• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Deluxe Ski Jump 2 - DSJ 2

gra Deluxe Ski Jump 2 - DSJ 2

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Skoki narciarskie
Grafika: 2D
Producent: Jussi Koskela
Wydawca: Mediamond Tmi
Platformy: PC, smartfon
Premiera: 2001
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 25. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
3.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.0

Kultowy i realistyczny symulator skoków narciarskich

Stworzona przez Jussiego Koskeli seria sportowych gier traktujących o skokach narciarskich pierwotnie ukazała się na komputerach osobistych w 1999 roku. Po pierwszym wydaniu, które pobiło rekordy popularności wśród fanów tego sportu, Koskeli zaprojektował kilka wznowień, którym jednak nie udało się pobić wielkości tej pierwszej fali odbiorców. Deluxe Ski Jump 2 to nic innego jak pierwowzór z 2001 roku zaprojektowany teraz także na telefony z systemem Android i iOS. Dzięki temu grę DSJ 2 online bez problemu można ściągnąć ze sklepu Google Play i AppStore i po uiszczeniu symbolicznej opłaty, grać bez konieczności wyświetlania reklam.
Deluxe Ski Jump 2 - DSJ 2 online skoki narciarskie

Debiut gry wzbudził ogromne zainteresowanie graczy

Pierwsza wersja gry Deluxe Ski Jump już w momencie swojego debiutu w 1999 roku wzbudziła ogromne zainteresowanie graczy pomimo prostoty grafiki i interfejsu. To właśnie dzięki wiernej symulacji praw fizyki lotu narciarza oraz precyzyjnemu sterowaniu myszką Deluxe Ski Jump zyskał wielkie uznanie wśród miłośników symulacji sportowych.

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online

Dynamiczny rozwój perły w koronie serii

Sukces pierwszej części gry zachęcił twórcę do dalszego rozwoju serii. W kolejnych edycjach dodano nowe funkcje, takie jak tryby rozgrywki wieloosobowej, czy bardziej zaawansowane skocznie. Deluxe Ski Jump 2 stał się prawdziwą perłą w koronie serii. Znane już z poprzedniej części realistyczne odwzorowanie lotu narciarza wzbogacono o nowe skocznie oraz efekty wizualne, co przyciągnęło jeszcze większą liczbę fanów.

Deluxe Ski Jump 2 - DSJ 2 online - gra o skokach narciarskich

Fenomen gry w Polsce

W Polsce DSJ 2 ma szczególne miejsce w historii gier komputerowych. To w naszym kraju gra zyskała swoją ogromną popularność przypadającą w okresie tzw. "małyszomanii" - euforii związanej z sukcesami wybitnego polskiego skoczka Adama Małysza. Polscy gracze zakochali się w grze organizując turnieje zarówno w szkołach, jak i online. Deluxe Ski Jump stało się prawdziwym symbolem narodowym, a samo granie w tę grę zyskało nawet swoją własną nazwę - "grą w Małysza".

deluxe ski jump 2 online - DSJ 2

Realistyczne odwzorowanie praw fizyki lotu

Deluxe Ski Jump 2 w prawidłowy sposób symuluje prawa fizyki, a jednocześnie nie pozbawia nas możliwości oddawania naprawdę długich skoków. Grać można samodzielnie lub ze znajomymi, najlepiej przekierowując sygnał wideo na większy monitor, w celu lepszego zobrazowania poczynań wszystkich obecnych graczy. A rywalizacja na skoczniach całego świata z całą pewnością będzie zacięta. Aby zostać prawdziwym mistrzem skoków w Deluxe Ski Jump 2 online, trzeba najpierw solidnie potrenować zarówno utrzymanie sylwetki skoczka w locie, jak i poprawne lądowanie, najlepiej w dobrym stylu, z telemarkiem.

Gra Ski Jumps - manager skoków narciarski

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów narciarskich

W Deluxe Ski Jump 2, gracze mają możliwość personalizowania swoich postaci, wybierając dla nich nie tylko stroje, ale także sprzęt narciarski oraz ich style skakania. Gra zawiera także kilka trybów rozgrywki, takich jak turniej, trening i konkursy indywidualne. Gracze mają możliwość rywalizowania ze sobą na skoczniach z całego świata i osiągania coraz lepszych wyników, zbierając punkty i ustanawiając nowe rekordy. Gra jest dobrze oceniana przez graczy za swoją realistyczną symulację skoków narciarskich i przyjemną rozgrywkę, a sama seria jest jednym z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych tytułów w dziedzinie gier sportowych.

Deluxe Ski Jump 2 online - DSJ 2 - gra w skoki

Wspomnienia emocjonujących skoków narciarskich

W grze znajdziemy szereg zaprojektowanych skoczni, poczynając od tych najmniejszych z K50 i gigantów z możliwością oddawania skoków dłuższych niż ćwierć kilometra. Rywalizacja na każdej z nich jest równie interesująca, bez względu na odległość punktu K, a walka z warunkami pogodowymi dodatkowo pomaga podnieść poziom emocji. Gra została zaprojektowana w dość prostej, pixelartowej oprawie, a uczucie nostalgii za czasami szkolnymi, gdzie na informatyce grywało się w skoki, z pewnością nie opuści niejednego z nieco starszych fanów tytułu. Tytuł doczekał się kontynuacji w postaci Deluxe Ski Jump 3 wydanej w 2004 roku, a obecnie najnowszą częścią całej serii DSJ jest Deluxe Ski Jump 4.

Deluxe Ski Jump 2 online - DSJ 2 - gra w skoki

Gra kultowa uwielbiana przez kolejne pokolenia graczy

Deluxe Ski Jump to nie tylko gra komputerowa. To ikona, która wpisała się głęboko w historię kultury popularnej, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jej prostota, dynamika i duch rywalizacji sprawiają, że nawet po latach wciąż jest ona uwielbiana przez kolejne pokolenia graczy. Dla wielu z nas granie w Deluxe Ski Jump to nie tylko rozrywka, ale też sentymentalna podróż do lat młodości i wspomnień o czasach, gdy każdy chciał być jak Adam Małysz na wirtualnej skoczni.

Deluxe Ski Jump 2 online - DSJ 2 - gra w skoki

Sprawdź grę, która inspirowała się DSJ - Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator - gra o skokach online

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

Graj w najlepszego polskiego managera skoków - Ski Jumps

Ski Jumps - gra o skokach narciarskich menadżer online

Skijumping gra online skoki na żywo liveskijump game online skokiskoki narciarskie gra online Ski Jumps menadżer skoków narciarskich skoczek Ski JumpsSki jumping gra w skokiSki Jump Game ski jumping game

CZYTAJ NASZE ARTYKUŁY O GRACH W SKOKI NARCIARSKIE

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

Ski Online skoki gry narciarskiegry narciarskie i zimowe ski jumpsSki Jumper - gra w skoki narciarskie online pl
Skoki narciarskie live na żywo - gry online

.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deluxe Ski Jump 2 - Gameplay [Full HD]
Deluxe Ski Jump 2 - Jak skakać w grze? [Full HD]
Deluxe Ski Jump 2 - najdłuższe skoki [Full HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
  • Sonda Deluxe Ski Jump 2 - DSJ 2
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee