• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Stwórzmy najbardziej rzetelny ranking gier MMO w Polsce!

Stwórzmy najbardziej rzetelny ranking gier MMO w Polsce!

W naszym serwisie zachodzą nieustanne zmiany i modyfikacje, które mają na celu usprawnienie jego funkcjonowania. Tym razem poprawiliśmy sposób oddawania głosów na Wasze ulubione tytuły. Prezentujemy nowy, intuicyjny system głosowania i zachęcamy Was do włączenia się w opracowywanie największej i najbardziej rzetelnej bazy gier MMO / MMORPG / MOBA. Pomóżcie innym w wyborze najlepszej gry i zagłosujcie na swoich faworytów. Pokażcie, która gra jest najlepszym MMO wszechczasów!

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY!

Naszą ambicją jest nie tylko dostarczanie Wam ciekawych treści związanych z grami internetowymi, ale także usystematyzowanie ich pod kątem atrakcyjności. To właśnie dlatego opracowaliśmy unikalny system głosowania charakteryzujący każdą produkcję pod względem trzech kryteriów: GRAFIKI, GRYWALNOŚCI i FABUŁY. Na podstawie Waszych ocen tworzą się rankingi gier w zestawieniu ogólnym oraz w sześciu podstawowych kategoriach: FANTASY MMORPG, MMORPG, STRATEGICZNE, SPORTOWE & WYŚCIGI, SHOOTERY, INNE. Oddawanie głosów na swoich faworytów jest teraz bardzo proste i odbywa się w profilach poszczególnych gier. Jako przykład niech posłuży nam dobrze znany wszystkim World of Warcraft ;)

ranking mmo gry

W prawym górnym rogu każdej wizytówki znajduje się podświetlony boks TWOJA OCENA. Wystarczy zaznaczyć swoją notę na każdej skali przypisując im wartości od 1 do 10 punktów. Głosować można na każde kryterium osobno a system automatycznie wyliczy uśrednioną notę. Pamiętajcie, że po oddaniu głosu, w każdym momencie możecie zmienić  zdanie i zmodyfikować swoją ocenę. Zachęcamy do odnalezienia znanych Wam tytułów korzystając z wyszukiwarki znajdującej się na górze ekranu (belka z menu).

ranking mmo portal mmo

Inną opcją, którą znajdziecie tylko na naszym portalu jest możliwość głosowania w POJEDYNKACH dwóch tytułów o czym możecie przeczytać poniżej.

POJEDYNKI - GŁOSUJ NA LIDERA

Każdy z Was ma także możliwość głosowania w wielu rozgrywających się pojedynkach gier, czyli porównań dwóch wybranych tytułów. Pojedynki oznaczone szarym kolorem znajdziecie w każdym miejscu w serwisie m.in. na stronie głównej. W zależności od rodzaju i tematyki gier pojawiają się różne kryteria opisujące daną produkcję. Głosowanie odbywa się analogicznie jak w opisanej wcześniej ocenie gry. Zaznaczamy na skali swoją notę (od 1 do 10 punktów) dla gry znajdującej się z lewej lub z prawej strony wskazując w ten sposób, która z nich jest lepsza.

pojedynki gier mmo

Po wybraniu noty Wasz głos jest automatycznie zliczany, a szare paski wychylające się w stronę gry z lewej (World of Warcraft) lub z prawej strony (Lineage II) wskazują, który tytuł aktualnie wygrywa. Jeśli widzicie, że Wasza ulubiona gra przegrywa warto zachęcić znajomych do przeważenia szali we właściwą stronę ;) Wszystkie aktualne POJEDYNKI można znaleźć tutaj. Za pomocą wyszukiwarki można tam łatwo odszukać tytuły, które Was interesują.
 

Aby system mógł zapamiętać głosy każdego z Was niezbędne jest zalogowanie się do serwisu. Jeśli nie macie jeszcze konta, za pomocą facebooka można zarejestrować się dosłownie jednym kliknięciem! Mając własne konto uzyskacie dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu, dlatego gorąco do tego zachęcamy.

WIĘCEJ OPCJI JUŻ WKRÓTCE

Już niedługo w Portal MMO pojawią się nowe opcje, które pozwolą każdemu stworzyć własny ranking gier MMO, na podstawie wszystkich oddanych przez niego głosów. Będzie to niespotykana dotąd nowość w polskim internecie, a to dopiero początek! W planach na realizację czeka system osiągnięć oraz oczekiwane przez wiele osób forum, ale na razie nie zdradzamy już więcej tajemnic ;)
 

Pamiętajcie, że Wasz głos się liczy i to na jego podstawie tworzą się nasze rankingi. Stwórzmy więc razem największe i najbardziej rzetelne kompendium gier MMO w Polsce!


Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee