• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Ski Jump Mania 3

gra Ski Jump Mania 3

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Skoki narciarskie
Grafika: 2D
Producent: POWERPLAY MANAGER
Wydawca: POWERPLAY MANAGER
Platformy: PC, Android, iOS
Premiera: 2019
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 193. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
16.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Wirtualna rywalizacja na szkoczniach narciarskich

Ski Jump Mania 3 to gra internetowa, która pozwala graczom wejść w świat skoków narciarskich i walczyć o zwycięstwo na skoczniach z całego świata. Ta niezwykle popularna w Polsce dyscyplina sportu w ostatnich latach zdobyła całe rzesze oddanych fanów oczekujących na dobrą grę narciarską. Najnowsza produkcja jest trzecią częścią znanej serii Ski Jump Mania i oferuje nowe funkcje oraz rozszerzenia. Tytuł został stworzony przez firmę Powerplay Manager, która jest znana z gier sportowych online. W Ski Jump Mania 3 gracz wciela się w rolę skoczka narciarskiego, który musi przejść przez wiele wyzwań, aby osiągnąć sukces na międzynarodowych skoczniach. Gra pozwala sprawdzić się jako skoczek, a także walczyć o najważniejsze trofea w znanych turniejach i konkursach.

Ski Jump Mania 3 gra skoki narciarskie - ski jumping
Rozgrywka w Ski Jump Mania 3 to nie tylko same konkursy, ale i szereg aktywności poza zawodami, jak przystało na ski managera. Jako skoczek musimy pamiętać przede wszystkim o właściwym treningu, który zapewnia rozwój naszych umiejętności i cech. Jednym z najważniejszych elementów gry jest umiejętność planowania skoków - dopasowania odpowiedniej prędkości, kątu wybicia i lotu, aby osiągnąć jak najdalszy skok. Należy starać się o ulepszanie poszczególnych elementów z których składa się skok, jak choćby najazd czy wybicie, a także kontrola w czasie lotu i lądowania. Gracze mogą trenować swoje umiejętności i doskonalić techniki, aby stać się najlepszymi skoczkami w grze. Trening to oczywiście nie wszystko, bowiem twórcy zadbali również o tryb fabularny, w którym możemy poznać ciekawą historię. 
Ski Jump Mania 3 gra skoki narciarskie - ski jumping
Na całość rozgrywki składa się oczywiście faktycznie odbywanie skoków podczas zawodów, ale nie zabrakło także interesujących trybów rywalizacji. Tak więc Ski Jump Mania 3 oferuje kilka różnych trybów gry, w tym tryb kampanii, który pozwala graczom walczyć o zwycięstwo na skoczniach z całego świata oraz tryb turniejowy, w którym gracze rywalizują z innymi online. Poza stawaniem w szranki w ramach zawodów, możemy także poprawiać rekordy skoczni i zdobywać coraz to wyższe pozycje w rankingach, które pozwalają graczom porównać swoje wyniki z innymi i śledzić na bieżąco własne postępy.
Ski Jump Mania 3 gra skoki narciarskie - ski jumping
Jednym z ciekawszych elementów Ski Jump Mania 3 są specjalne wyzwania dostępne dla graczy, które pozwalają na zdobywanie nagród oraz odblokowanie kolejncyh zawodników oraz skoczni narciarskich. Wyzwania wymagają od graczy użycia swoich umiejętności w skokach narciarskich oraz strategii, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Gra oferuje kilka różnych poziomów trudności, dzięki czemu każdy gracz może znaleźć odpowiedni dla siebie poziom wyzwania. Trzeba przyznać, że gra została zaprojektowana w bardzo przyjemnej i schludnej oprawie wizualnej oddającej ciekawy klimat skoków panujący podczas zabawy.
Ski Jump Mania 3 gra skoki narciarskie - ski jumping
Ski Jump Mania 3 to atrakcyjna gra przeglądarkowa, która oferuje wiele różnych funkcji i wyzwań dla graczy. Poza elementami związanymi z samymi skokami narciarskimi, gracze mają możliwość zarządzania swoim skoczkiem, trenowania go, kupowania nowego sprzętu, a także podejmowania decyzji dotyczących jego kariery. Gracze mogą wybierać w jakich turniejach chcą wziąć udział, jakie wyzwania chcą podjąć, a także podejmować decyzje związane z kontraktem reklamowym i promocją zawodnika. Jeśli lubisz skoki narciarskie i gry sportowe online, to Ski Jump Mania 3 będzie grą, z którą zostaniesz na dłużej.
Ski Jump Mania 3 gra skoki narciarskie - ski jumping


CZYTAJ NASZE ARTYKUŁY O GRACH W SKOKI NARCIARSKIE

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

Ski Online skoki gry narciarskiegry narciarskie i zimowe ski jumpsSki Jumper - gra w skoki narciarskie online pl
Skoki narciarskie live na żywo - gry online

Sprawdź także inną grę o skokach narciarskich - Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator gry skoki narciarskie

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Mania 3 - Trailer [HD]
Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Trailer [Full HD]
World of Warships Legends – Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
  • Sonda Ski Jump Mania 3
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee