• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Ski Jumps

gra Ski Jumps

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Skoki narciarskie gry
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: SuperNova Interactive
Wydawca: SuperNova Interactive
Platformy: WWW, PC, smartfon
Premiera: 2013
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 16. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
2.
ILOŚĆ GŁOSÓW 8
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 8.3

Polski menadżer skoków za darmo

Ski Jumps to gra przygotowana dla miłośników skoków narciarskich - darmowy manager skoków opracowany przez polskie studio SuperNova Interactive. W grze tworzymy własnego zawodnika, trenujemy go, a następnie zwyciężamy w najbardziej prestiżowych konkursach takich jak Puchar Świata, Mistrzostwa w Lotach, czy Turniej Czterech Skoczni. Aby osiągnąć sukces należy zadbać o karierę i odpowiednio sie przygotować. Nie inaczej jest w przypadku skoczków, którzy dbają o formę oraz rozwijają indywidualne Specjalizacje mające wpływ na styl gry. Aktualnie Ski Jumps posiada dwa zupełnie odmienne tryby rozgrywki - Nowe Igrzyska (dla nowych uczestników) oraz Szybki Turniej (dla zaawansowanych graczy) - dzięki czemu można uczestniczyć w grze na różne sposoby.
Ski Jump - manager skoków narciarskich gra ski jumping

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer
Ważnym aspektem rozgrywki jest odpowiednie przygotowanie fizyczne skoczka, jak i to związane z jego technicznymi aspektami – odpowiedni dobór wyposażenia w postaci kombinezonu, nart, kasku, gogli etc. Istotne jest także właściwe smarowanie nart i dobór odpowiedniego sztabu pomocników. Te wszystkie elementy składają się na bardzo ciekawą rozgrywkę w Ski Jumps, która potrafi sprawić masę frajdy i zabawy. Dzięki tej produkcji możemy szybko stać się rozpoznawalnym zawodnikiem na arenie międzynarodowej, zostać Mistrzem Świata i zapisać się do historii skoków narciarskich, a to wszystko za wyciągnięciem myszki i klawiatury.

Ski Jump - gra manager skoków narciarskich jumpiug

skijumping symulator skoków narciarskich recenzja

Oryginalna grafika & autografy skoczków

Produkcja została okraszona oryginalną i ciekawą grafiką dobrze oddającą klimat skoków narciarskich i ski jumpingu. Interfejs jest przejrzysty, dzięki czemu poszczególne opcje mamy zawsze pod ręką, a przy tym poruszenie się w dużej ilości opcji nie jest specjalnie trudne. Do gry wystarczy nam przeglądarka internetowa lub smartfon, bowiem grać można także na teolefonach komórkowych. Warto nadmienić, że Ski Jumps to tytuł stworzony przez Polaków i jak przystało na naszą rodzimą produkcję jest w całości po polsku. Dla początkujących graczy przygotowany został przejrzysty zestaw porad w postaci multimediów i poradników wraz z obszernym FAQ. Dodatkowo na prowadzonym blogu publikowane są co chwilę aktualności z gry, konkursy oraz interesujące wiadomości o skijumpingu.
Ski Jumps - manager skoków narciarskich pl gra ski jumping
Ciekawą opcją, która została wprowadzona wraz z ostatnią aktualizacją gry są autografy znanych gwiazd skoków narciarskich, które można kolekcjonować i wymieniać na różnorodne usprawnienia i bonusy w grze. Z autografów można tworzyć kolekcje topowych reprezentacji w skokach narciarskich – Polski, Norwegii, Finlandii, Austrii, czy Japonii. Dzięki temu każdy ma okazję zdobyć autograf zarówno polskich, jak i zagranicznych skoczków narciarskich tj. Kamila Stocha, Piotra Żyły, Adama Małysza, ale także Thomasa Morgensterna, Gregora Schlierenzauera, Simona Ammanna i innych legend.
Ski Jumping online - menedżer skoków narciarskich gra

Poczuj ducha rywalizacji na skoczniach świata

Gra Ski Jumps to doskonała okazja dla fanów skoków narciarskich, aby poczuć się jak prawdziwi zawodnicy tej dyscypliny sportu. W grze nie tylko trenujemy i rywalizujemy, ale także mamy możliwość podejmowania decyzji dotyczących codziennego życia naszego skoczka. Wybieramy posiłki, które wpłyną na naszą wagę i zdrowie, udzielamy wywiadów jako znani skoczkowie, a także odprężamy się w SPA, czy kupujemy sprzęt w sklepie narciarskim.
Ski Jump - manager skoków gra ski jumping
Ski Jumps to świetna zabawa dla osób, które chcą poczuć klimat skoków narciarskich i cieszyć się duchem rywalizacji. Menadżer skoków narciarskich nie wymaga specjalnie mocnego sprzętu, więc każdy może zagrać w niego online. Grafika jest świetna i oddaje klimat skoków narciarskich, co zachęca do sumiennego grania. Wreszcie sport zimowy jakim jest narciarstwo został doceniony w świecie gier, a Ski Jumps to świetny przykład na to, że ta dyscyplina może dostarczyć fantastycznej rozrywki. Warto dodać, że gra w skoki narciarskie Ski Jumps doczekała się rozwinięcia i nowej odsłony w postaci nowego polskiego symulatora lotów narciarskich - Ski Jump Simulator.

Gra Ski Jumps - manager skoków narciarski

skijump menedżer skoków narciarskich online

Niedawno wystartował świeży serwer NOWE IGRZYSKA!
Zobacz co się zmieniło w grze.

Ski Jump Game symulator skoków online

Chcesz zacząć przygodę ze Ski Jumps?
Zobacz poradnik dla rozpoczynających grę
.

skijump gra menadżer skoków narciarskichZbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze! Zdobądź autograf Kamila Stocha, Adama Małysza i twórz z nich własne kolekcje.

TOP GRY SPORTOWE ONLINE SPORTSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

top gry wieloosobowe polskie multiplayer za darmoSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 POLSKIE GRY WIELOOSOBOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

ski jumps wywiad twórcy gamedevCzytaj ekskluzywny wywiad z twórcami gry,
w którym zdradzają sekrety związane z przyszłością Ski Jumps!

 

Ski Jumping skoki narciarskie gra online


ZESTAWIENIA GIER W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH, KTÓRE OPISUJĄ SKI JUMPS

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

Ski Online skoki gry narciarskiegry narciarskie i zimowe ski jumpsSki Jumper - gra w skoki narciarskie online pl
Skoki narciarskie live na żywo - gry online

Zagraj w najnowszą grę twórców Ski Jumps - Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra online

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

.

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
  • Sonda Ski Jumps
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee