• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Rusza Portal MMO - nowy serwis miłośników gier

Rusza Portal MMO - nowy serwis miłośników gier

Drodzy Czytelnicy, mamy przyjemność przedstawić Wam nowy projekt! Portal MMO to publicystyka, multimedia i rozrywka w jednym. Serwis informacyjno-newsowy z elementami społecznościowymi skierowany jest do osób zainteresowanych grami komputerowymi, szczególnie gatunkiem MMO (Massively Multiplayer Online), w który gra aktualnie 6 mln Polaków.

Portal łączy elementy, które są unikalne dla tego typu projektów, czyli cechy społecznościowe, growe oraz newsowo-redakcyjne dostarczając Czytelnikom aktualności i multimediów ze świata gier. Dzięki integracji funkcji informacyjnej i rozrywkowej użytkownicy znajdują w jednym miejscu wszystko, czego potrzebują. Redakcja  serwisu publikuje regularnie profesjonalne treści i materiały w postaci recenzji, artykułów, newsów, raportów i video z tematyki nie tylko growej, ale także popularno-naukowej.
Portal MMO gry MMORPG
Aspekt społecznościowy serwisu polega na aktywnym włączeniu się graczy w stworzenie największej w Polsce i najbardziej kompletnej bazy z grami MMO uzupełnianej i rozbudowywanej przez samych Czytelników oraz kluby fanowskie. Każdy z graczy może oceniać swoje ulubione tytuły i wpływać na ich pozycję w szeregu rankingów, które aktualizują się w czasie rzeczywistym. Rozbudowany profil prezentujący sylwetkę każdego użytkownika pozwala także na zdobywanie rang i odznaczeń zapewniających dodatkową rozrywkę.

"Bogata w treść baza gier jest punktem integrującym obie funkcje serwisu - z jednej strony Redakcja portalu tworzy i publikuje profesjonalne materiały prasowe, z drugiej strony sami Czytelnicy są zaangażowani w uzupełnianie i generowanie dodatkowych treści. Dzięki temu realizowana jest wizja opracowania najbardziej kompletnego Kompendium Gier MMO" – mówi Jarosław Jasiński, właściciel firmy SuperNova Interactive, która jest producentem serwisu.

Kolejnym elementem wyróżniającym Portal MMO jest unikalny system pojedynków gier opartych na wspomnianej bazie. Każdy Czytelnik ma możliwość wzięcia udziału w potyczkach poszczególnych tytułów i decydowania, który z nich jest bardziej atrakcyjny. Najbardziej zacięte i wyrównane pojedynki wskazują, które gry są najbardziej popularne i wywołują najwięcej emocji. Tworzone przez samych graczy rankingi Najlepszych Gier MMO mają zapewnić wysoką rzetelność zestawień, a bogata w treść baza dostarczy wiarygodnych informacji o grach.

Serdecznie zapraszamy Was do rejestracji w serwisie, abyście mogli korzystać z wszystkich funkcjonalności projektu. Zapewniamy, że jest ich wiele!
 


 


 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)

 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee