• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ski Jump Mania: Wypełniona nisza MMO o skokach narciarskich

Ski Jump Mania: Wypełniona nisza MMO o skokach narciarskich

Jesteś maniakiem skoków narciarskich, albo uwielbiasz sławny tytuł „Deluxe Ski Jump”? Jeżeli tak, to trafiłeś pod właściwy adres! Właśnie w tej grze masz szansę stać się sławnym niczym Adam Małysz, a te wszystkie doświadczenia przeżyjesz wśród innych graczy. Od teraz nie musisz kupować drogiego sprzętu narciarskiego, po prostu odpalasz przeglądarkę.

Więcej niż "Deluxe Ski Jump"

Mało jest gier o skokach narciarskich, a już na pewno typu MMO. Symulator owych skoków można porównać z systemem samego skakania do gry sprzed lat „Deluxe Ski Jump”. Oczywiście, gra nie opiera się tylko na oddawaniu samych skoków, gdyż mamy tutaj możliwość wgryzienia się w świat skoczków bardziej, niż kiedykolwiek. Znaczną częścią gry zajemuje wypełnianie pewnych zadań, coraz bardziej wymagających wiecznie brakującego współczynnika energii. Startujemy od prawdziwego zera, a mianowicie pierwsze zadanie to „oglądaj skoki narciarskie”, żeby nikt nie myślał że się zaczyna od skoczni tzw. „mamucich”. W miarę zdobywania doświadczenia, będziemy się posuwać w rankingu, konkurując z innymi skoczkami – graczami. Od brania udziału w turniejach, do uczestniczenia w pucharze świata - właśnie to nas czeka jako doświadczonego skoczka. Warto też zmierzyć się w szybkich pojedynkach między graczami z całego świata, czy wymienić się doświadczeniami na globalnym czacie.
Ski Jump Mania skoki narciarskie gra

Poczuj się jak Piotr Żyła

"Ski Jump Mania" składa z wielu elementów, których podstaw nauczy nas prosty samouczek. W grze mamy zaskakujące możliwości, jak podpisywanie kontraktów ze sponsorami. Kupowanie nart, kasków i kombinezonów czy budowanie centrum fitness jest na porządku dziennym. Oprócz wszystkich możliwości są oczywiste ograniczenia w postaci poziomu skoczka, energii, finansów czy współczynnika pewności siebie. Warto napomnieć, że owa gra jest przystosowana do Facebooka, co czyni ją jeszcze bardziej popularną wśród „niedzielnych graczy”. Wraz z poświęconym czasem, będziesz zwiększać wszystkie atrybuty, statystyki, miejsce w rankingu, podkreślam: „Wraz z poświęconym czasem”. Twórcy wykorzystują prosty chwyt – gra z początku wydaje się rozbudowana, ale samorzutna, mowa tu głównie o rozbudowie postaci czy oddawaniu skoków. Nic bardziej mylnego, sporadycznie grając nie da się skutecznie rozwijać naszego skoczka. Wraz z postępem, gra staję się coraz bardziej czasochłonna, i w tym momencie wchodzi rola mikropłatności. Mimo, że nie dają graczowi rzeczy lub umiejętności, których darmowy gracz nigdy by nie zdobył, dają jednak ogromną przewagę! To wszystko czyni "Ski Jump Manię" grą dla cierpliwych i zapalonych fanów skoków narciarskich.

igor chwiłkowski

Igor Chwiłkowski

Fan gier wszelkiego rodzaju, jak sam twierdzi: „Chce zagrać we wszystko. No, może oprócz azjatyckich produkcji”. Wychowany na serii Quake i Diablo, ceniący dobre RPGi i survival horrory. Ciągle narzeka na falę niedokończonych, a już wydanych w wersji alfa lub beta. W wolnym czasie lubi imprezować, składać origami, gotować i bawić się z kotem. Mówi, że jest wyznawcą PC Master Race, a gdy nikt nie widzi, gra w DMC i UFC

 

 • Ski Jump Mania logo gry png

  Ski Jump Mania

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: PowerPlay Manager
  Wydawca: PowerPlay Manager
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.5
  • 0.0
  • 6.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Mania - drugi gameplay
Ski Jump Mania - trzeci gameplay
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Ski Jump Mania
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee