• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ski Online PL - Skoki Gry [Zagrajmy]

Ski Online PL - Skoki Gry [Zagrajmy]

Skoki narciarskie jako dyscyplina sportowa cieszą się w Europie bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Nic więc dziwnego, że stale przemyca się je do świata gier, najczęściej tych dostępnych online. Fani sportów zimowych i narciarstwa często zaglądają w odmęty internetu, poszukując najlepszych gier o tematyce ski jumping – a tych uzbierało się sporo. Postanowiliśmy omówić trzy tytuły najbardziej zasługujące na poświęcenie im wolnego czasu.

Ski Jump Simulator - ski jumping gra online

Ski Jumps

Bez wątpienia numer jeden na liście symulatorów lotów narciarskich – gra ceniona przez hordy entuzjastów, codziennie zyskująca rzesze nowych fanów. Po kultowym Deluxe Ski Jumps najbardziej znaczący tytuł w swoim gatunku. Ski Jumps to także najstarsza i największa polska gra o skokach narciarskich. Dostępna w trybie free-2-play, nie wymaga rejestracji.
Ski Jump gra skoki narciarskie online pl pc
Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping graSki Jump Game ski jumping
Zainicjowany w 2013 roku ski manager od początku stanowiła pewien ewenement – nigdy dotąd nie ukazał się na polskim rynku rodzimy projekt z nurtu ski jumping, o czym można przeczytać w wywiadzie z twórcami gry, którym jest polskie studio SuperNova Interactive. Ski Jumps prowadzone jest w systemie MMO, a jednym z atutów jest na pewno bardzo rozbudowana komunikacja między graczami. Cała zabawa polega na utworzeniu własnej postaci, która ma szansę podbić świat skoków narciarskich – startując w prestiżowych mistrzostwach, jak Puchar Świata czy Turniej Czterech Skoczni. Osiągnięcie wymarzonego celu – zwycięstwa w zawodach – wymaga przemyślanej strategii, treningu, doboru odpowiednich nart czy kombinezonu. Poziom rozgrywki określają dwa odrębne poziomy: „Nowe Igrzyska” (dla nowych uczestników) i „Szybki Turniej” (dla zaawansowanych graczy). W grze można także kolekcjonować karty z podobiznami legendarnych sportowców (m.in. Adam Małysz, Thomas Morgenstern, Kamil Stoch), często z autografami.
skionline

Ski Jump Mania 3

Tytuł ewidentnie wzorowany na serii zręcznościówek Deluxe Ski Jumps, dostępny jednak w formie darmowej gry online o skokach narciarskich. Podobnie jak w Ski Jumps, wcielamy się w początkującego skoczka i to od nas zależy, jak potoczy się jego kariera. Wieloosobowy tryb rozgrywki, z elementami RPG, pozwala nam mierzyć się z innymi sportowcami aspirującymi do tytułu mistrza skoczni. Twórcy kładą nacisk na sztukę wybicia ze skoczni, lotu i wreszcie technikę lądowania zawodników – najwięcej punktów przyniesie nam, oczywiście, telemark.
Ski Jump Mania 3 - skoki narciarskie online gra
Podobnie, jak w wyżej wymienionej grze, kulminację zabawy stanowi występ w Pucharze Świata. Doskonałości nie da się osiągnąć w jeden dzień: by dać zawodnikowi szansę na wygraną, musimy go najpierw odpowiednio przeszkolić, przygotować na starcie z weteranami skoczni. Przed właściwą rozgrywką istnieje opcja przejścia przez samouczek. Ski Jump Mania 3 to dobra propozycja dla zwolenników sportów zimowych i gier z trybem kariery.

Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator to nowa polska gra w klimacie skoków i jest to jeden z niewielu symulatorów, w którym od A do Z możemy poprowadzić karierę skoczka narciarskiego. Z oprawą graficzną przypominającą gry z minionych lat i specjalnie stworzoną muzyką staje się naprawdę atrakcyjnym i ciekawym tytułem. Ski Jump Simulator to produkcja darmowa, gdzie mamy możliwość zabawy w trybie fabularnym lub rywalizacji z innymi graczami z całego świata. W celu osiągnięcia mistrzostwa trzeba poradzić sobie z szeregiem znanych skoczni oraz panującymi na nich zmiennymi i unikalnymi warunakmi pogodowymi. Gra w oryginalny sposób łączy ze sobą tryb zręcznościowy polegający na wykonywaniu skoków wraz z rozwojem kariery skoczka i zakupem coraz to lepszego wyposażenia mającego realny wpływ na jakość skoku. Dla nowych graczy, twórcy przygotowali rozbudowany multimedialny poradnik Jak zostać skoczkiem, który znacznie ułatwia start w grze.

Skijumping gra online skoki narciarskieskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online game pl

Holmenkollen Ski Jump 2

Holmenkollen to ośrodek narciarski położony w Oslo, na terenie którego mieści się słynna, licząca sobie ponad sto lat skocznia Holmenkollbakken. Właśnie tutaj akcję swojej gry online o tematyce ski jumping osadzili twórcy z Norwegii. Cel gracza jest jeden: dostać się na szczyt 134-metrowej skoczni i poszybować jak najdalej, ku wiwatom zgromadzonej publiczności. Najlepszym zawodnikom udaje się dolecieć na odległość nawet 160 m. Najważniejszym elementem rozgrywki jest zręcznościowe kontrolowanie naszego skoczka podczas lotu, a potem wylądowanie z gracją godną mistrza. Na wysokie noty sędziów trzeba sobie zasłużyć – niuans lotu może zepsuć choćby natarczywie podmuchujący wiatr.

Holmenkollen Ski Jump 2 - gra skoki online
Do 2012 roku w pierwszą odsłonę Holmenkollen Ski Jump zagrano łącznie 100 mln razy. Powstanie kontynuacji było już tylko kwestią czasu. PS. Walka o puchar może okazać się zacięta, w grze pojawia się bowiem postać przypominająca samego Adama Małysza.
 

CZYTAJ KOLEJNE ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

gry narciarskie i zimowe ski jumpsSki Jumper - gra w skoki narciarskie online plSkoki narciarskie live na żywo - gry online
 


 

skoki narciarskie gra download za darmoArtykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Albert Nowicki

Albert Nowicki

Dziennikarz, tłumacz i copywriter, absolwent studiów filmoznawczych Instytutu Sztuki PAN. Współpracował z kilkoma serwisami filmowymi (Filmawka, Movies Room), jest twórcą strony His Name is Death, poświęconej tematyce horroru.
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee