• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Turnieje CS:GO z pulą nagród powyżej miliona dolarów!

Turnieje CS:GO z pulą nagród powyżej miliona dolarów!

Counter Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier z bogato rozwiniętą sceną turniejową. Produkcje z serii Counter Strike znalazły specjalne miejsce w sercach wielu Polaków już od czasu wydania CS 1.6. Oczywiście w miarę rozwoju i wypuszczania przez producentów nowych części, klasyczna odsłona serii straciła swoją popularność na rzecz najnowszego CS’a. CS:GO to pierwszoosobowa strzelanka wydana 21 sierpnia 2012 roku przez Valve.

Turnieje w CS:GO przyciągają sponsorów

Gra szybko zaczęła zyskiwać na popularności, a turnieje CS:GO zaczęły się niezwykle prężenie rozwijać. Dla polskich fanów, największym przełomem na scenie CS:GO, było ogłoszenie nowego składu Virtus.PRO na końcu stycznia 2014 roku. Organizacja powołała do gry pięciu znakomitych polskich graczy – pashaBiceps, byali, Snax, TaZ oraz NEO. Gracze znani byli wśród zapalonego grona fanów poprzednich serii, ale serca większej publiki zdobyli chwilę po ustaleniu składu, ponieważ już w marcu 2014 roku zdobyli pierwsze miejsce na turnieju EMS One w Katowicach. Virtusi pokonali faworyta turnieju, czyli szwedzki skład Ninjas in Pyjamas. Dodatkowo Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski został uznany MVP turnieju.

Wraz z sukcesami polskiej drużyny i zwiększaniem popularności gry również na arenie międzynarodowej, turnieje w CS:GO przyciągały coraz większą liczbę sponsorów, a co za tym idzie coraz większe nagrody. W świecie CS:GO największymi wydarzeniami są tzw. “Majors”, czyli turnieje sponsorowane przez Valve, podczas których o wygraną walczą najlepsze drużyny na świecie. Dla dobrego zobrazowania postępu w świecie Couter Strike, można porównać pule nagród turniejów na przestrzeni lat. Podczas EMS One w 2014 roku, pula nagród wynosiła 250 tys. dolarów. Natomiast turnieje organizowane obecnie, oferują pulę nagród powyżej miliona dolarów!

Turnieje w CS:GO - zarobki miliony dolarów

Zostań profesjonalnym graczem CS:GO

Oczywiście, poza najważniejszymi wydarzeniami w branży, organizowanych jest wiele mniejszych turniejów, w których czasem za darmo, a czasem za symboliczną opłatą wpisową konkurować mogą amatorzy. Droga do zostania profesjonalnym graczem CS:GO nie jest piękna i usłana różami - poza posiadaniem wysokich umiejętności i zrozumienia gry należy wyróżniać się unikalnym, ponadprzeciętnym stylem gry oraz oczywiście zostać “zauważonym” przez potencjalnych sponsorów. Granie gier rankingowych nawet na wysokim poziomie rankingowym znacząco różni się od rozgrywek podczas turniejów.

Jeśli posiadasz swoją drużynę i planujecie poćwiczyć grę na wyższym poziomie niż tradycyjny matchmaking to mam coś zupełnie dla Was! Turnieje CS GO, na której znajdziecie wszystkie rozgrywające się turnieje – od informacji na temat Majorów, po małe turnieje przeznaczone dla amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na scenie turniejowej. Przeglądając listę aktualnych oraz zbliżających się rozgrywek możecie bez problemu znaleźć nie tylko turnieje, w których możecie wziąć udział, ale również potencjalnie interesujące pół-profesjonalne rozgrywki. Kto wie, może znajdziecie średnio znaną drużynę, której zaczniecie kibicować, a wraz z polepszaniem swoich umiejętności zostaniecie zaproszenie do nowego ulubionego składu?


 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O TEMATYCE E-SPORTU I ZARABIANIA ONLINE

E-sport zarobki najlepszych graczy

Gry na których można zarobić pieniądze online

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

 

 

Wojciech Niedroszlański

Wojciech Niedroszlański

Jestem entuzjastą gier typu soulslike - lubię, kiedy produkcja, która ogrywam jest pełna wyzwań i nie prowadzi mnie za rękę przez większość czasu. Grami interesuję się właściwie od dziecka - zaczynałem od takich klasyków jak Warcraft 3, Deluxe Ski Jumping, czy pierwsze CoDy. W pewnym momencie mojego życia pomyślałem - fajnie by było czasem coś napisać o gierkach. No i jakoś tak wyszło, że zdarzy mi się napisać coś ciekawego, a może i nie ciekawego?

 


 • Counter-Strike: Global Offensive logo gry png

  Counter-Strike: Global Offensive

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sieciowa strzelanka
  Grafika: 3D
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.7
 • Sonda Counter-Strike: Global Of...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee