• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Let's Fish / Na Ryby

gra Let's Fish / Na Ryby

Gatunek: Inne
Tematyka: Gra o łowieniu ryb
Grafika: 2D
Producent: Ten Square Games
Wydawca: Ten Square Games
Platformy: PC, Android, iOS
Premiera: 2015
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 447. WG GATUNKU Inne
88.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.7

Let's Fish to darmowa gra online, w której możemy pójść na ryby. Czy łowienie ryb w grze wideo może być w jakikolwiek sposób interesujące? Zdecydowanie tak! Twórcy Na Ryby zadbali o to, aby ta relaksująca czynność przeniesiona w realia gier wideo dostarczała nam nie tylko ukojenia, ale także wielu emocji i prawdziwej radości! Let's Fish to najlepsza propozycja dla tych fanów interaktywnej rozrywki, którzy uwielbiają darmowe gry i chcą spróbować się w niekoniecznie codziennych czynnościach. 

Symulator łowienia ryb Let's Fish to projekt od fanów dla fanów. Docelową grupą odbiorców są nie tylko fani łowienia ryb, ale także miłośnicy gier przeglądarkowych i gier online. Twórcy gry Na Ryby zadbali o to, aby zawartość ich produkcji zadowoliła nawet najbardziej wymagających graczy. Dzięki temu do naszej dyspozycji oddano ponad 60 różnorodnych łowisk, z których każde zlokalizowane zostało w innej części świata. A jako doświadczeni gracze wiemy, że zmiana lokacji wymusza na nas również skorzystanie z innych taktyk, co zaowocuje złowieniem ciekawych i niespotykanych okazów!

Poza łowiskami, Let's Fish oferuje nam również niezwykle rozbudowany inwentarz gatunków ryb, które mogą zostać złowione. Zadbano zarówno o okazy słodkowodne, jak i te buszujące po głębinach mórz i oceanów. Aby je złowić, niezbędny okaże się właściwy sprzęt z najwyższej półki. Fani łowienia ryb z pewnością docenią fakt, że Na Ryby oferuje również szeroki wybór sprzętu i konfiguracji. Dobranie właściwych wariantów pozwoli nam nie tylko łowić ryby, ale także umożliwi wygrywanie turniejów i zdobywanie nagród w eventach - tych nie brakuje! Let's Fish to prawdziwy hit i najlepsza gra online o łowieniu ryb. Pełna zawartości, wydarzeń i aktywnej społeczności. 


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
  • Sonda Let's Fish / Na Ryby
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee