• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Fortnite: Battle Royale

gra Fortnite: Battle Royale

Gatunek: Shootery
Tematyka: battle royale
Grafika: 3D
Producent: Epic Games
Wydawca: Epic Games
Platformy: PC, Playstation 4, Xbox One
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 65. WG GATUNKU Shootery
15.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 8.0

Niesamowita strzelanka z oryginalnym klimatem

Fortnite to produkcja stworzona przez studio Epic Games również przy współpracy z polskim People Can Fly. To typowy przedstawiciel gier akcji z widokiem trzeciosobowym. Fortnite zadebiutowała we wczesnym dostępie 25 lipca 2017 na trzech platformach – komputerach osobistych, Playstation 4 oraz Xbox One. Pod koniec września ubiegłego roku Epic Games dodało do produkcji tryb Battle Royale. Gra opiera się na darmowym modelu rozgrywki, gdzie dodatkowo zaimplementowano mikropłatności.
Fortnite - strzelanka gra fps akcja

Esencją gry jest tryb kooperacyjny w którym to czteroosobowe zespoły odpierają kolejne fale przeciwników. Mamy możliwość budowania przeróżnej maści fortyfikacji, pułapek z surowców, które znajdziemy w czasie eksploracji świata Fortnite. Sumarycznie w nasze ręce oddano różne klasy postaci między innymi Constructor, Ninja oraz Commando.
Fortnite - strzelanka gra fps akcja
Każda z profesji ma swoje mocne strony chociażby Constructor ma możliwość budowania obiektów za znacznie mniejszą ilość surowca, a Commando to klasyczny żołnierz specjalizujący się w broni palnej. Prócz podstawowego trybu rozgrywki twórcy dodali również tryb Battle Royale, który opiera się na w ogóle innych założeniach w porównaniu do trybu kooperacji. Tutaj całość przypomina tryb survivalowy, gdzie gracz musi jak najdłużej przetrwać.

Fortnite - strzelanka gra fps akcja
Pod względem fabularnym Fortnite nie jest szczególnie rozbudowany. Świat atakują zombie demony (nazwane przez twórców pustakami), które pojawiają się na Ziemi poprzez portale (burzowe chmury) widoczne na horyzoncie. My jako gracze mamy za zadanie strzec Ziemi i nie dopuścić do inwazji. Historia w grze jest jedynie uzupełnieniem rozgrywki i nie stanowi jej kwintesencji. Fortnite pod względem technicznym prezentuje się bardzo dobrze, działa on bowiem na autorskim silniku graficznym Epic Games czyli Unreal Engine 4. Mimo, iż całość została zachowana w komiksowej grafice prezentuje się nadzwyczaj dobrze.
Fortnite - strzelanka gra fps akcja
Produkcja jest dostępna na trzech platformach – komputerach osobistych, Playstation 4 oraz Xbox One w modelu free to play z mikropłatnościami. Ponadto, gracze mają opcję zakupu konta w Fortnite przez zewnętrzne platformy, co pozwala na przyspieszenie rozwoju postaci oraz zakup ekskluzywnych przedmiotów. Warto zaznaczyć, że na PC jest ona zlokalizowana, natomiast wersje na konsole nie została spolszczona.
Fortnite - strzelanka gra fps akcja


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fortnite - gameplay [Full HD]
Fortnite Android / iOS - Gameplay [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
  • Sonda Fortnite: Battle Royale
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee