• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Fallout 76 z nowym dodatkiem i daromwym okresem próbnym

Fallout 76 z nowym dodatkiem i daromwym okresem próbnym

Wydawać by się mogło, że nic już nie postawi Fallouta 76 z powrotem na nogi, ale obietnica długiego wsparcia gry i duże dodatki napewno jeszcze nie raz przyciągną zarówno starych, jak i nowych graczy. Nie inaczej jest tym razem, a wzmocni to darmowy okres próbny trwający do 17 czerwca.

W czaie E3 Bethesda postanowiła przypomnieć nam o swoim post-nuklearnym MMO ogłaszając wiele istotnych zmian. Oto najważniejsze z nich:

- Nowy tryb gry – Nuclear Winter: Dołącz do swojej drużyny i weź udział w szalonych bitwach na śmierć i życie dla maksymalnie 52 graczy w rozgrywce battle royale stworzonej dla Fallouta 76.

- Pierwszy raz w Falloucie 76? Stwórz nową postać, aby dołączyć do rozgrywki Nuclear Winter. Użyj przycisku „Graj” w menu głównym, spersonalizuj swoją postać i opuść Kryptę 76, aby zachować zmiany. Następnie wróć do menu głównego, aby dołączyć do kolejki Nuclear Winter.

- Usprawnienia systemu walki: Wprowadzono wiele zmian, które zapewniają większą elastyczność i możliwość szybszej reakcji podczas walki w Falloucie 76, takie jak możliwość wyświetlenia liczby zadawanych obrażeń, przerywanie animacji przeładowywania i chowania broni czy szybsze korzystanie z lunet!
Fallout 76 nowy dodatek
Ponadto, już jesienią czeka na nas rozszerzenie "Wastelanders", które wprowadzi nową linię fabularną, nowe wydarzenie oarz funkcje. Spodziewać się możemy wreszcie NPC-ów - tych nie spotkaliśmy dotychczas w grze z racji na ograniczenia silnika. Miłym urozmaiceniem jest fakt, że nowe questy zostaną wzbogacone o konsekwencje naszych wyborów. Są to mechaniki, które powinny być obecne w grze od samego pocżatku. Bethesda z wręcz pompatyczną dumą prezentuje anadchodzące zmiany w tym trailerze. 


SPRAWDŹ PRZEPIS NA GROWĄ NUKA-COLE, POZNAJ INNE GRY SERII FALLOUT 4 ORAZ FALLOUT SHELTER

Nuka cola quantum fallout 76 4 3 przepis gotowanie kulinaria

Fallout 4 - gra postapo RPG - Bethesda Game Studios

Fallout Shelter - gra RPG postapo - Bethesda Game Studios
Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 

 


 • Fallout 76 logo gry png

  Fallout 76

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: postapokalipsa
  Grafika: 3D
  Producent: Bethesda Softworks
  Wydawca: Bethesda Softworks, w Polsce CENEGA
  Platformy: PC, XONE, PS4

  • 7.6
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 76 - Trailer [HD]
FOnline 3 - Trailer [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Fallout 76
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee