• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Roblox robi z dzieci milionerów

Roblox robi z dzieci milionerów

Jeśli masz mniej niż 18 lat lub znasz kogoś takiego to najprawdopodobniej słyszałeś o Roblox - niesamowicie popularnej grze multiplayerowej, a może platforma online byłaby lepszym określeniem. Niedawno mogliśmy usłyszeć o dwóch twórcach gry "Jailbreak" na platformie Roblox, którzy wraz z osiągnięciem pełnoletności stali się milionerami, właśnie dzięki grze! Jak i ile można zarobić na Roblox oraz jaki jest najbogatszy gracz? Czytaj artykuł, aby poznać tajniki tej niesamowitej gry.
Roblox zarobki- jak zarabiać - zarabianie pieniędzy na grach

Roblox - zarabianie prawdziwych pieniędzy

Niedawno odbyła się konferencja dla młodych deweloperów Roblox w Burlingame, stan Kalifornia - bardzo blisko San Francisco. Podczas eventu, firma ogłosiła, że wypłaci 70 milionów dolarów twórcom gier z ich platformy. A jak zarabiają twórcy w grze? W Roblox dostępna jest wirtualna waluta zwana „Robuxami” (w marcu 2016 ogłoszono rezygnację z waluty zwanej „ticketami”), umożliwiająca kupno dodatkowych skórek i przedmiotów. Kupuje się ją za „prawdziwe” pieniądze. Użytkownicy mogą też zapisać się do „Builders Club” poprzez wykupienie jednego z trzech typów abonamentu. Wiele osób zarabia pieniądze na Robloxie, tworząc i sprzedając swoje własne gry lub produkty w grach.
Ragnarok 2 Online - gra anime fantasy MMORPG
W odróżnieniu od innych popularnych gier, takich jak np. Fortnite, Roblox jest grą/platformą tworzoną przez samych użytkowników. W skład wszystkich 40-tu milionów gier na platformie wchodzą te najpopularniejsze - "Meep City" i "Jailbreak". Nie jest możliwe dokładne określenie, ile pieniędzy zarabia się na Robloxie, ponieważ wiele transakcji jest prywatnych i nie są ujawnione publicznie. Jednak wiadomo, że niektórzy z najbogatszych deweloperów zarabiają nawet miliony dolarów miesięcznie na swoich grach i produktach. Przykładowo, jeden z czołowych twórców zgarnął 3 miliony dolarów, a dwóch innych zarobiło po 2 miliony.

Roblox games - zarabianie pieniędzy na grach
Szacuję się, że właściciel Roblox - David Baszucki - stał się dzięki grze miliarderem i zarobił na niej zawrotną sumę 2,5 miliarda dolarów, a sama gra została wyceniona na 45 mld $. Producent podkreśla, że choć nie każdy twórca na ich platformie zarabia miliony, to zdecydowanie zwiększyła się liczba osób, które utrzymują się z publikowania nowego kontentu na ich platformie. By utrzymać wysokie wzrost zainteresowania grą, Roblox zatrudniło odpowiednie osoby zajmujące się tworzeniem nowych narzędzi, które są wykorzystywane przez młodych twórców gier.
Jak zarabiać na Roblox - zarabianie pieniędzy na grach

Jak można zarabiać na Roblox? Sposoby zarabiania

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy na platformie Roblox, ale warto pamiętać, że sukces wymaga dużo pracy, kreatywności i determinacji. Prezentujemy unikalne sposoby na zarabianie pieniędzy w grze Roblox:

Tworzenie i sprzedawanie gier. Możesz zarabiać pieniądze tworząc i sprzedając swoje własne gry na platformie Roblox. Jednak najpierw należy stworzyć interesującą i wciągającą grę, aby przyciągnąć graczy i zachęcić ich do kupowania produktów i usług. Pomimo trudności, w ten spoób można zarobić zdecydowanie najwięcej pieniędzy.

Udział w programie partnerskim. Możesz również zarabiać na Robloxie biorąc udział w programie partnerskim i promując gry i produkty innych twórców.

Reklamy. Deweloperzy mogą włączać reklamy w swoich grach, aby zarabiać pieniądze. Im więcej graczy ma Twoją grę, tym więcej możesz zarobić z wyświetlania reklam.

World of Warships - gra bitwy morskie - gra symulator okrętu

Sprzedawanie skórek i innych przedmiotów. Możesz również zarabiać sprzedając skórki i inne przedmioty w swoich grach. Musisz stworzyć atrakcyjne i wartościowe przedmioty, aby zachęcić graczy do ich kupowania.

Sprzedawanie usług. Możesz oferować usługi, takie jak projektowanie gier, tworzenie skórek i innych przedmiotów, aby zarabiać pieniądze.

Zbieranie nagród z gier. Możesz także zarabiać na Robloxie biorąc udział w grach i zbierając nagrody, a potem wykorzystać nagrody, aby kupować przedmioty w grach lub sprzedawać je innym graczom.

Stworzenie grupy i udział w programie subskrypcji. Zarabiać możesz tworząc grupę na Robloxie i oferując subskrypcję dla graczy. Subskrybenci będą płacić za dostęp do dodatkowych funkcji i przedmiotów.

Zarabianie na wirtualnej walucie. Na Robloxie możesz zarabiać handlując wirtualną walutą i innymi przedmiotami. Musisz jednak być ostrożny, ponieważ handel wirtualną walutą może być dość ryzykowny.
Jak zarabiać na Roblox - zarabianie pieniędzy gry
Podsumowując, istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy na Robloxie. Aby odnieść sukces, musisz być kreatywny, zdeterminowany i gotowy do pracy. Ważne jest również, aby mieć pomysł na interesującą grę lub produkt, aby przyciągnąć graczy i zachęcić ich do kupowania. Pamiętaj, że zarabianie pieniędzy na platformie Roblox może wymagać czasu i wysiłku, ale jeśli będziesz konsekwentnie dążyć do swojego celu, możesz osiągnąć sukces i zarabiać pieniądze. Powodzenia!

Test na IQ - darmowy test na inteligencję - iloraz inteligencji

 

CZYTAJ WIĘCEJ MATERIAŁÓW O ROBLOX ORAZ ZARABIANIU NA GRACH

Roblox games największe 100 milionów graczy

Gry sandbox na PC onlineGry, na których można zarobić pieniądze

 


 

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę elektroniczną w ogóle. Zafascynowany tym, co przyszłe technologie mogą zaoferować przeciętnemu "Kowalskiemu".

 

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 

 • Roblox logo gry png

  Roblox

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Sandboxowe MMO
  Grafika: 3D
  Producent: Roblox Corporation
  Wydawca: Roblox Corporation
  Platformy: Windows, Mac OS, Xbox One, Android, iOS, Fire OS

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Roblox
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee