• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Najlepsze serwisy aukcyjne dla graczy

Najlepsze serwisy aukcyjne dla graczy

Dziś w ramach kolejnego tekstu poświęconemu aukcjom dla graczy chcielibyśmy pokrótce przedstawić najlepsze i najpewniejsze serwisy sprzedażowe. Ich istnienie jest świetnym wzbogaceniem bezpośrednich rozwiązań wydawców gier i odwróceniem uwagi od mniej bezpiecznych serwisów, które z gamingiem nie powinny mieć nic wspólnego. Przed Wami kilka najlepszych serwisów tradingowych zdaniem redakcji.

Player Auctions
serwisy aukcyjne dla graczy

Player Auctions to jedna z największych stron aukcyjnych dla graczy. Serwis zdobył popularność i zaufanie graczy budując swoją pozycję na rynku już od 1999 roku. Stworzony został przez małą grupę entuzjastów w Los Angeles. Na stronie zakupimy różne waluty z gier, konta, przedmioty, oraz klucze do aktywacji gier. Aukcje dotyczą około 300 tytułów. Lista gier jest zamknięta, ponieważ serwis ceni sobie selektywność oraz bezpieczeństwo transakcji. Oczywiście, serwis musi na siebie zarobić - stąd opłata transakcyjna. Samo wystawienie przedmiotu nic nas nie kosztuje, ale wystawiając przedmiot za daną kwotę, sprzedawca musi uwzględnić, że sprzedając przedmiot innemu graczowi, kilka procent profitu trafi do pośrednika. Player Auctions to nie tylko aukcje. Strona oferuje też poradniki, statystyki kont z różnych gier i szeroki wachlarz usług, takich jak level boosting.

MMO Auctions

MMO Auctions to bez wątpienia wschodząca gwiazda. Portal jest młody, ale jakościowo nie odbiega od tego, co oferuje portal wyżej. Posiada równie liczną bazę gier i podobne zabezpieczenia. Ponadto, rozszerzony jest o aukcje z grami planszowymi. Dużą przewagą MMO Auctions jest to, że posiada dedykowaną aplikację, dzięki której sprzedawcy trzymają rękę na pulsie. Wystawiając przedmiot, nie musimy obawiać się o opłaty mediatorskie i procentowe stawki pośrednika, ale nie wystawimy przedmiotu dopóki nie zgodzimy się na którąkolwiek z płatnych form promocji. Z jednej strony jest to dla sprzedawcy korzystne - niezależnie od kwoty jaką chce uzyskać za przedmiot, opłata zawsze będzie taka sama, bez przeliczników. MMO Auctions również oferuje poradniki i wykupywanie usług innych graczy w postaci boostingu. Serwis akceptuje większość istniejących form płatności, nawet bitcoina.

G2A oraz Kinguin

Tych serwisów nie trzeba przedstawiać nikomu. Zazwyczaj są to pierwsze go-to strony jeśli chodzi o zakup kluczy do gier. Na G2A nabędziemy nie tylko klucze CD, ale również licencje na różne programy, smartfony, akcesoria dla graczy, kable, kamery itd. Ostatnimi czasy serwis zaczął przypominać AliExpress dla graczy. Mimo to, wciąż zajmuje pozycję niemalże monopolową dzięki niskim cenom. Kinguin natomiast, jest serwisem nastawionym stricte na cyfrowe klucze, chociaż niedawno dodano sekcję kursów online, głównie w tematyce gier. Serwis jest bardzo przejrzysty i schludny. Cenowo konkuruje z głównym rywalem. Oba serwisy są niezwykle przyjazne dla sprzedawców. Dokonując zakupu zaś, do wyboru mamy dodatkowe płatne zabezpieczenia przed uzyskaniem fałszywego kodu. Wykupując G2A Shield mamy zagwarantowaną bezpośrednią pomoc serwisu w odzyskaniu pieniędzy lub kodu.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • Broken Ranks logo gry png

  Broken Ranks

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Obrona mrocznej krainy Taern
  Grafika: izometryczna
  Producent: Whitemoon Games
  Wydawca: Whitemoon Games
  Platformy: Windows, MAC & smartfony (2023)

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Broken Ranks - WITAMY W TAERN! - Gameplay PL [Full HD]
Broken Ranks - Gameplay PL [Full HD]
Broken Ranks - Valdarog Gameplay Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Broken Ranks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Ogromna liczba lokacji i unikalnych potworów 1
  • Wciągająca fabuła 0
  • Mitologia słowiańska 0
  • Pojawiające się błędy 0
  • Długi czas na odpowiedź supportu 0
  • Zdarzały się resety serwera 0
 NEWSY
najnowszee