Gry, na których można zarobić pieniądze • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gry, na których można zarobić pieniądze

Gry, na których można zarobić pieniądze

Gry komputerowe, mobilne czy też na inne platformy cieszą się niezwykłą popularnością niezależnie od wieku. A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym? Warto wówczas postawić sobie pytanie czy istnieją gry, na których można zarobić pieniądze. Odpowiedź brzmi „Tak”. I nie chodzi tu tylko o pracę w branży gier, prowadzenie własnego kanału w Social Media czy też sprzedawanie przedmiotów z gier. Istnieją również sprecyzowane tytuły, które mogą przynieść nam realne zyski dzięki wymianie waluty z gry na prawdziwe pieniądze. Brzmi ciekawie?
Football Team - gra piłkarska piłka nożna

A teraz rozsiądź się wygodnie w ciepłych kapciach, włącz ulubioną grę i obserwuj jak mamona płynie do portfela. Niestety nie działa to w ten sposób, co absolutnie nie ma na celu zrażania się do tematu. Gry stanowią doskonałą formę relaksu, uczą języka, ćwiczą logiczne myślenie, a także pozwalają nawiązać nowe znajomości. Jednakże jak w każdej innej rzeczy, aby coś osiągnąć musimy podjąć wyzwanie. W efekcie chęć zarobienia pieniędzy na grach może się przeistoczyć w regularną pracę.

RZECZYWISTA WARTOŚĆ WIRTUALNEJ WALUTY

Gry w oparciu o RMT – Real Money Trading – istnieją i mogą być całkowicie legalne. Z tej pozycji topowym tytułem jest Entropia Universe i jest to gra, która pozwala zarobić prawdziwe pieniądze. Entropia Universe ujrzała światło dzienne w 2003 roku i jest grą MMORPG pozwalającą na tworzenie wirtualnego społeczeństwa z własną walutą oraz gospodarką. Przedmioty nabywane w grze posiadają rzeczywistą wartość, stąd też fundusze, które zgromadzimy za ich sprzedaż możemy wymienić według obecnego kursu na chociażby dolary, euro czy też funty.

Tyle szumu o dropienie przedmiotów? To jedynie zalążek możliwości. Jeśli tylko zechcecie, możecie zainwestować w większe dobra materialne, klub, a nawet cała planeta! Inwestując w spory kawałek ziemi, bez skrupułów możemy sprawić, aby nasza inwestycja nam się zwróciła. W jaki sposób? Wprowadzając podatek.  Jednym słowem - czysta ekonomia. Co prawda, aby móc zacząć zarabiać, najpierw należy w coś zainwestować. Godnym uwagi jest fakt, że pewien klub został kiedyś sprzedany za 330 000$, a jego kolejny właściciel sprzedał go z zyskiem 635 000$. Sama planeta Calypso, będąca jednym z głównych światów osiągnęła wartość 6mln $. Entropia Universe dzięki niezależnej gospodarce w rezultacie staje się grą, na której można zarobić legalne pieniądze.

JAK ZAROBIĆ PIENIĄDZE ONLINE GRAJĄC W GRY?

Zarabianie w sieci stało się dość „modne”. Pośród przesytu możliwości warto doszukać się innych rozwiązań. W efekcie, ciekawym rozwiązaniem staje się zarabianie pieniędzy poprzez znany wielu z Was manager piłkarski – Football Team.  Sprzedaż konta jak najbardziej wchodzi tutaj w grę, lecz pójdźmy nieco dalej. Football Team daje możliwość przystąpienia do programu partnerskiego.

Najpierw zakładamy darmowe konto, otrzymujemy niezbędne informacje i cieszymy się grą. Dodatkowo generujemy własny link partnerski, który rejestruje jak aktywnych graczy zwerbowaliśmy (ich rejestracje, zakupy czy inne aktywności). W efekcie otrzymujemy procent sprzedażowy uzależniony od ilości pozyskanych użytkowników. Zgromadzone pieniądze wysyłane są przelewem na konto bankowe lub poprzez PayPal.

NIEKOŃCZĄCY SIĘ TEMAT ZARABIANIA NA GRACH

W rzeczywistości zagadnienie mówiące o tym, jakie są gry, na których można zarobić pieniądze jest bardzo szerokie. Bezsprzecznie nie sposób pominąć kultowych tytułów jak Tibia, Metin 2 czy Wrold of Warcraft. Rzadkie itemy, a przede wszystkim wysokopoziomowe postacie szczycą się nie lada ceną Allegro. Tak samo pojedynki w FIFA, NBA 2K, Mortal Kombat czy World of Tanks mają szansę przynieść całkiem pokaźne zyski nawet rzędu 1000$. Podążając dalej tym tropem, e-sport stanowi całkowicie legalną możliwość zarabiania na grach. CS;GO, League of Legends, Fortnite, Overwatch, DOTA 2 i wiele innych posiadają wykwalifikowane drużyny, których zawodnicy doskonalą swoje umiejętności i dzięki nim znajdują sposób na zarobek.

Podsumowując, jest wiele możliwości zarabiania poprzez gry. Wystarczy tylko znaleźć swoją ścieżkę i pamiętać, aby przy całej tej oprawie nie tracić radości z grania :)
 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza w podróż po świecie fantastyki.
 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Lineage II Essence - MMORPG po polsku - Gameplay [Full HD]
Lineage II Essence - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze