• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Dlaczego serwis MMO Auctions jest wart naszego zaufania?

Dlaczego serwis MMO Auctions jest wart naszego zaufania?

Dzisiejszy tekst będzie kolejnym artykułem, który przybliży Wam działanie serwisu MMO Auctions - dobrze prosperującego serwisu aukcyjnego dla graczy. Gwoli przypomnienia, MMO Auctions to relatywnie świeży portal, którego zadaniem jest zapełnienie luk w możliwościach tradingu pomiędzy graczami. Nie ważne czy lubujecie się w grach planszowych, D&D, MMO, FPS’ach, czy nawet grach przeglądarkowych - MMO Auctions obejmuje wszystkie platformy i wiele niszowych gier. Ambicją portalu jest stworzenie bezpiecznej przystani dla wszystkich graczy, aby mogli się komunikować, handlować oraz wymieniać wirtualnymi przedmiotami. Dziś starając się odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule artykułu, skupimy się na aspekcie bezpieczeństwa oraz wygody serwisu.

WYGODA

Przy pierwszej wizycie od razu zwróciłem uwagę na przemyślany i schludny wygląd strony. Praktyczność połączona z estetyką. Interfejs MMO Auctions jest stworzony wprost ku zaspokojeniu potrzeb graczy będących w poszukiwaniu konkretnej oferty. Dodawanie ofert jest niesamowicie proste, o czym wspominaliśmy w jednym z poprzednich artykułów. Baza gier oraz serwery są pielęgnowane przez administratorów z największą piczołowitością. Serwis dzięki pzremyślanemu skonstruowaniu, na pewno nie zabierze wam cennego czasu. Oferty wystawimy błyskawicznie szybko, a chcąc kupić konkretną rzecz, nie trudno będzie ją znaleźć dzięki rozbudowanym filtrom. Ponadto, serwis obsługuje najpopularniejsze i najszybsze formy płatności, a kontakt ze sprzedawcą nawiążemy przez wbudowany czat tekstowy. Szybko i praktycznie. Portal jest łatwo dostępny i skorzystamy z niego nie tylko w oknach przeglądarek. Posiada własną aplikację na systemy iOS oraz Android i dosttępna jest w wielu językach.
serwis aukcje mmo

BEZPIECZEŃSTWO

Serwisy tego typu swój sukces opierają na zaufaniu użytkowników i nie inaczej jest z MMO Auctions. Strona posiada zautomatyzowany system blokowania użytkowników o fałszywych adresach e-mail oraz podejrzanych adresach IP. Wszystkie działania użytkowników serwisu śledzone są przez specjalne algorytmy, które w czasie rzeczywistym sprawdzają zmiany adresów IP, dzielenie się kontem, spam, multi-konta oraz wulgarne słownictwo. Logi zawierające podejrzane treści są wysyłane do administracji, która je weryfikuje. Wszystkie metody płatności również są bezpieczne i połączone bezpośrednio z serwisem. Nie tylko algorytmy stoją na straży serwisu, ale również sami użytkownicy, którzy mogą zgłaszać wszelkie podejrzane treści i oferty do administracji. Zaufanie do sprzedawcy możemy szybko zweryfikować na podstawie posiadanych przez niego odznak lub dzięki istniejącej bazie scamerów.

MMO Auctions zdecydowanie walczy o zaufanie użytkowników i pochwalić się może przemyślanymi funkcjami. Stronie nie brakuje niczego, aby mogła konkurować z najpopularniejszymi stronami i stopniowo buduje coraz większe zaufanie wśród graczy. Nie pozostaje nic innego jak czekać na dalszy rozwój serwisu i tylko My jako gracze możemy w tym pomóc.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • Football Team logo gry png

  Football Team

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Symulator piłki nożnej
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: FP Global
  Wydawca: FP Global
  Platformy: WWW

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • nie założymy drużyny od razu 0
  • wysoki próg wejścia 0
  • modyfikować można jedynie strój zawodnika 0
 NEWSY
najnowszee