• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ski Jumps odpala nowy dynamicznym serwer Szybki Turniej

Ski Jumps odpala nowy dynamicznym serwer Szybki Turniej

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gry Ski Jumps i skoków narciarskich, którzy są spragnieni nowych wyzwań. Gra nie zwalnia tempa, a po wprowadzonych niedawno nowościach, graczy czekają kolejne dobre wieści. W grze właśnie wystartował zupełnie nowy serwer, który zaoferuje niezwykle intensywną rozgrywkę. Serwer Szybki Turniej stanowić będzie interesującą odskocznię od zabawy na dotychczasowym serwerze Nowe Igrzyska.

Twórcy gry Ski Jumps nie spuszczają nogi z gazu. Po wprowadzeniu ostatnio nowości takich jak specjalizacje zawodników, mistrzostwa świata czy polepszeniu oprawy wizualnej, postanowili rozszerzyć ofertę dla graczy i tym samym stworzyć zupełnie nowy serwer w swojej produkcji. Nowy serwer, bo o nim mowa, nosi nazwę Szybki Turniej i jak wskazuje nazwa, stawia na intensywną zabawę na nieco odmiennych zasadach od tych dotychczasowych.
skoki narciarskie skijumping na żywo
Na serwerze Szybki Turniej rozgrywka będzie trwała jeden pełny sezon, w trakcie którego gracze będą ze sobą rywalizować i rozwijać swojego skoczka. Znajdzie się w nim bardziej napięty kalendarz zawodów, obędzie się także bez wewnętrznych klubów i lig. Wszystko celem zmaksymalizowania narciarskiego doświadczenia w czystej formie.

Co ważne, każdy gracz będzie mógł posiadać tylko jedną postać, a całość zostanie po sezonie zresetowana – gra zacznie się od nowa. Bez zmian pozostaną natomiast punkty premium, zebrane autografy, galeria sław, rekordy skoczni itp. To świetne rozwiązanie pozwoli wielu graczom zacząć od tego samego momentu, co zniweluje różnice między graczami z różnym stażem w Ski Jump manager. Dzięki temu, osoba dopiero rozpoczynająca swoją przygodę w grze bez problemu będzie mogła podjąć rywalizację z innymi.

Zagłębiając się w szczegóły, możemy wyróżnić kilka fundamentalnych różnic względem serwera Nowe Igrzyska. Przede wszystkim, wspomniana intensywność. Z racji krótszego czasu trwania, zawody odbywać się będą częściej, a całość rozgrywki zyska dużo dynamiki i intensywności.
skoki narciarskie ski jumping gra online
Poza tym, gracze będą otrzymywać większe bonusy na start, większe bonusy dziennej energii. Zwiększone zostały również zyski od sponsorów jak i za pracę, przy zmniejszeniu poświęcania nań czasu. Podobny wzrost otrzymały nagrody z loterii czy rankingów. Nie inaczej sprawa wygląda z pozostałymi profitami – dwukrotnie częściej będzie można zdobyć autografy. Uczestnicy zabawy na serwerze Szybki Turniej będą otrzymywać także podwyższone nagrody za tygodniowy Ranking zdobytych umiejętności oraz Ranking Pojedynków.

Cała reszta, jak choćby kupowanie przedmiotów zostały dostosowane do nowego charakteru rozgrywki tak, aby utrzymany został odpowiedni balans. Warto zaznaczyć, że serwer jest zalecany dla graczy, którzy zdobyli już jakieś doświadczenie na serwerze Nowe Igrzyska. Wszystkim świeżo upieczonym skoczkom poleca się rozpoczęcie przygody właśnie na dotychczasowym serwerze, a dla nowych graczy przygotowano niespodziankę – za rejestrację z linku otrzymają bonusowe 25 Punktów Premium

skijumping symulator skoków narciarskich recenzja

Jesteś NOWYM graczem? Zapraszamy na serwer NOWE IGRZYSKA - czeka na Ciebie darmowe 25 Punktów Premium rejestrując się z tego linku


 

gra skoki narciarskie onlineZbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze! Zdobądź autograf Kamila Stocha, Adama Małysza i twórz z nich własne kolekcje.

gry sportowe zimowe Ski Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

top gry multiplayer za darmoSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 POLSKIE GRY WIELOOSOBOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

ski gra online skijump

Chcesz zacząć przygodę ze Ski Jumps?
Zobacz poradnik dla rozpoczynających grę
.

Czytaj ekskluzywny wywiad z twórcami gry,
w którym zdradzają sekrety związane z przyszłością Ski Jumps!

 

SPRAWDŹ ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH, W KTÓRYCH POJAWIA SKI JUMPS
 

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe


Ski Jumping skoki narciarskie gra online
 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

Zagraj w najnowszą grę twórców Ski Jumps - Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

 


 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee