciec do jednego z fantastycznych światów będą mogły rozegrać sesje w wyjątkowych strefach RPG.

To wszystko oraz wiele więcej w zgodzie z reżimem sanitarnym oraz pełnią dobrej zabawy! Sabat Fiction-Fest jest z Wami i dla Was od 2014 roku. Jest to największa impreza w Województwie Świętokrzyskim. Tworzona przez fanów, dla fanów szeroko pojętej fantastyki. Wspólnie stawiamy czoła przeciwnościom i pomimo pandemii gwarantujemy najlepszą rozrywkę w 2021 roku! Już niebawem ujawnimy więcej informacji, a na razie – pozostańcie w gotowości, bo będzie gorąco!

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Pogromcy logo gry png

  Pogromcy

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy (MMOSG)
  Grafika: 2D
  Producent: OverMobile
  Wydawca: OverMobile
  Platformy: Przeglądarka, Android, iOS

  • 7.7
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Pogromcy
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee