• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Brigitte nową postacią w Overwatch

Brigitte nową postacią w Overwatch

Blizzard znany jest z długiego i ciągłego wsparcia swoich produkcji. Do tej pory mogliśmy się kilkukrotnie przekonać, że dotrzymuje obietnic aktualizacje do Diablo II czy Warcrafta III pojawiały się naprawdę długo po premierze produkcji, nie mówię już o World of Warcraft. Jednak Overwatch to najświeższa ze wszystkich marek z portfolio Blizzarda i non stop jest aktualizowana. Update'y nie tylko łatają problemy techniczne, lecz dodają zupełnie nowe mapy, postaci. Właśnie teraz pojawiła się zupełnie nowa postać Brigitte.

Brigitte to córka Torbjorna i pełni funkcję wsparcia. To tak na dobrą sprawę połączenie healera oraz tanka, dzięki czemu jest to całkiem wytrzymały bohater. Poniżej znajdziecie oficjalną biografię nowej postaci z Overwatch. „Brigitte zrozumiała, że rola mechanika to za mało i że najlepiej wspomoże Reinhardta, kiedy sama stanie do walki. W czasie gdy Reinhardt szkolił młodą Lindholm, ona w tajemnicy tworzyła własną zbroję. Obecnie Brigitte walczy u boku Reinhardta, chroniąc i wspierając jego oraz wszystkich, którzy tego potrzebują. Ta dwójka podróżuje po całym świecie jako giermek i rycerz, walcząc o lepsze jutro.”
overwatch brigitte
Brigitte przede wszystkim posługuje się Rakietowym Korbaczem, który może być wykorzystywany do eksterminacji wielu przeciwników równocześnie. Ciekawą umiejętnością jest również Trzaśnięcie, dzięki której nasza protagonistka wyrzuca wcześniej wspomniany korbacz przed siebie dzięki czemu może ranić oddalonych przeciwników, dodatkowym efektem jest ich odrzucenie. Dodatkowym pasywnym skillem jest Wsparcie, dzięki któremu Brigitte może leczyć pobliskich sojuszników.

To nie koniec możliwości nowej postaci. Wśród umiejętności, które posłużą nam do wygrania potyczki znaleźć można między innymi Tarczę Osłonową, Rąbnięcie Tarczą, a dzięki umiejętnościom inżynieryjnych Brigitte może tworzyć Pakiety Regeneracyjne. Te z kolei mogą uleczyć rany lub też dodać pancerz naszym współtowarzyszom. Jak na razie Brigitte Lindholm jest dostępna na serwerach testowych, jednak zapewne już w niedalekiej przyszłości pojawi się na na standardowych. Jak Wam się podoba najnowsza postać w Overwatch? Dajcie znać w komentarzach.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Overwatch logo gry png

  Overwatch

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi (FPS online)
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Blizzard Entertainment
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Overwatch Gameplay Trailer [Full HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Overwatch
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee