Football Team • Najlepsze Gry Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier Online
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Football Team

gra Football Team

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Symulator piłki nożnej
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: FP Global
Wydawca: FP Global
Platformy: WWW
Premiera: 2018
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 8. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 7.8
OCENA REDAKCJI 8.3

Stwórz swoją wymarzoną drużynę piłkarską

Football Team to jedyna w swoim rodzaju polska gra o tematyce piłki nożnej. Gra została wydana przez miłośników footballu i została skierowana dla pasjonatów tej dyscypliny sportu. Jest to jedyna gra przeglądarkowa, w której możesz jednocześnie stworzyć swojego piłkarza, a także zarządzać całym zespołem składającym się z realnych graczy. Gracze zaczynają od budowy składu swojego zespołu, rekrutując zawodników i trenując ich, aby stali się silniejsi i bardziej zgrani. Zadanie jest pozornie proste - wcielamy się w zawodnika, zaczynamy trenować i rozwijać swoje umiejętności.
Football Team - gra piłkarska piłka nożna
Rozgrywki w Football Team rozpoczynają się od meczów ligowych, w których gracze rywalizują z innymi drużynami w interaktywnych meczach piłkarskich. Gracze mogą decydować o strategii, ustawieniu i taktyce swojego zespołu, a także o tym, którzy zawodnicy wezmą udział w meczu. Celem gry jest wygrywanie meczów, zdobywanie punktów i awansowanie na wyższe poziomy ligowe. W Football Team gracze mają także możliwość zarządzania finansami swojego zespołu, inwestując w sprzęt, stadion i infrastrukturę. Co ważne w tego typu grach, istnieje również handel zawodnikami z innymi drużynami (graczami) i branie udziału w transferach piłkarzy.
Football Team - gra piłkarska o piłce nożnej manager
W Football Team masz możliwość tworzenia własnego wymarzonego klubu, jak i dołączania do tych istniejących. Walcz o puchary i medale oraz rozwijaj swoje umiejętności. Dzięki unikalnej technologii, silnik meczowy odwzorowuje 1:1 sytuację na boisku i zakłada scenariusze losowe, które naprawdę mogą zdarzyć się zawodnikom. Gra jest na bieżąco ulepszana i i dodawane są nowe aktualizacje, które dają graczom nowe wyzwania. Od otwarcia gry w 2018 roku przyciągnęła ona uwagę ponad 200 000 fanów piłki nożnej z samej tylko Polski, z czego blisko 60 000 z nich zostało graczami FootballTeam

Football Team - gra piłkarska piłka nożna menedżer
Oczywiście w grze pojawiają się mikropłatności, ale te rozwiązane są wręcz w idealny sposób. W grze dostępne są pczki na wzór tych z innych gier piłkarskich. Wyróżniamy 3 podstawowe typy paczek: Brązowa, Srebrna oraz Złota. Im wyższy poziom paczki tym większa szansa, że trafimy w niej dobry przedmiot. Zdobędziemy w nich spodenki, getry lub korki ulubionego zespołu. Zdobywane są wraz z postępem gry i nie musimy za nie płacić prawdziwą walutą.
Football Team - gra piłka nożna - manager piłkarski
Co ważne, gra oferuje również tryb multiplayer, w którym gracze mogą współpracować lub rywalizować z innymi graczami z całego świata. Tryb ten pozwala na tworzenie lub dołączanie do lig, w których garcze rywalizują ze sobą, ale także na wspólne zarządzanie swoimi drużynami. Football Team to gra wyjątkowa oferująca graczom możliwość doświadczenia życia trenera piłkarskiego i zarządzania własnym zespołem. Dzięki interaktywnym meczom i trybowi multiplayer, gra jest nie tylko ekscytująca, ale pozwala również na rozwijanie swoich umiejętności strategicznych i umiejętne zarządzanie zasobami.

Football Team - gra w piłkę nożną - menadżer piłkarski

 


CZYTAJ MATERIAŁY O GRACH PIŁKARSKICH I SPORTOWYCH, W KTÓRYCH POJAWIŁ SIĘ FOOTBALL TEAM

top gry piłka nożna najlepsze

gry sportowe top najlepsze freegry piłkarskie - najlepsze top dobre

 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
MNF Club Game - How to ride a bull? [Full HD]
MNF Club - Gameplay - Pharaoh Club Auctions [HD]
MNF Club - Gameplay [HD]
Treasure of Nadia - Ancient Temple Puzzle - Poradnik [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ETERNAL FURY - FANTASY
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • nie założymy drużyny od razu 0
  • wysoki próg wejścia 0
  • modyfikować można jedynie strój zawodnika 0
 NEWSY
najnowsze