• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

FIFA 21 web app - jak zacząć w Ultimate Team?

FIFA 21 web app - jak zacząć w Ultimate Team?

Każdego roku miliony graczy ruszają na wirtualne boiska w kolejnej odsłonie serii FIFA. Tegoroczna odsłona ponownie zaprasza fanów do rozgrywki, a największą popularnością (niezmiennie) cieszy się tryb FIFA Ultimate Team. Podobnie jak każdego roku o tej porze pojawiają się również pytania – jak zacząć w Ultimate Team? Postaramy się na te pytanie odpowiedzieć i tym samym wspomóc wasz start w nowym, wirtualnym sezonie gry FIFA. 

FIFA 21 web app ultimate team

Najlepszym przyjacielem każdego gracza FIFA 21 zdecydowanie jest WebApp oraz serwis Futhed czy Futbin. Pierwsze to aplikacja, dzięki której mamy dostęp do naszej drużyny, w tym składów i rynku transferowego. Jest to o tyle pomocne, że możemy bez problemu kontrolować nasze transakcje i sytuację na rynku. Kolejne dwa to natomiast serwisy będące bazą danych wszystkich kart i aktualnych cen. W przypadku chęci handlu kartami, są one niezbędne. A sam handel? Tak jak zawsze. Jest kilka sposobów, zakładając oczywiście, że nie zaczniemy gry z niesamowitymi trafieniami z paczek powitalnych.

Jak handlować w FIFA Ultimate Team? Najlepiej zacząć na spokojnie, kupując jak najtaniej srebrne i rzadkie karty. Warto, aby były ocenione one na przynajmniej 70 punktów. Poświęcając regularnie trochę czasu na skupowanie takich kart do około 350 monet, będziemy je potem mogli sprzedawać nawet dwukrotnie drożej! Niektórzy zawodnicy cieszą się szczególną popularnością, gdyż są bardzo użyteczni w wyzwaniach budowania składu. Wielu graczy natomiast widząc srebrną kartę w swoim klubie z reguły chce ją sprzedać jak najszybciej, czyli tanio. Warto wypatrywać takich okazji, dzięki czemu szybko zarobimy wiele monet.

Skład FIFA 21 – kim grać? To pytanie jest jednocześnie trudne i łatwe. Otóż na samym początku gry warto podejść do rynku transferowego bardzo spokojnie. Kart jest wtedy relatywnie mało, przez co nawet przeciętni zawodnicy będą wyceniani na zbyt wiele powyżej realnej wartości. Mowa tu głównie o graczach z najlepszych lig, jak na przykład angielska. W takim wypadku warto złożyć skład z tych graczy, których już mamy. Można ewentualnie dokupić kilku zawodników, aby uzyskać całkowite zgranie. Z większymi zakupami lepiej się wstrzymać do momentu, aż sytuacja się unormuje. Nie minie wiele czasu, aż zawodnicy początkowo sprzedawani za kilka tysięcy monet zaczną kosztować kilkaset. A FIFA Points? Pamiętajmy, że trafy w paczkach to całkowita loteria.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • FIFA 21 logo gry png

  FIFA 21

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Gra piłkarska
  Grafika: 3D
  Producent: EA Sports
  Wydawca: Electronic Arts Inc.
  Platformy: PC, PS4, Xbox One

  • 7.3
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

FIFA 21 - Gameplay [FullHD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda FIFA 21
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee