• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gry zimowe i narciarskie [Zagrajmy]

Gry zimowe i narciarskie [Zagrajmy]

Czy Ty także zawsze byłeś fanem nart i białego puchu spadającego z nieba, ale równocześnie należysz do tych co na samą myśl o wyjściu na dwór przy temperaturze bliskiej zera, bądź o zgrozo nawet znacznie poniżej wolą udać, że świat zewnętrzny nie istnieje? Dzisiaj mamy dla Was propozycję, które spełnią wszystkie Wasze kryteria: świetna zabawa w zimowej atmosferze jednocześnie mając zawsze pod ręką kubek gorącej czekolady i to bez konieczności sprawdzania czy masz na sobie tyle warstw ubrań, że nie zamarzniesz przy pierwszym zimniejszym podmuchu… Oto intrygujące gry zimowe i narciarskie, zaczynamy!

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie jumping

SNOW

Gra MMO z otwartym światem, której najważniejszym elementem jest wykonywanie najróżniejszych trików na nartach bądź snowboardzie, a nawet na skuterze śnieżnym. W SNOW możemy nastawić się na rywalizację z innymi graczami w turniejach, różnego typu eventach, wyzwaniach oraz zdobywaniu kolejnych osiągnieć bądź po prostu na dobrej zabawie i eksploracji kolejnych gór i lokacji w tym half-pipe czy parkach ewolucji. Tych mamy kilkanaście do wyboru i wszystkie są naprawdę urocze, więc nie zdziwcie się, gdy w pewnym momencie zamiast dokończyć backflipa Wasz wzrok przyciągnie widok zamarzniętego jeziora czy pojawiającej się na horyzoncie góry.

Snow - Gry zimowe i narciarskie

Ski Jump Simulator

Jedną z ciekawszych gier MMORPG na rodzimym rynku internetowym jest z pewnością wydany niedawno Ski Jump Simulator, który nawiązuję do najlepszych tradycji kultowej "Gry w Małysza", czyli Deluxe Ski Jump. W grze mamy możliwość rozegrania kampanii fabularnej, jak i rywalizacji z innymi graczami z Polski i ze świata. Wraz z rozwojem naszych umiejętności, które trenujemy w tutejszym warsztacie, rywalizacja o najwyższe trofea będzie coraz bardziej zacięta. W Ski Jump Simulator możemy sięgnąć po zwycięstwo w Pucharze Kontynentalnym, w Turnieju Czterech Skoczni i zdobyć Kryształową Kulę. To jednak nie koniec czekających na gracza emocji i atrakcji. Oprócz oryginalnej i dopracowanej grafiki, w grze towarzyszyć nam będzie profesjonalną ścieżkę dźwiękową przygotowana przez poznańskiego artystę Bajzla, która została wydana w postaci niezależnej płyty "Game Over".

Skijumping gra narciarska online skoki skijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online game pl

STEEP

Jeśli preferujecie sandboxy to ciekawym rozwiązaniem będzie STEEP. Mamy do dyspozycji największe europejskie góry z Mount Blanc na czele i tylko od nas zależy, gdzie trafimy i w jaki sposób, bo mamy do wyboru snowboard, narty, paralotnie oraz kombinezony wingsuit. Gra posiada naprawdę solidną oprawę graficzną, więc nie musimy się w niej koniecznie nastawić na rywalizację z innymi graczami bądź czasem, ale po prostu zwiedzać i napawać się przykładowo widokiem zachodzącego słońca nad jedną z wielu szczegółowo odwzorowanych gór. Trzeba przyznać, że gra postawiła sobie za punkt honoru realistyczność i to nie tylko graficznie, bo nie wybacza błędów. Zawadzimy o kawałek skały czy drzewo i mamy upadek murowany to samo tyczy systemu przeciążeń, dzięki któremu szukamy bezpiecznych rozwiązań i szacujemy prawdopodobieństwo wyjścia cało z danej sytuacji.

Steep Gry zimowe i narciarskie

SKI JUMPS

Polska grami stoi. Już nie tylko Wiedźmin, a ostatnio także Cyberpunk podbija serca graczy. Ski Jumps polskiego studia SuperNova Interactive jest grą przeglądarkową, o której mówi się w branży coraz więcej i nie wygląda by miało się to nagle skończyć. Tym bardziej, że jej wydawcy planują kolejne usprawnienia i nowe funkcje, a przecież tych już dziś nie brakuje. Ski Jumps jest nowoczesnym managerem skoków narciarskich, który pozwala nam zarządzać karierą skoczka narciarskiego w najdrobniejszych szczegółach. Oczywiście to od nas zależy jaką strategię obierzemy i na jakich parametrach się skupimy. Czy nasz zawodnik będzie znany z mocnego wybicia czy może raczej z pięknego lądowania? Takich dylematów w grze jest więcej i to od nas zależy w jaką stronę nasz zawodnik pójdzie. Dróg do sukcesu jest wiele, chociaż z pewnością najciekawsze to branie udziału w turniejach i rywalizacja z innymi graczami o tytuły. Nie możemy także zapomnieć o zarabianiu pieniędzy, które stanowią kluczowy element rozgrywki razem z energią. Oba te czynniki wpływają na to jaki trening wybierzemy i w jakiej ilości.

Skijumping gra online skoki narciarskieskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping graSki Jump Game ski jumping

Ski Jump gra skoki narciarskie online pl pc

 

CZYTAJ TAKŻE INNE ARTYKUŁY O GRACH ZIMOWYCH I NARCIARSKICH

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

Gry skoki online narciarskie darmoweSki Jumper - gra w skoki narciarskie online plSkoki narciarskie live na żywo - gry online
 


 

skoki narciarskie gra download pcArtykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Paweł Grążka

Paweł Grążka

Absolwent kierunku, którego nazwa i tak nikomu nic nie powie. "Rozwiązywacz problemów" w korpo oraz copywriter. W wolnych chwilach zapalony czytelnik, gracz oraz turysta. Nigdy nie odmówi dyskusji, o ile jest szansa na dojście do kompromisu.
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee