• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ski Jumper - gry w skoki narciarskie [Zagrajmy]

Ski Jumper - gry w skoki narciarskie [Zagrajmy]

Myślę, że w naszym pięknym kraju nie ma chociażby jednej osoby, który by nie powiedziała, że dobrze byłoby chociaż raz wcielić się w ski jumpera, czyli skoczka narciarskiego. W zależności od pokolenia bądź ambicji pada nazwisko Stanisława Marusarza, Wojciecha Fortuny, Adama Małysza, Kamila Stocha, czy Andrzeja Stękały naszego nowego bohatera drużynowych lotów narciarskich. Gry o skokach narciarskich dają namiastkę tego co mogą poczuć skoczkowie, więc chętnych by spróbować swoich sił nie brakuje. Przyjrzyjmy się najciekawszym produkcjom o tematyce ski jumping gry.

Ski Jump Simulator - gra skoki narciarskie ski jumper online

Ski Jumps

Ski Jumps to rozbudowany polski manager skoków, który podchodzi do tej dyscypliny w sposób wieloaspektowy, dzięki czemu możemy naprawdę poczuć się jak prawdziwy zawodnik. Nie zabraknie tu żadnego ważnego elementu w tym sporcie. Musimy zarabiać pieniądze by stać było nas trening oraz stroje. Potrzebujemy energii byśmy mogli rozwijać nasze umiejętności. Te również dobrze pasują do rzeczywistości: wybicie, balans, lądowanie oraz koncentracja należą do najważniejszych, a jest ich o wiele więcej. To one pozwolą nam osiągać dobre wyniki w turniejach, które są kluczowym elementem gry i sprawdzą jak nasz skoczek prezentuję się w rywalizacji z innymi graczami, bo Ski Jumps jest grą, w której pojedynkujemy się z osobami z całego świata i to w czasie rzeczywistym.

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping graSki Jump Game ski jumping
Ski Jumper - gra w skoki narciarskie
W Ski Jumps nie zabraknie także popularnych turniejów, które pamiętamy ze świata Kamila Stocha, jak i całkowicie autorskich wydarzeń wprowadzających dodatkową różnorodność w rozgrywce. Nie zabrakło też wielu pobocznych atrakcji urozmaicających grę, takie jak zbieranie autografów skoczków, loterie pozwalające zdobyć dodatkowe pieniądze sprawiające, że gra nie pozwala nam się znudzić. A jeśli nawet to aktywna społeczność gry na forum, czy czacie skutecznie nam to wybije z głowy.
Ski Jumps - gra w skoki narciarskie - jumper online

K-Point Ski Jumping

Polska gra wydana na początku 2020 roku zainspirowana kultową serią Deluxe Ski Jump. Jest to gra single player, w której tak samo jak we wspomnianej serii ważne by dobrze operować myszką, tak by w odpowiednim momencie się wybić, a następnie kontrolować lot by w końcu przejść do płynnego lądowania najlepiej telemarkiem. Wszystko to ma wpływ na odległość, jak i oceny sędziów. Gra oferuje tryb kariery, który rozpoczyna się i to jest nowość od czasów juniorskich, a dopiero razem z doświadczeniem i umiejętnościami daję możliwość startowania w profesjonalnych zawodach, takich jak Puchar Swiat, czy Igrzyska. Oczywiście mamy do dyspozycji trenerów, sponsorów, sprzęt narciarski, które pozwolą nam stopniowo poprawiać nasze umiejętności i wdrapywać się na szczyty tabeli rankingowej. Oprawa wizualna gry jest zbliżona do tej jaką pamiętamy z DSJ.
K-Point Ski Jumping - ski jumper gra o skokach

Ski Jumping Pro VR

Gra przenosi możliwość wczucia się w skoczka narciarskiego w zupełnie nowy wymiar. By zagrać w grę potrzebujemy gogli rzeczywistości wirtualnej, co sprawia, że nie tylko możemy wczuć się w rolę skoczka, ale widzimy skok własnymi oczami. Już nie wystarczy ruszać myszką, teraz to my sami musimy balansować swoim ciałem i umiejętnie „łapać” wiatr by wylądować zarówno daleko, jak i bezpiecznie. W powstawaniu gry brał udział znany niemiecki skoczek Andreas Wellinger troszcząc się o odwzorowanie zachowania skoczka w locie oraz realistyczność samych skoczni.
Ski Jumping Pro VR - ski jumper skoki gra

Ski Jump Simulator

Poszukując zimowych gier wideo, w które można zgrać kiedy tylko przyjdzie na to ochota, z pewnością natrafimy na Ski Jump Simulator - najnowszy polski symulator skoków narciarskich. Rywalizujemy tu na różnych skoczniach świata niezależnie od pogody za oknem, ponieważ w grze panuje wieczna zima. Tak więc nawet w środku lata możemy cieszyć się rywalizacją sportową w jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce. Tym większe czekają na nas emocje, im bardziej poznajemy każdą ze skoczni, dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe i radzimy sobie z wiatrem. Zupełnie jak nasi przeciwnicy, którymi są tu realni gracze z całego świata. Gra świetnie oddaje klimat kultowej "gry w Małysza" i widać w niej wyraźne inspiracje dawną produkcją - fani skoków pamiętający czasy "małyszomanii" z pewnością znajdą tutaj coś dala siebie. Nic tylko grać!

Skijumping gra skoki online skoczekskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra ski jumper
 

CZYTAJ KOLEJNE ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

Gry skoki online narciarskie darmowegry narciarskie i zimowe ski jumpsSkoki narciarskie live na żywo - gry online
 


 

gry za darmo do pobrania na komputerArtykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee