• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Roblox

gra Roblox

Gatunek: Inne
Tematyka: Sandboxowe MMO
Grafika: 3D
Producent: Roblox Corporation
Wydawca: Roblox Corporation
Platformy: Windows, Mac OS, Xbox One, Android, iOS, Fire OS
Premiera: 2006
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa z wewnętrznym sklepem
Ograniczenia wiekowe: 7
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 46. WG GATUNKU Inne
5.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.3

Gra sandbox tworzona przez samych graczy

Roblox to jedna z najpopularniejszych gier online na świecie, w której gracze mogą tworzyć własne światy, gry i doświadczenie, a także dzielić się nim z innymi użytkownikami. Roblox został wydany w 2006 roku przez amerykańskie studio Roblox Corporation. Jest to gra, w której uczestnicy samodzielnie kształtują rozgrywkę poprzez budowanie przedmiotów, miejsc akcji itp. Dzięki temu, możliwe jest udostępnianie własnych map zbudowanych z gotowych narzędzi i assetów oraz można również tworzyć niesamowite projekty od podstaw. W skrócie: Roblox jest grą tworzoną przez samych graczy - platforma umożliwia wcielanie się w różne postacie, eksplorowanie niezwykłych światów oraz interakcję z innymi użytkownikami.

Roblox games - gra online za darmo sandbox

Roblox to gra online (czy też platforma) oparta na modelu free to play z mikropłatnościami. Za prawdziwe pieniądze nabędziemy wirtualną walutę gry tzw. "Robuxy". Przy ich użyciu zapłacimy za płatne poziomy stworzone przez innych graczy. Co roku Robuxy są przewalutowywane, a ekwiwalentna do ich wartości suma pieniędzy, wypłacana jest twórcom leveli. Dzięki temu, Roblox nie tylko zapewnia wiele godzin zabawy, ale także daje możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy i potrafi zrobić z młodych twórców milionerów (o czym pisaliśmy tutaj). Za pomocą Robuxów użytkownicy mogą kupować różne przedmioty i usługi w grze. Można je zdobywać poprzez sprzedaż własnych gier, ubrań czy akcesoriów, tworzenie treści i umieszczanie ich w sklepie Roblox, a także poprzez różne programy partnerskie.
Roblox - gra online za darmo sandbox co to
Dla wielu osób Roblox stał się sposobem na zarabianie dodatkowych pieniędzy, a nawet pełnoetatową pracą. Użytkownicy zaczynają od tworzenia własnych gier i treści, a następnie budują na tym swoją karierę. W ten sposób można stać się rozpoznawalnym twórcą w świecie Roblox, zdobyć fanów i zarobić spore sumy. Do tworzenia i edytowania miejsc służy klient o nazwie „Roblox Studio”, który pozwala na tworzenie różnych map, skryptów itd. Początkowo gra była projektem edukacyjnym, ale trafiła do szerszej grupy odbiorców, niż się spodziewano.
Roblox games - gra online za darmo sandbox
Roblox za darmo to nie tylko gra, ale także platforma społecznościowa, która umożliwia rozwijanie swoich umiejętności i pasji. Dzięki niej można poznawać ludzi z całego świata, dzielić się swoimi pomysłami i kreatywnością, a także rozwijać swoją wrażliwość artystyczną i programistyczną. Nie ma wątpliwości, że Roblox to dziś jedna z najbardziej innowacyjnych i rozwijających się gier online na rynku. Dzięki ciągłym aktualizacjom i nowym funkcjom, gra nieustannie zachęca do odkrywania nowych możliwości i tworzenia czegoś nowego. A możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy tylko zwiększa jej atrakcyjność dla graczy i twórców treści.

Forge of Empire - gra startegiczna imperium budowa


 

CZYTAJ WIĘCEJ MATERIAŁÓW O ROBLOX

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

Roblox games największe 100 milionów graczy

Gry sandbox na PC online

 

.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Roblox
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee