• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Fallout 76

gra Fallout 76

Gatunek: MMORPG
Tematyka: postapokalipsa
Grafika: 3D
Producent: Bethesda Softworks
Wydawca: Bethesda Softworks, w Polsce CENEGA
Platformy: PC, XONE, PS4
Premiera: 14 listopada 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: 179 zł + mikrotransakcje
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 331. WG GATUNKU MMORPG
29.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 6.6
OCENA REDAKCJI 4.7

Fallout 76 to spin-off kultowej serii posapokalistycznych RPG, gra została stworzona przez Bethesda Softworks. Ukazała się na wszystkich trzech wiodących platformach, tj. PC, XONE oraz PS4. Świetnie się wpisuje w popularny gatunek sieciowych survivali i próbuje rywalizować przede wszystkim z takimi tytułami jak H1Z1, DayZ itp. Wraz z innymi graczami przyjdzie nam zwiedzać tereny Zachodniej Virginii - a właściwie Apallachii.

Czym jest Fallout 76? Nie sposób nie odnieść wrażenia że jest to po prostu duży mod do singlowego Fallouta 4, bowiem gra hula identycznie tym samym silniiku. Fallout 76 to taki Fallout 4 z inną lokalizacją, bez konkretnych questów/fabuły i sfokusowany na multiplayerze. Znany z F4 system craftingu wreszcie ma o wiele więcej sensu i faktycznie sprawia satysfakcje - w końcu nie budujemy dla samych siebie i odczuwamy bezpośrednią gratyfikację. Pasek pragnienia i głodu jest tutaj dodany na stałe, co oznacza że nieustannie musimy poszukiwać wymaganych surowców. 

Swiat wypełniony jest ciekawymi miejscami i questami, a dynamikę gry zwachowują czasowo ograniczone wydarzenia dostępne dla wszystkich graczy znajdujących się w danej okolicy. Tuż obok nierównej szaty graficznej, grze doskwiera brak NPC'tów - dawcą questów nie są już persony z którymi możemy potencjalnie wejść w jakiś mini-dialog. Zastąpieni zostali oni zwykłymi terminalami, bądź robotami, co bezpośrednio przerzuca się na jakość scenariusza.  Oczywiście nie zabrakło systemu S.P.E.C.I.A.L. - swoistego drzewka umiejętności połączonego z paczkami perków, będącymi polem do popisu dla przyszłych mikrotransakcji. 


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 76 - Trailer [HD]
FOnline 3 - Trailer [HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Fallout 76
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee