• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

MMO Auctions - serwis aukcyjny, jakiego gracze potrzebowali

MMO Auctions - serwis aukcyjny, jakiego gracze potrzebowali

Dotychczas wymiana cyfrowymi dobrami odbywała się na rynku steam, lub rodzimym serwisie aukcyjnym Allegro. Korzystając z drugiej opcji łatwo jest ulec oszustwom, ale rozwiązanie Valve pomimo podstawowych zabezpieczeń, wciąż nie gwarantuje stuprocentowej pewności. Ponadto, Rynek Steam ogranicza się tylko do jednej platformy i ograniczonej ilości gier. Z pomocą nadciąga świeży serwis, MMO Auctions

MMO Auctions to relatywnie świeży portal, którego zadaniem jest zapełnienie luk w możliwościach tradingu pomiędzy graczami. Nie ważne czy lubujecie się w grach planszowych, D&D, MMO, FPS’ach, czy nawet grach przeglądarkowych - MMO Auctions obejmuje wszystkie platformy i wiele niszowych gier. Ambicją portalu jest stworzenie bezpiecznej przystani dla wszystkich graczy, aby mogli się komunikować, handlować oraz wymieniać wirtualnymi przedmiotami. Usługi portalu są bardzo przyjazne używkownikom. Posiada on również własną aplikację.
MMO aukcje mmo serwis mmo
Za pośrednictwem MMO Auctions nabędziemy nie tylko wirtualne przedmioty w grach, ale każdego rodzaju akcesoria gamingowe, przedmioty kolekcjonerskie, usługi innych graczy w środowisku danej gry itp. Samo wystawianie ofert natomiast, jest niezwykle proste i intuicyjne. Serwis nie pobiera opłaty wstępnej i akceptuje większość istniejących form płatności, nawet bitcoina. Nie wszystkie rozwiązania płatnicze podlegają procesowi weryfikacji, co na szczęście jest sprawą transparentną. Najważniejsze zalety tego portalu to wygoda, oszczędność czasu, dostępność i bezpieczeństwo - sprzedawcy muszą spełnić określone wymogi, by otrzymać oznaczenie zweryfikowanego sprzedawcy. Ponadto, strona korzysta z systemu, który szybko pozbywa się niechcianych oszustów.

 

Gorąco zachęcam do zaponznia się z projektem: https://mmoauctions.com/

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • Might & Magic Heroes Online logo gry png

  Might & Magic Heroes Online

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy (turowe MMORTS)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Blue Byte Software
  Wydawca: Ubisoft
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Might & Magic Heroes Online - gameplay
Might & Magic Heroes Online - drugi gameplay
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Might & Magic Heroes Onli...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee