• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Overwatch

gra Overwatch

Gatunek: Shootery
Tematyka: Sci-fi (FPS online)
Grafika: 3D
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment
Platformy: Windows
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Kupno gry
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 101. WG GATUNKU Shootery
17.
ILOŚĆ GŁOSÓW 5
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.3

„Overwatch” jest internetową strzelanką, za której powstaniem stoi kalifornijski gigant branży gier komputerowych Blizzard Entertainment. Jej premiera została wyznaczona na 24 maja 2016 roku. Ważną informacją jest fakt, że produkcja dostępna jest również w pełnej polskiej wersji.

„Overwatch” cechuje się wyraźnie zarysowaną linią fabularną. W odległej przyszłości, tytułowa jednostka do zadań specjalnych Overwatch pozostawia po sobie dziedzictwo dla świata, który wciąż potrzebuje bohaterów. Mimo, że grupa wypadła już z łask, jej resztki, zarówno dobre jak i złe, kontynuują walkę o władzę, bogactwo czy inne cele. Rozgrywka składa się z opartych na wynonywaniu zadań, zaciętych bitwach drużynowych, w których udział biorą postacie korzystające z zestawów umiejętności bardziej znanych z gier MOBA.

Twórcy przygotowali szeroki wybór postaci W grze występuje ponad dwudziestu bohaterów - a ta liczba z pewnością wzrośnie – co sprawia, że „Overwatch” łączy ze sobą cechy strzelanki z charakterem oraz konfiguracjami bohaterów, typowymi dla gatunku MOBA. Obecnie, gra oferuje dwa różne tryby rozgrywki. Gracze mogą brać udział w krwawej jatce bądź bardziej taktycznej rozgrywce. Wszystkie bitwy rozgrywają się między sześcioosobowymi drużynami.

Droga do zwycięstwa często zależy od znajomości każdego zakamarku mapy i wykorzystywania otoczenia przeciwko swoim przeciwnikom. Twórcy przygotowali wiele map, poznanie których zajmuje wiele godzin rozgrywki i obmyślania licznych strategii na jak najlepsze wykorzystanie umiejętności bohaterów. W trakcie potyczek należy pamiętać, że mapy są wielopoziomowe, dzięki czemu przeciwnicy mogą zaskoczyć nieuważnych graczy z każdej strony.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Overwatch Gameplay Trailer [Full HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
  • Sonda Overwatch
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze