• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

TOP 7 Gry dla Dziewczyn

TOP 7 Gry dla Dziewczyn

O popularności gier MMO rozwodzić się dziś nie będę. Przyszło mi pogrzebać nieco w tematyce typowo przeznaczonej dla płci żeńskiej. Oczywiście wybór pośród produkcji MMO jest tak duży, że znajdą dla siebie gry również te z nas, które wolą strzelać, zabijać, celować do wrogów czy też prowadzić rozmaite pojazdy. Jednakże dziś pod lupę biorę tematykę mniej uniwersalną, a raczej tę, która w znamienitej części przypadków, panów raczej nie zainteresuję. Jeśli już to w znacznie mniejszym stopniu.

TOP 7 gry dla dziewczyn mmo

 

TOP 7 - Arena Mody

Arena Mody

 

Na końcu listy z TOP 7 gier MMO dla dziewczyn umieszczam Arenę Mody. Darmowa gra przeglądarkowa o dość prostych zasadach i banalnej konstrukcji, nie znaczy, że nudnej. Te z nas, które na co dzień interesują się modą, z pewnością odnajdą się w tym świecie. Wirtualne bohaterki mają szansę wcielać się w rolę przyszłych modelek. To możliwość zrobienia kariery na dużej scenie i zaistnienia w świecie błyskotek oraz rozmaitych stylizacji. Modelki mają tutaj szansę nie tylko walczyć z konkurentkami, ale i będą zajmować się urządzaniem własnego mieszkania, opieką nad domowym zwierzątkiem i pracą, by zacząć zarabiać tak potrzebne pieniądze. Jest więc tematyka fryzury, ubrania, konkursów, a zatem moda pełną gębą, ale i codzienne życie przyszłej modelki.

 

TOP 6 - Smeet 3D Chat

Smeet 3D Chat

Nieco wyżej sytuuję grę Smeet 3D Chat. Produkcja pochodząca z Berlina, która nie jest tylko i wyłącznie grą przeglądarkową, bowiem duży nacisk położono na stworzenie wirtualnej, rozbudowanej społeczności. Możliwości jest tutaj wiele, a trójwymiarowa grafika decyduje o przyjemnym odbiorze. Bohaterka, która zdecyduje się dołączyć do społeczności Smeet 3D Chat, będzie miała okazję spersonalizować swoją postać, udekorować mieszkanie, zająć się domowym pupilem czy też stworzonym przez siebie ogrodem. Po drodze zbierane są fame points, dzięki którym można przechodzić na wyższe poziomy i zyskać jeszcze więcej opcji. Wbudowany czat to idealna opcja dla osób, które nie są zbyt śmiałe i swoje znajomości wolą rozpoczynać w świecie wirtualnym. Tutaj odnajdą się głównie młodsi gracze i nastolatkowie, bo całości nie brakuje pewnej dozy „słodyczy”, ale wciąż jest to lekka, przyjemna i dość dziewczęca rozgrywka.

 

TOP 5 - My Free Circus

My Free Circus

 

Świat magii, iluzjonistów i kolorowych występów w świecie My Free Circus, to propozycja, w której zdecydowanie można się odnaleźć. Objęcie stanowiska dyrektora cyrku pozwala zadbać o każdy detal. Projektujemy od początku do końca teren cyrku, hodujemy egzotyczne zwierzęta i dbamy o to, by w gronie zatrudnionych artystów znaleźli się ci, którzy widzów wprawią w osłupienie. Mamy tutaj szansę również zarabiać, a wirtualna waluta to możliwość skorzystania z szeregu dodatkowych opcji. Egzotyczne gatunki, które niegdyś widzieliśmy od strony widza, dziś możemy w świecie wirtualnym poznać jeszcze bliżej, zaś artyści zaoferują przedstawienie na arenie w takiej formie, jaka dyrektorowi cyrku będzie najbliższą.

 

TOP 4 - Kapi Hospital

Kapi Hospital

 

Kolejno sięgam po Kapi Hospital. Choć dzisiejsza służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia, w Kapi Hospital można nieźle się ubawić. Początkujący doktor musi zbudować własny szpital. Jak przystało na przedstawiciela medycyny, nie obejdzie się bez zaopatrzenia w lekarstwa dla pacjentów, a także stawianie nowych gabinetów lekarskich. Doktorek ma kolejno okazję poznać okoliczne miasta, w tym Katarowice i Złamków. Do tego sporo zadań specjalnych, nadto nie obejdzie się bez towarzystwa złośliwych przedstawicieli służby zdrowia. Całość tworzy jednak arcyzabawną, wręcz komediową formę poruszania się w świecie medycyny. Jeśli zatem do komputera zasiadają te z nas, które w dzieciństwie ćwiczyły robienie zastrzyków na plastikowych czterech literach, uśmiechniętych lalek, mogą poznać ten świat od innej strony.

 

TOP 3 - Miramagia

Miramagia

Mając za sobą spotkania z medycyną, sięgam po Miramagię. Odmienny klimat, ale jakże wciągający. Gry farmerskie swego czasu przyciągały dużą uwagę i tak jest też do dziś. Trudno się dziwić, bo w Miramagia hodowanie roślin i zwierząt to nie wszystko. Jest to przede wszystkim platforma społecznościowa, dzięki której możemy poznawać innych graczy. Zawierać znajomości i rozmawiać. Gracze pochodzący z całego świata komunikują się i dokonują transakcji, zawsze przynoszących korzyści dla obydwu stron. Stając się farmerką w Miramagia, można wcielić się w postać magika bądź czarodzieja i następnie rozwijać swojego bohatera. Zaczyna się przygoda i nie obędzie się bez dobrej taktyki, by skutecznie działać na rozwijającej się farmie. Hodowla opatrzona magią czyni z tej produkcji coś znacznie ciekawszego, aniżeli tylko i wyłącznie grę stricte farmerską.

 

TOP 2 - Farmerama

Farmerama

Pozostaję w klimacie nazwijmy to zwierzęcym i pod lupę biorę Farmeramę. Grę, którą zna chyba każdy z nas i swego czasu zyskała ów na ogromnej popularności. Niczym Rolnik szuka żony ;-). Pośród darmowych gier farmerskich to klasyka. Przez wiele tygodni zanurzymy się w świecie hodowli zwierząt, dbania o sady pełne owoców i warzyw. Z dostępnego początkowo niewielkiego poletka, z czasem rozwija się całkiem spora farma. Im dalej w czas, tym więcej możliwości, ale i pracy, jaka czeka wirtualną farmerkę! Przechodząc na kolejne poziomy, zdobywając punkty, handlując i pilnując swoich upraw, z czasem stajemy się wręcz potentatami na tymże rynku. Ulepszamy również dostępne budynki gospodarcze, a z czasem możemy pokusić się o otwarcie działalności agroturystycznej. Trudno o nudę w przypadku Farmeramy.

 

TOP 1 - My Sunny Resort

My Sunny Resport

 

Na pierwszym miejscu stawiam My Sunny Resort. Nie nazwałabym tej gry stricte przeznaczoną dla dziewczyn, jednak myślę, że to właśnie płeć żeńska znajdzie tu więcej elementów dla siebie. Uwagę przyciąga możliwość budowania własnej, rajskiej wyspy. Marzenie każdego! Na początek urządzamy jeden bungalow dla nowo przybyłych gości. Z czasem przybywa turystów, trzeba więc zadbać o kolejne miejsca noclegowe. Jak są i turyści, nie może zabraknąć atrakcji iście wakacyjnych. Wirtualna waluta pozwala zakupić dyskotekę, sklepik, zorganizować miejsce do siatkówki, basen i inne elementy. Po drodze dbamy o usuwanie nieestetycznych głazów, podlewanie roślin, produkcję smakołyków. Z czasem zatrudniamy nowych pracowników, by to oni mogli pilnować rajskiej wyspy, gdy nasz wirtualny bohater akurat odejdzie od komputera. Wyspa pracuje zatem na siebie cały czas, a zadowoleni goście płacą nie tylko cenę podstawową za pobyt, ale i wysokie napiwki! Co za tym idzie, coraz więcej możliwości urządzania wyspy, a do tego okazja, by współpracować z pozostałymi graczami. My Sunny Resort uważam za numer jeden na tej liście. Za grę, która przynosi rozrywkę i relaks o każdej porze roku, a do tego bardzo wciąga.
 


 

SPRAWDŹ TOP NAJLEPSZE GRY DLA DZIEWCZYNEK, TOP GRY ANIME ORAZ TOP GRY PRZYGODOWE

TOP najlepsze gry dla dziewczynekNajlepsze top gry anime online

Top najlepsze gry przygodowe pc online 

ranking gry mmorpg topowe online

Jeśli nie zgadzasz się z tym zestawieniem zachęcamy do sprawdzenia naszego RANKINGU MMO tworzonego przez społeczność. Możesz ocenić swój ulubiony tytuł i przyczynić się stworzenia najbardziej rzetelnego rankingu gier MMO / MMORPG / MOBA, o czym piszemy TUTAJ.
 

ranking gry mmorpg topowe online

Sprawdź aktualny Ranking Gier Online tworzony przez społeczność.
Zagłosuj na swój ulubiony tytuł. Nie wiesz jak? TUTAJ masz wskazówki ;)
 

anna rzadkowska

Anna Rzadkowska

Ma za sobą studia z turystyki, informatyki i biologii. Aktualnie oddaje się pasjom pisarskim. W sezonie, czyli przez większość roku amatorsko fotografuje zawody sportowe, głównie maratony mtb i biegi. Pasjonatka zumby i regularna podróżniczka. Wsiada za kierownicę i jeździ głównie po kraju, choć i poza jego granicę. W zimowe, mroźne noce chętnie czyta książki lub wybiera skute lodem odludne miejsca, by pobawić się w „drift”.
 


 • League of Angels 4 Heaven's Fury logo gry png

  League of Angels 4 Heaven's Fury

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: PC, smartfon

  • 8.2
  • 0.0
  • 8.3
.
 • Sonda League of Angels 4 Heaven...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee