• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

FIFA 21

gra FIFA 21

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Gra piłkarska
Grafika: 3D
Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Platformy: PC, PS4, Xbox One
Premiera: 2020
Polska wersja: NIE
Koszt gry: 169,99zł
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 99. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
7.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 8.0

FIFA 21 to kontynuacja najbardziej popularnej gry piłkarskiej na świecie. Mimo nieciekawej sytuacji na świecie, wpływającej na prawdziwe rozgrywki piłkarskie, kolejny sezon w grze FIFA odbywa się z jeszcze większą intensywnością na wszystkich frotnach. Powracają znane i lubiane tryby gry offline, w tym tryb kariery menadżera. Najważniejszy jest jednak tryb FIFA Ultimate Team, czyli połączenie gry piłkarskiej z kolekcjonowaniem kart i zdobywaniem coraz to lepszych piłkarzy. Oczywiście nie obyło się bez usprawnień technicznych, w tym takich, które bardzo realnie wpływają na naszą rozgrywkę.

Seria FIFA nigdy nie przyzwyczaiła graczy do drastycznych zmian w rozgrywce. W każdym roku pewne rzeczy ulegają mniejszym lub większym zmianom, ale wszystko skierowane jest bardziej w stronę ewolucji, aniżeli rewolucji. W tym roku do głównych zmian należy na pewno zapisać rozbudowanie trybu kariery jako menadżer. W tym roku, gra FIFA sprawia wrażenie, jakby chciała zachęcić do siebie tych graczy, którzy odbili się od serii Football Manager. Nadal możemy rozgrywać mecze i kupować zawodników, lecz mamy o wiele większy wpływ na trening naszych zawodników czy ustawianie taktyk oraz formacji. W FIFA 21 możemy symulować mecz, przy okazji mogąc interweniować, poprzez wykonywanie zmian, ustawianie zaleceń taktycznych czy samodzielne dokończenie meczu. Do tego dochodzi szereg zmian w samym sterowaniu. 

Sam tryb FIFA Ultimate Team nadal pozostaje tym, do czego przyzwyczaili dotychczasowych fanów. Ponownie mamy do czynienia z budowaniem składów spośród wielu tysięcy kart, przy okazji biorąc udział w turniejach online i offline. Wśród dodatkowych aktywności znalazło się ponownie miejsce dla Wyzwań Budowania Składów, w których można zdobyć interesujące karty. Jako największa zmiana jawi się w tym wypadku przebudowa interfejsu, który jest o wiele bardziej intuicyjny. Co więcej, nie będzie trzeba używać kart kondycji - tych nie znajdziemy w trybie Ultimate Team.

Football Team - gra piłkarska - gry piłka nożna - kariera piłkarza - manager online


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

FIFA 21 - Gameplay [FullHD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
  • Sonda FIFA 21
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee