• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

W najbliższy weekend zagramy za darmo w Overwatch

W najbliższy weekend zagramy za darmo w Overwatch

Chyba nie muszę nikomu przedstawiać najnowszej produkcji ze stajni Blizzarda. Mimo iż, Overwatch nie wprowadził szczególnie nowatorskich rozwiązań do gier sieciowych zdobył ogromną popularność na całym świecie. 30 milionów sprzedanych egzemplarzy sumarycznie na wwszystkich trzech platformach jakich jest dostępnych (komputery osobiste, Playstation 4 oraz Xbox One) mówią same za siebie. Dla tych którzy chcą się przekonać na własnej skórze czym tak właściwie jest Overwatch mam bardzo dobre wieści, bowiem na dniach startuje zupełnie darmowy weekend właśnie tego tytułu.

Dokładniej mówiąc całość startuje w piątek 16 lutego o godzinie 20:00 czasu polskiego, a kończy się kilka dni później – we wtorek 20 lutego o godzinie 8:59. Podczas darmowego weekendu twórcy do naszej dyspozycji oddadzą wszystkich 26 bohaterów oraz 16 map, na których będzie można stoczyć pojedynki w kilku różnych trybach  Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Darmowy weekend będzie dostępny na wszystkich trzech platformach – PC, Playstation 4 oraz Xbox One. Warto jednak zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku innych tytułów online’owych trzeba się liczyć z tym, że musimy mieć wykupiony abonament Playstation Plus lub Xbox Live Gold. Na PC nie ma takich obostrzeń. By móc zacząć rozgrywkę od razu 16 lutego o godzinie 20:00 możemy pobrać wcześniej klienta gry, na konsolach jest już dostępny, natomiast PC nie będzie takiej możliwości.
Overwatch
Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do zagrania w Overwatch w najbliższy weekend. Sam miałem okazję przekonać się, że to świetna i dynamiczna produkcja, która daje masę frajdy. Do zobaczenia na polu walki.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Overwatch logo gry png

  Overwatch

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi (FPS online)
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Blizzard Entertainment
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Overwatch Gameplay Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Overwatch
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee