• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Największe Roblox games wszechczasów

Największe Roblox games wszechczasów

Roblox to wieloplatformowa gra społecznościowa, w której gracze mogą tworzyć i dzielić się swoimi własnymi grami oraz brać udział w grach stworzonych przez innych graczy. Zabawa w Roblox stała się niezwykle popularna na całym świecie - okazuje się, że miesięcznie w grze spędza 100 milionów użytkowników z 200 krajów. Wszyscy fani Roblox games spędzają miesięcznie ponad miliard godzin w świecie online typu Lego. Dzieję się tak, ponieważ Roblox jest idealną grą dla wszystkich, którzy lubią kreatywność, zabawę i interakcję z innymi graczami, a także poszukują nowych i ekscytujących doświadczeń w świecie gier.

Roblox games - 100 milionów graczy

Roblox jest grą internetową, gdzie gracze sami kształtują jej rozgrywkę. Dokonują tego poprzez tworzenie postaci, budowę miejsc, tworzenie przedmiotów, a wszystko jest niczym układanie własnego świata z klocków Lego. Rozgrywka oparta jest na modelu free to play, niemniej jednak istnieje dostęp do wirtualnej waluty. Dzięki temu, że gracze kreują cały świat według własnej wyobraźni, powstaje wiele ciekawych projektów zyskujących szczególną popularność.
OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne
Najpopularniejsza gra Roblox to MeepCity, która uzyskała aż 4,5 miliarda wizyt i jest to jednocześnie pierwsza gra, która uzyskała ponad miliard odwiedzin. Za jej stworzenie odpowiada Alexnewtron, którego pasą jest tworzenie gier Roblox. Dzięki różnym kontom jest w stanie uzyskać wgląd w realne wrażenie odczuwane  przez użytkowników i w ten sposób ulepszyć dla nich MeepCity. Sam Alex powiedział, że posiada mały zespół, razem z którym tworzy wiele projektów w oparciu o zdanie użytkowników. Na przykład widząc jak ludzie uwielbiali odgrywać role w budce z pizzą, postanowili dodać lodziarnię, która niezwykle przypadła graczom do gustu.

Roblox games - 100 milionów graczy

Zaraz za najlepszą grą MeepCity sytuuje się Jailbreak stworzony przez Alexa Balfanza i jeszcze jednego dewelopera, który chciał pozostać anonimowy. W grze możesz zorganizować napad lub powstrzymać przestępców zanim uciekną. Możesz także połączyć siły z przyjaciółmi, aby uzyskać jeszcze więcej zabawy i zaplanować napad. Wybór roli przestępcy oznacza, że Twoim celem będzie ucieczka z więzienia. Możesz być także policjantem zapobiegającym ucieczce przestępcy.
Forge of Empire - gra startegiczna imperium budowa
Ponad 3 miliardy odwiedzin uzyskała kolejna gra Roblox o tytule Adopt me! Jej twórcy -  Bethink i NewFissy są wieloletnimi graczami Roblox, lecz dopiero od kilku lat eksperymentują z tworzeniem gier. Adopt me! umożliwia adopcję zwierząt domowych, co z pewnością wpłynęło na poziom popularności gry. Twórcy uważają, że zachęcanie do adopcji w wirtualnym świecie może mieć wpływ na rzeczywisty świat.

Roblox games - 100 milionów graczy

Kolejnymi światami znajdującymi się w top 10 Roblox games są Royale High, Murder Mystery 2, Work at a Pizza Place, Welcome to Bloxburg, Prison Life, Flee the Facility, Super Hero Tycoon. Każdy z tych światów jest na swój sposób wyjątkowy. Prócz prowadzenia codziennego życia pracując, zarabiając I bawiąc się gracze trafiają do nietuzinkowych lokacji, gdzie muszą współpracować, aby odblokować wyjście i nie dać się złapać bestii. Taką rozgrywkę oferuje nam Flee the Facility. Jak widać ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia. Roblox oferuje graczom szerokie spektrum rozgrywki. Dzięki narzędziom Roblox Studio powstaje wiele światów rozgrywki cieszących się ogromną popularnością.
 


 

CZYTAJ WIĘCEJ MATERIAŁÓW O ROBLOX ORAZ ZARABIANIU NA GRACH

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

Gry sandbox na PC onlineGry, na których można zarobić pieniądze

 


 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza w podróż po świecie fantastyki.

Ragnarok 2 Online - gra anime fantasy MMORPG
 

 • Roblox logo gry png

  Roblox

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Sandboxowe MMO
  Grafika: 3D
  Producent: Roblox Corporation
  Wydawca: Roblox Corporation
  Platformy: Windows, Mac OS, Xbox One, Android, iOS, Fire OS

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Roblox
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee