• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Skoki narciarskie na żywo live - najlepsze gry online [Zagrajmy]

Skoki narciarskie na żywo live - najlepsze gry online [Zagrajmy]

Skoki narciarskie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Sukcesy naszych skoczków i wybitne wyniki Adama Małysza oraz Kamila Stocha przyczyniły się do tego, że oglądalność skoków narciarskich urosła w bardzo szybkim tempie. Spora popularność skoków sprawiła, że powstało wiele gier online w tej tematyce. Skoki narciarskie na żywo to doskonały patent na spędzanie wolnego czasu dla wszystkich miłośników tego sportu. Skoki na żywo zostały bowiem wykonane w tak realistyczny sposób, że granie w grę online przypomina skakanie na prawdziwej skoczni. Spośród gier online o tematyce skoków narciarskich szczególnie dobrą renomą cieszą się pewne cztery gry, które dokładnie omówimy poniżej.

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie na żywo live

Ski Jump Simulator 

Ski Jump Simulator to prawdopodobnie najpopularniejsza gra online wśród miłośników skoków narciarskich. Jest ona niezwykle prosta, dzięki czemu osiąganie w niej dobrych wyników nie jest niczym trudnym. Gra ta polega na rozwijaniu kariery swojego własnego skoczka oraz rywalizowaniu z graczami z całego świata. Podobnie jak inne gry, których tematyką są skoki narciarskie live, również Ski Jump Simulator nie wymaga skomplikowanych instalacji. Do grania w tę grę wystarczy bowiem przeglądarka i stabilne połączenie z Internetem.

Ski Jump Simulator - skoki na żywo live gra

Skijumping gra online skoki narciarskieskijump game online skoki narciarskieskoki narciarskie gra gra w skoki narciarskie skoczekSki jumping gra skoki narciarskie onlineSki Jump Simulator - skoki narciarskie na żywo live

Ski Jump Simulator to gra, która cechuje się niezwykle szerokim spektrum zalet. Jest ona dostosowana nawet pod szczególnie wysublimowanych graczy, ponieważ wyróżnia się fenomenalną grafiką i imponującym realizmem. Renoma tej gry wynika w dużej mierze z faktu, że pozwala ona graczowi poczuć się tak, jakby był prawdziwym skoczkiem. Realizm zapewniają wyjątkowe warunki pogodowe, które stale się zmieniają. Duże amplitudy temperatur i występowanie różnych opadów atmosferycznych sprawiają, że Ski Jump Simulator dostarcza nam prawdziwy dreszczyk emocji. Niewątpliwym walorem tej gry jest również zapierający dech w piersi wygląd skoczni. Są one niezwykle monumentalne, przez co skakanie na nich jest istną frajdą.

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie live na żywo

Deluxe Ski Jump

Jeśli w zakresie Twoich zainteresowań znajdują się skoki live, to postawienie na Deluxe Ski Jump powinno być strzałem w dziesiątkę. Występują dwie różne wersje tej gry - DSJ 2 oraz DSJ 4 - jednak obydwie cieszą się świetnymi recenzjami. Podstawowa różnica pomiędzy obiema wersjami to rok wydania. DSJ 2 jest trochę starsza, przez co ma mniej rozwiniętą grafikę i mniej udogodnień dla graczy. Nie powoduje to jednak, że jest ona mało popularna. Cechuje ją bowiem olbrzymia popularność wśród bardziej doświadczonych graczy, którzy chętnie sięgają po starsze gry. DSJ 4 jest natomiast idealna dla graczy, którzy cenią sobie nowoczesne gry z nienaganną grafiką i wieloma dodatkowymi opcjami.
Deluxe Ski Jump 2 - DSJ 2 - gra skoki narciarskie na żywo
Podstawowy walor Deluxe Ski Jump to niskie wymagania sprzętowe. Aby grać w tę grę, nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu, albowiem gra ta nie obciąża naszego komputera. Sama gra polega na kierowaniu skoczkiem i umożliwia rywalizację zarówno z komputerem, jak i z innymi graczami. Długa lista walorów Deluxe Ski Jump sprawia, że jej popularność jest niezwykle duża.

Deluxe Ski Jump 4 - skoki narciarskie live online

Ski Jumps

Skoki na żywo online to Twoja pasja? Jeżeli uwielbiasz gry online na temat skoków narciarskich, to Ski Jumps jest absolutnie obligatoryjnym wyborem. Polega ona na stworzeniu swojego skoczka, a następnie rywalizowaniu z innym graczami i walczeniu o jak najlepsze rezultaty. Skoczek, jak w klasycznym ski menadżerze może być trenowany, a ważną cechą tej gry jest również możliwość wybierania mu wyjątkowego sprzętu i samodzielne ustalanie jego wyglądu.
Ski Jumps gra skoki narciarskie online pl pc
Skijumping gra online skoki na żywo liveskijump game online skokiskoki narciarskie gra online Ski Jumps menadżer skoków narciarskich skoczek Ski JumpsSki jumping gra w skokiSki Jump Game ski jumping game
Podstawowa zaleta Ski Jumps to niezwykle rozbudowana mechanika gry. Dzięki temu nie nudzi się ona po kilku dniach i wciąga w zawrotnie szybkim tempie. Gracze mają możliwość rywalizowania o Kryształową Kulę, co sprawia, że Ski Jumps jest bardzo realistyczne i umożliwia prawdziwą rywalizację oraz emocje. Istotny atut tej gry to także fakt, iż jest ona bezpłatna. Oznacza to, że za dobrą zabawę nie musimy zapłacić ani grosza.

Ski Jumps - skoki narciarskie na żywo live online

Open Ski Jumping

Open Ski Jumping to topowa gra, której tematyką są skoki narciarskie na żywo online. Jest to jedna z najpopularniejszych gier 3D o skokach narciarskich. Umożliwia graczom budowanie własnych skoczni, dzięki czemu możliwe jest wykazanie się kreatywnością i pomysłowością. Gra ta sprawdzi się więc nie tylko u fanów skoków, ale również u miłośników gier o tematyce budowania.
Open Ski Jumping - skoki na żywo live
Open Ski Jumping to ciekawa alternatywa dla standardowych gier o skokach narciarskich. Jeżeli kochamy skoki narciarskie, ale jesteśmy nieco znudzeni ciągłą rywalizacją i ulepszaniem swojego skoczka, to postawienie na Open Ski Jumping powinno być strzałem w dziesiątkę. Gra ta jest bowiem jedyna w swoim rodzaju i sprawia, że samodzielnie możemy budować wymarzone obiekty narciarskie, które chcielibyśmy wprowadzić do prawdziwego życia.

Open Ski Jumping - skoki narciarskie na żywo online


CZYTAJ NASZE ARTYKUŁY O GRACH W SKOKI NARCIARSKIE

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

Ski Online skoki gry narciarskiegry narciarskie i zimowe ski jumpsSki Jumper - gra w skoki narciarskie online pl
 


 

darmowe gry do pobrania na komputerArtykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee