• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Menedżer skoków narciarskich – gra Ski Jumps podbija serca Polaków

Menedżer skoków narciarskich – gra Ski Jumps podbija serca Polaków

Gra Ski Jumps to intrygujący menadżer skoków narciarskich, jakiego zawsze brakowało na polskim rynku gier przeglądarkowych. Pozwala grać za darmo zarówno na komputerach osobistych, jak i smartfonach. Produkcja zachęca rozbudowanym trybem rozwoju kariery skoczka, ciekawą grafiką oraz możliwością rywalizacji z najlepszymi graczami w kraju. Oto ski jump manager z przyjemną i emocjonującą rozgrywką, w którym można bić rekordy na najpopularniejszych skoczniach świata, piąć się w klasyfikacji generalnej i zawalczyć o tytuł Mistrza Świata.

Gra Ski Jumps - manager skoków narciarski

Poczuj emocje sportowej rywalizacji w skokach

Ski Jumps pozwala wcielić się w rolę skoczka narciarskiego i przeżywać emocje związane ze sportową rywalizacją. Gracze mogą trenować swoje umiejętności, ulepszać sprzęt i walczyć o zwycięstwo w realnie odbywających się zawodach takich jak Mistrzostwa Świata w Lotach, czy Turnieju Czterech Skoczni. Manager skoków narciarskich oferuję dostęp do licznych parametrów i statystyk zawodnika. Pozwala na zakup sprzętu pomagającego mu w dalekich lotach oraz zarządzanie kadrą, bez której żaden sportowiec nie osiągnie upragnionego sukcesu. Gra skupia się na wielu różnych aspektach kariery skoczka, dzięki czemu otrzymujemy niezwykle realistyczną produkcję pozwalającą na pełne zanurzenie się w świat skoków.

Gra menadżer skoków Ski Jumps online

Dbaj o idealną formę i dyspozycję skoczka

Bardzo ważnym elementem gry jest odpowiednie podejście do treningu i rozwoju umiejętności skoczka. Wpływ na ostateczne wyniki ma jednak wiele czynników, takich jak smarowanie nart przed turniejem, czy dobrze dobrany sztab szkoleniowy, który wspiera przyszłą gwiazdę skoków na każdym etapie rozwoju kariery. Skijumping manager opiera się w dużej mierze na statystykach, których trzeba pilnować przed każdym konkursem, tak więc należy dbać o odpowiednią formę i dyspozycję zawodnika, nie przekraczać idealnej wagi oraz pielęgnować dobre zdrowie. Wcielamy się rolę dobrego menadżera skoków, który doskonale wie, kiedy należy poddać się treningowi, jakie umięjętności rozwijać oraz jaki sprzęt wybrać i jak zdobyć na niego fundusze. Ograniczone środki mogą sprawić, że nieraz warto odpuścić jeden konkurs, aby mieć szansę na zwycięstwo w drugim.

Manager skoków narciarskich Ski Jumps

Różnorodna i złożona rozgrywka dla każdego

Co stanowi o sile tej niezależnej produkcji? Przede wszystkim zgrabne połączenie tego, co najlepsze w różnorodnych grach sportowych. Twórcy Ski Jumps zadbali o to, aby ich menedżer skoków mógł pochwalić się różnorodną i złożoną rozgrywką, będąc jednocześnie czymś bardzo przystępnym dla nowych graczy, którzy choć uwielbiają tą dyscyplinę, mogą mieć niewielkie doświadczenie w grach wideo. Z tego powodu gra otwiera przed nami szereg różnych opcji i dróg, które możemy obrać. Należy pamiętać, że kluczowym w rozwoju naszego skoczka jest aspekt treningowy, który stanowi podwaliny pod przyszłe sukcesy. Tak więc na początku gry naszym zadaniem jest stworzenie własnego zawodnika, którego poprowadzimy przez różne szczeble kariery i wyćwiczymy odpowiednie umiejętności. Czy jesteście gotowi na narciarską jazdę bez trzymanki?

Ski jump manager - gra skoki narciarskie

ski jumps prezentacja video gry o skokach narciarskich full hd

Zdobądź upragnioną Kryształową Kulę

Po zapoznaniu się z samouczkiem i poznawaniem podstaw gry w dobrze przygotowanym poradniku oraz FAQ, przychodzi czas na prawdziwą rywalizację. W tej niezbędny okaże się sprzęt, który zakupić można w narciarskim sklepie, a także odpowiednie przygotowanie do danych zawodów. Tak jak wspominaliśmy są one niezwykle zróżnicowane i podobnie jak w rzeczywistym sezonie skoków narciarskich, obejmują różne skocznie, czy stawki zawodów. Możemy brać udział w dobrze znanym konkursie Pucharu Świata, ale także w Pucharze Kraju oraz co ciekawe Lidze Klubowej. Ukoronowaniem kariery każdego skoczka jest z pewnością start w reprezentacji swojego kraju i zdobycie najbardziej prestiżowej nagrody w postaci upragnionej Kryształowej Kuli.

Skijumping manager - Ski Jumps gra

Sezon skoków narciarskich trwa przez cały rok

Każdy gracz może rozpocząć swoją przygodę ze Ski Jumps wybierając serwer Nowe Igrzyska, na którym cała rozgrywka została upodobniona swoją dynamiką i intensywnością do prawdziwego sezonu skoków narciarskich. Co warte uwagi w grze sezon trwa cały czas przez cały rok, dlatego można bawić się nie tylko w okresie zimowym. Dzięki temu już teraz możesz dołączyć do grona graczy, którzy każdego dnia rywalizują na wiernie odwzorowanych skoczniach na całym świecie. Nie zwlekaj i spróbuj swoich sił w tej ekscytującej dyscyplinie sportu, jaką są skoki narciarskie. Przedsmak tego, co czeka Was w Ski Jumps możecie zobaczyć w Trailerze gry, który w pełni pokazuje emocje i ducha sportowej rywalizacji, a ta za sprawą ski managera jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Skoki narciarskie manager Ski Jump

Rozwijaj narciarską karierę na ekranie komputera

Podsumowując, Ski Jumps to gra online, która dzięki przystępnemu wprowadzeniu, ciekawej tematyce i dostępności z poziomu przeglądarki, jest w stanie przyciągnąć do siebie wszystkich fanów nie tylko skoków narciarskich, lecz także sportu w ogóle. Realizm i pieczołowitość w przeniesieniu kariery sportowej na ekran komputera to wielka zaleta gry, a możliwość rywalizacji z graczami z całego świata jest dodatkowym atutem. Manager skoków, który coraz chętniej odwiedzany jest przez polskich graczy został przygotowany w rodzimym języku. Rozwijany o nowe funkcjonalności, takie jak system otrzymywania Autografów od prawdziwych gwiazd tego sportu: Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Adama Małysza, Kamila Stocha i wielu innych, także zagranicznych skoczków. Co ciekawe Autografy można kolekcjonować i wymieniać w zamian za ulepszenia w grze. Wszystko to sprawia, że warto spróbować swoich sił w Ski Jumps już teraz.

Ski Jumps manager - skoki narciarskie gra online

Ski jump manager - skoki narciarskie gra przeglądarkowa

 

gra skoki narciarskie onlineZbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze! Zdobądź autograf Kamila Stocha, Adama Małysza i twórz z nich własne kolekcje.

gra skoki narciarskie Ski Jumps

Zapraszamy do serwera Nowe Igrzyska - czytaj więcej informacji, jakie zostały wprowadzone w Ski Jumps. Zobacz co zmieniło się w grze.

gry sportowe online na PCSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

ski gra online skijump

Chcesz zacząć przygodę ze Ski Jumps?
Zobacz poradnik dla rozpoczynających grę
.

Ski Jumps - Menedżer skoków narciarskich - wywiadCzytaj ekskluzywny wywiad z twórcami gry,
w którym zdradzają sekrety związane z przyszłością Ski Jumps!

 

Ski Jumping skoki narciarskie gra online

 

SPRAWDŹ ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH, W KTÓRYCH POJAWIA SKI JUMPS
 

Ski Jumper - skoki narciarskie graSkoki narciarskie gry na PC - ski jumpingSkoki narciarskie na żywo - skijumping live

 


 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

Zagraj w nową grę twórców Ski Jumps - Ski Jump Simulator

Ski Jump Simulator - skijumping gra w skoki narciarskie online

Skijumping gra online skoki narciarskieskijump game online skoki narciarskieskoki narciarskie gra - Ski Jump Simulator Gra w skoki narciarskie skoczekSki jumping gra onlineSki Jump Simulator - skoki narciarskie gry
 

 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee