• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Counter-Strike: Global Offensive

gra Counter-Strike: Global Offensive

Gatunek: Shootery
Tematyka: Sieciowa strzelanka
Grafika: 3D
Producent: Valve
Wydawca: Valve
Platformy: PC
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Buy-to-play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 114. WG GATUNKU Shootery
18.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.7

Counter-Strike: Global Offensive to kontynuacja serii Counter-Strike, reprezentująca gatunek FPS (First-Person Shooter). W odróżnieniu od innych tytułów z tej kategorii, koncentruje się przede wszystkim na sieciowych potyczkach z innymi graczami. Została wydana przez Valve Corporation, które współpracowało z Hidden Path Entertainment. Dostępna jest odpłatnie zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i konsolach nowej generacji.

Gracze do dyspozycji mają różne modele broni, charakteryzujące się odmiennymi parametrami. Dotyczy to zarówno szybkostrzelności, siły amunicji, jak i wielkości magazynku. Do tego dochodzi rozrzut, którego opanowanie jest kluczowym elementem zabawy.

Użytkownicy przed rozpoczęciem potyczki podzieleni zostają na dwa, wrogie obozy: Antyterrorystów oraz Terrorystów. Frakcje te posiadają dostęp do innego ekwipunku, a przy tym różne są ich cele na mapie. Terroryści muszą podłożyć ładunek wybuchowy w jednym z dwóch miejsc, lub utrzymać zakładników. Ich przeciwnicy z kolei mają za zadanie wyeliminować wroga, rozbroić bombę, lub odeskortować przynajmniej jednego cywila.

Zabawa koncentruje się na pokazie umiejętności graczy. Za sprawne eliminowanie otrzymujemy gotówkę, którą w następnej rundzie możemy przeznaczyć na zakup lepszego sprzętu. CS:GO jest jedną z najpopularniejszych gier e-sportowych, a przy tym produkcją, w której gry rankingowe są kwintesencją tytułu.


  • Sonda Counter-Strike: Global Of...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee