• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gry na których można zarobić pieniądze

Gry na których można zarobić pieniądze

Temat zarabiania na grach wideo budzi wiele emocji. Z jednej strony, mamy wielu graczy, którzy najzwyczajniej nie wierzą, że granie w gry i spędzanie w ten sposób czasu można jakkolwiek zmonetyzować. Z drugiej, są właśnie gracze zarabiający, niekiedy i bardzo poważne pieniądze. W jaki sposób można wzbogacić się na wirtualnej rozrywce i na których grach można zarobić prawdziwe pieniądze?
League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game
Oczywiście, samo zarabianie pieniędzy nie jest rzeczą łatwą. Wymagania stawiane przed nami są różne – przeważnie chodzi o umiejętności grania w daną grę, znajomość jej mechanik czy tendencji ekonomicznych (jak w przypadku gier MMO). Oto kilka interesujących propozycji.

Gry na których można zarobić pieniądze - Guild Wars 2
Pierwszy sposób wymaga nie tylko umiejętności, ale też i odrobiny szczęścia. Chodzi tu o odsprzedaż interesujących przedmiotów w różnych grach online, jak choćby Counter-Strike: Global Offensive. W tej pozycji wymaga się od nas otwierania skrzynek, z których następnie otrzymujemy choćby skórki do uzbrojenia. Gdy trafi nam się niezwykle rzadki traf może okazać się, że jest on wart na rynku wiele setek euro. Sam Steam oferuje wygodny w użytkowaniu rynek, dzięki czemu łatwo sprzedawać przedmioty z przeróżnych gier na tej platformie.

Football Team - gra piłka nożna - gry manager piłkarski

Drugi sposób zarabiania pieniędzy związany jest nie tyle ze sprzedażą przedmiotów, co całych postaci. Oczywiście mowa o tym w przypadku gier MMO. W Internecie cały czas jest popyt na postacie z wysokimi poziomami i statystykami z gigantów gatunku jak World of Warcraft czy Guild Wars 2, które pozwalają rozpocząć grę w jej dalszym etapie, bez początkowego grindu. Zajęcie jest co prawda czasochłonne, natomiast przy znajomości mechanik gry nie powinno stanowić większego kłopotu, a i ceny potrafią bardzo wynagrodzić nasz wysiłek.

Gry na których można zarobić pieniądze - Counter-Strike: Global Offensive
Kolejna metoda związana jest z grami w sposób pośredni. Konkretniej, chodzi o wszelkiej maści linki polecające. Podobnie jak w przypadku branży turystycznej, tak i gry wideo są sprzedawane na coraz większej ilości witryn internetowych dystrybutorów. Mając swój link polecający, otrzymamy prowizję od każdej transakcji dokonanej przy jego pomocy. W jaki sposób je rozprowadzać? Korzysta z tego wielu twórców na YouTube, którzy umieszczają linki do zakupu gier lub sprzętu w opisach swoich filmów. Równie korzystną opcją jest tworzenie artykułów na tematy growe, w ramach których też można je wykorzystać.

Lineage II - kultowa gra MMORPG fantasy

Wspomniany powyżej sposób też może stanowić o zarobku sam w sobie, bowiem prowadzenie kanału YouTube, pisanie artykułów na bloga czy stronę, a także streamowanie gier również może stać się naszym zarabianiem na grach. Każdy z tych sposobów może być efektywny, natomiast w ostatnich czasach króluje zdecydowanie streaming, choćby na serwisach takich jak Twitch. Popularne „lajwy” pozwalają otrzymywać na przykład dotacje od widzów zainteresowanych naszą twórczością. Warto pamiętać o wyróżniającym się kontencie. Wysoka rozdzielczość naszej kamerki to nie wszystko, bowiem sam stream musi być ciekawy, a na dodatek gra musi działać na naszym sprzęcie w najwyższych ustawieniach – nikt nie chce oglądać słabej jakości tekstur.

Gry na których można zarobić pieniądze - World of Warcraft
Wspomniane formy wizualne jak filmy, dają naprawdę dużo możliwości w temacie podejścia do danej gry czy gatunku. Oczywiście, na pierwszy rzut oka może wydawać się, że można tworzyć zapisy z rozgrywki czy recenzje. Nie na tym jednak kończą się możliwości! Zarabiać na grach pozwolą nam niezwykle ciekawe filmy na temat ciekawostek, tajemnic czy teorii spiskowych z danych produkcji. Zdecydowanie przoduje w tym temacie seria Grand Theft Auto, w której od zawsze nie brakowało ciekawych odniesień do popkultury i różności poukrywanych w świecie gry.

Forge of Empire - gra startegiczna imperium budowa

Jak widać, zarabianie na grach wideo nie jest całkowicie łatwe, ale mnogość sposobów jest na tyle duża, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Ważne, aby dobrać ten odpowiedni do naszego czasu i umiejętności, dzięki czemu nie tylko zwiększymy nasz budżet, ale i dokonamy tego w przyjemny sposób. Podsumowując, nie jest łatwo znaleźć najlepszą grę do zarabiania pieniedzy i wszystko zależy tak naprawdę od naszego szcześcia, zaangażowania oraz ilości czasu, którą jesteśmy gotowi poświęcić.

Gry na których można zarobić pieniądze - Grand Theft Auto V


 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O ZARABIANIU NA GRACH KOMPUTEROWYCH

Gamehag - gry na prawdziwe pieniądze online

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

Gry na których można zarobić pieniądze online

 


 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.


LUBISZ SKOKI NARCIARSKIE? KONIECZNIE SPRAWDŹ DARMOWY SKI JUMP SIMULATOR

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 

 • Lineage logo gry png

  Lineage

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: Windows

  • 7.6
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage - gameplay
Lineage - drugi gameplay
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Lineage
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee