• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Sztuczna inteligencja - Obrazy AI - Generatory grafiki [PRZEGLĄD]

Sztuczna inteligencja - Obrazy AI - Generatory grafiki [PRZEGLĄD]

Sztuczna inteligencja (SI lub AI) to dziedzina nauki zajmująca się tworzeniem systemów, które potrafią wykonywać zadania wymagające ludzkiego myślenia i podejmowania decyzji. SI rozwija się w niezwykle szybkim tempie i znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Jednym z najciekawszych funkcji sztucznej inteligencji jest szybkie generowanie grafiki i obrazów. Dzięki temu, pracochłonne procesy można dzisiaj wykonać w bardzo krótkim czasie z niesamowitą dokładnością. Generator obrazów korzysta z algorytmów uczenia maszynowego i sieci neuronowych, które umożliwiają tworzenie zupełnie nowych grafik. Przyjrzyjmy się najciekawszym projektom wykorzystującym SI do tworzenia obrazów, zdjęć i grafik.
Sztuczna inteligencja generuje obrazy - AI grafiki

Czym jest sztuczna inteligencja? Definicja.

Sztuczna inteligencja stara się zrozumieć, jak działa ludzki mózg i jakie są mechanizmy umożliwiające ludziom rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji. SI jest używana do rozwiązywania wielu różnych problemów, takich jak rozpoznawanie mowy, przetwarzanie języka naturalnego, optymalizacja procesów biznesowych, analiza danych, tworzenie systemów rekomendacyjnych, rozpoznawanie i tworzenie obrazów oraz wiele innych. Jednym z przykładów wykorzystania sztucznej inteligencji jest ChatGPT po polsku i jest to potężny model językowy, który został zaprojektowany do przetwarzania i generowania tekstów, a także odpowiadania na różnorodne pytania użytkowników.
Czat OpenAI po polsku PL - Jak włączyć i korzystać?
Innym rodzajem Si jest tzw. generatywna sztuczna inteligencja, która jest oparta na sieciach neuronowych pozwalających na tworzenie nowych, autonomicznych obrazów, dźwięków i tekstów na podstawie analizy i uczenia się na dużych zbiorach danych. Ostatecznie, systemy sztucznej inteligencji są projektowane tak, aby mogły nauczyć się rozwiązywać problemy na podstawie wcześniejszych doświadczeń i samodzielnie podejmować decyzje, co czyni je bardzo wszechstronnymi i użytecznymi w wielu różnorodnych dziedzinach, takich jak przemysł, handel, sztuka, architektura, nauka, czy nawet medycyna.
Obrazy sztucznej inteligencji AI - generator obrazu i grafiki

Algorytmy sztucznej inteligencji generują obrazy

Istnieją różne podejścia do tworzenia sztucznej inteligencji, w tym podejście oparte na algorytmach, regułach, uczeniu maszynowym i sieciach neuronowych. W zależności od zastosowania, niektóre technologie SI mogą wymagać dużej ilości danych treningowych i mocy obliczeniowej. Sztuczna inteligencja generująca obrazy to dziedzina, w której algorytmy SI są wykorzystywane do przetwarzania oraz generowania grafiki. Generatory te działają na podobnej zasadzie jak ludzki mózg - analizują i przekształcają informacje z otoczenia, a następnie tworzą z nich odpowiednie wizualizacje.

Lineage II - kultowa gra MMORPG fantasy
Generator obrazu wykorzystuje uczenie maszynowe, aby analizować i interpretować grafiki, dzięki czemu algorytmy SI uczą się na podstawie wielu różnych obrazów i z czasem zaczynają tworzyć własne, które są oryginalne i unikalne. Prace sztucznej inteligencji często różnią się od tych, które są tworzone przez ludzi, bowiem AI generator grafiki korzysta z zaawansowanych algorytmów umożliwiających mu tworzenie abstrakcyjnych i kreatywnych wizualizacji. Dzięki temu, obraz namalowany przez sztuczną inteligencję może wręcz zaskakiwać swoją oryginalnością i niespotykaną pomysłowością.

Sztuczna inteligencja tworzenie grafik i obrazów

Sztuczna inteligencja - przykłady i zastosowanie

Generator obrazow może mieć zastosowanie w wielu dziedzinach, od projektowania grafiki komputerowej po tworzenie dzieł sztuki. SI może być nawet wykorzystywana w diagnostyce obrazowej do generowania fotografii medycznej, takiej jak zdjęcia rentgenowskie, tomograficzne, czy MRI. Dzięki temu, sztuczna inteligencja w medycynie może pomóc w diagnozowaniu chorób i urazów oraz przyczynić się do zwiększenia skuteczności leczenia. Grafiki AI mają również zastosowanie w dziedzinie gier komputerowych i animacji. Generatory obrazów są wykorzystywane do tworzenia postaci, krajobrazów oraz innych elementów graficznych. Dzięki temu, wizualizacje tworzone przez sztuczną inteligencję mogą dostarczać graczom niezapomnianych wrażeń.
Sztuczna inteligencja AI - branża e-commerce handel elektroniczny
Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji w dziedzinie grafiki, twórcy mają możliwość eksperymentowania i tworzenia niezwykłych dzieł sztuki, ponieważ SI korzysta z różnych algorytmów do analizowania i interpretowania obrazów, a następnie generowania nowych wersji z niesamowitymi efektami. Istnieje wiele projektów dostępnych w internecie wykorzystujących algorytmy SI do tworzenia grafiki, poniżej prezentujemy najpopularniejsze z nich, które są warte uwagi: DALL-E 2, DALL-E  Mini, Midjourney, Wombo AI Online, Artbreeder, StarryAI oraz Jasper Art.
Obraz namalowany przez sztuczną inteligencję AI - definicja

 

OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne

 

DALL-E 2 oraz DALL-E Mini

DALL-E 2 to zaawansowany model sztucznej inteligencji stworzony przez firmę OpenAI, który umożliwia generowanie wysokiej jakości obrazów na podstawie opisów tekstowych. Model ten opiera się na sieci neuronowej GPT-3, która została przystosowana do generowania obrazów z tekstu. DALL-E 2 umożliwia tworzenie nie tylko realistycznych, ale również abstrakcyjnych grafik, co czyni go narzędziem idealnym dla artystów i projektantów, którzy szukają nowych sposobów na wyrażenie swojej kreatywności. W odróżnieniu od innych modeli generujących grafikę, DALL-E 2 potrafi tworzyć złożone i skomplikowane wizualizacje, które łączą w sobie wiele różnych elementów.
DALL-E 2 OpenAI - sztuczna inteligencja obrazy i grafiki
DALL-E Mini to mniejsza i uproszczona wersja modelu DALL-E także stworzona przez OpenAI w celu udostępnienia projektu szerszej publiczności. Sztuczna inteligencja grafika DALL-E Mini umożliwia generowanie prostszych obrazów na podstawie opisów tekstowych, ale nie oferuje takiej różnorodności i złożoności jak DALL-E 2. Mimo to, narzędzie jest łatwiejsze w użyciu i bardziej przystępne dla użytkowników indywidualnych i mniejszych przedsiębiorstw.
OpenAI DALLE 2 - obrazy sztucznej inteligencji
Oba narzędzia wykorzystują zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego do generowania obrazów na podstawie opisów tekstowych. DALLE OIpenAI umożliwia tworzenie bardziej skomplikowanych i złożonych grafiki, co czyni go idealnym dla profesjonalistów i przedsiębiorstw, które potrzebują zaawansowanych narzędzi do tworzenia wysokiej jakości treści. DALL-E Mini jest bardziej przystępny dla użytkowników indywidualnych, którzy potrzebują prostych i szybkich rozwiązań do generowania obrazów. Projekty stanowią istotny krok w rozwoju sztucznej inteligencji i mogą mieć wiele zastosowań w branży kreatywnej, marketingu i reklamie. OpenAI DALLE 2 oraz DALL-E Mini umożliwiają generowanie wysokiej jakości obrazów na podstawie opisów tekstowych, co może pomóc w szybszym i bardziej efektywnym tworzeniu treści wizualnych.
Jak powstają gry komputerowe? Gry jako media - gry wideo

Midjourney

Midjourney AI to platforma sztucznej inteligencji, która umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych i oryginalnych grafik, dźwięków oraz filmów wideo. Narzędzie również wykorzystuje zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego do generowania wysokiej jakości treści w czasie rzeczywistym. Midjourney AI oferuje wiele różnych zaawansowanych funkcjonalności, w tym generator obrazków, muzyki, wideo i tekstu. Platforma umożliwia użytkownikom eksperymentowanie z różnymi stylami i efektami, a także tworzenie oryginalnych treści na potrzeby biznesowe i marketingowe.
Midjourney AI obrazy - sztuczna inteligencja przykłady
Platforma Midjourney wykorzystuje sieci neuronowe do uczenia się i generowania treści, co oznacza, że każde wygenerowane dzieło jest unikalne i niepowtarzalne. Narzędzie oferuje wiele różnych opcji, takich jak wybór stylu, rozmiaru, koloru i animacji, co umożliwia użytkownikom tworzenie kompleksowych projektów z wielu różnych elementów. Midjourney AI maluje obrazy i staje się coraz bardziej popularne wśród artystów, agencji kreatywnych, producentów filmowych i innych branż, które potrzebują wysokiej jakości treści wizualnych i dźwiękowych. Narzędzie grafika sztuczna inteligencja umożliwia łatwe i szybkie tworzenie oryginalnych projektów bez konieczności posiadania dużej wiedzy na temat programów graficznych oraz umiejętności edycji wideo.
AI Midjourney - generator obrazów i grafiki
Warto jednak zauważyć, że AI Midjourney nie jest wolne od wad - generowane obrazy i dźwięki mogą nie być realistyczne i wymagają korekty w edytorze graficznym lub programie do edycji dźwięku. Dodatkowo, narzędzie może być kosztowne dla użytkowników indywidualnych, którzy potrzebują tylko nielicznych projektów. Mimo to Midjourney jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwia łatwe i szybkie tworzenie wysokiej jakości treści wizualnych i dźwiękowych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji. Dzięki temu, twórcy mają większą swobodę w eksperymentowaniu z nowymi stylami i koncepcjami, co może przyczynić się do rozwoju branży kreatywnej i poprawienia jakości oferowanych treści.
Midjourney AI grafiki - sztuczna inteligencja - generator obrazów

Wombo

Wombo to aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom tworzenie zabawnych wideo z własnych zdjęć, które są animowane tak, aby wyglądały, jakby osoba na zdjęciu śpiewała. Aplikacja wykorzystuje zaawansowane technologie wideo oraz generator twarzy AI, aby stworzyć realistycznie wyglądające animacje. Wombo AI za darmo działa w bardzo prosty sposób - wystarczy wybrać i dodać własne zdjęcie, które ma zacząć "śpiewać". Następnie aplikacja analizuje twarz na zdjęciu, synchronizuje usta i ruchy wideo z utworem muzycznym, który wybiera użytkownik. Aplikacja Wombo po polsku umożliwia wykorzystanie muzyki z różnych gatunków, takich jak pop, rock, elektro, hip-hop etc. Po procesie analizy zdjęcia, użytkownik otrzymuje wideo, na którym osoba lub osoby na zdjęciu śpiewają wybrany utwór muzyczny.
Wombo AI online - generator twarzy AI - sztuczna inteligencja
Finalny efekt jest bardzo realistyczny i wygląda, jakby postaci ożywały i faktycznie śpiewały. Na koniec można podzielić się stworzonym wideo w aplikacji Wombo lub wysłać je na platformy społecznościowe, takie jak Facebook, TikTok, Instagram, czy Snapchat. Aplikacja stała się niezwykle popularna w krótkim czasie, ponieważ umożliwia łatwe tworzenie zabawnych i humorystycznych filmów wideo, którymi można dzielić się z innymi. Wombo aplikacja jest bezpłatna i dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Jednak, aby odblokować niektóre funkcje, takie jak wybór muzyki z biblioteki lub dodawanie własnych utworów, użytkownicy muszą wykupić płatną subskrypcję.
Aplikacja Wombo AI - generator twarzy, obrazu i grafiki

Artbreeder

Artbreeder AI to narzędzie sztucznej inteligencji, które umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych oraz oryginalnych grafik i zdjęć. Jest to wirtualne studio artystyczne, które wykorzystuje algorytmy generatywne, aby tworzyć obrazy oparte o tzw. dane wejściowe. Aplikacja Artbreeder pozwala na łączenie różnych zdjęć w jedno, a także generowanie nowych grafik na podstawie tych już istniejących. SI sztuczna inteligencja tworzy zaskakujące i niespotykane efekty łącząc ze sobą różne elementy obrazów. Artbreeder umożliwia użytkownikom wykorzystywanie setek tysięcy zdjęć, aby wygenerować nowe i oryginalne dzieła. Można tutaj wybierać spośród różnych stylów graficznych, takich jak surrealizm, abstrakcjonizm, klasyczny malarstwo, czy technologia cyfrowa.
Artbreeder - sztuczna inteligencja AI obrazy i grafiki - generator
Aplikacja Artbreeder jest wykorzystywana przez artystów, projektantów graficznych i innych twórców, którzy chcą tworzyć oryginalne obrazy w prosty i łatwy sposób. Narzędzie umożliwia tworzenie grafik w kilku prostych krokach, co oznacza, że nie trzeba posiadać wysokich umiejętności artystycznych, aby korzystać z aplikacji. Artbreeder także nie jest wolny od wad, ponieważ generowane AI obrazy mogą być niedopracowane i nieraz wymagają korekty w edytorze graficznym. Mimo to, narzędzie umożliwia łatwe i szybkie tworzenie oryginalnych prac a twórcy i artyści mają większą swobodę w eksperymentowaniu z nowymi stylami i koncepcjami, co może przyczynić się do powstania zupełnie nowych trendów w sztuce cyfrowej.
Artbreeder - AI obrazy sztuczej inteligencji - generator grafiki

StarryAI 

StarryAI to oryginalny projekt sztucznej inteligencji, które umożliwia użytkownikom tworzenie realistycznych obrazów kosmicznych, takich jak gwiazdy, galaktyki, mgławice i planety. Narzędzie wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do generowania niestandardowych i oryginalnych kosmicznych grafik. StarryAI pozwala na wybieranie spośród wielu różnych stylów takich jak science-fiction, fantasy, cyberpunk oraz generowanie obrazów na podstawie istniejących zdjęć kosmicznych. Narzędzie umożliwia tworzenie grafik w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybkie eksperymentowanie z różnymi stylami i efektami.
StarryAI - sztuczna inteligencja grafika - generator obrazków
Narzędzie StarryAI jest łatwe w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy mogą tworzyć oryginalne i intrygujące obrazy kosmiczne. Można modyfikować je według różnych opcji, takich jak rozmiar grafiki, kolory, gęstość gwiazd, kształty planet itp. StarryAI jest szczególnie popularne wśród naukowców, artystów i miłośników astronomii, którzy chcą tworzyć realistyczne i piękne kosmiczne wizualizacje. Narzędzie może być również wykorzystywane przez firmy i instytucje zajmujące się badaniami kosmicznymi, takie jak NASA, aby prezentować dane oraz wyniki badań kosmicznych i astronomicznych. Dzięki StarryAI artyści i naukowcy mają większą swobodę w eksperymentowaniu z nowymi stylami i koncepcjami, co może przyczynić się do poszerzenia wiedzy o kosmosie i zainspirowania kolejnych odkryć.
StarryAI - obrazy sztucznej inteligencji AI - generator obrazow

Jasper Art

Jasper AI to kolejny zaawansowany model sztucznej inteligencji, który umożliwia generowanie wysokiej jakości grafik na podstawie opisów tekstowych. Model ten został stworzony przez zespół badawczy, który pracował nad ulepszaniem technologii generowania obrazów z tekstu. Jasper Art działa na podobnej zasadzie, co inne modele wizualizujące opisy tekstowe, takie jak wspomniane wcześniej DALL-E 2 oraz ArtBreeder. Na podstawie opisu tekstu, model Jasper AI rysuje i jest w stanie stworzyć grafikę, która odpowiada opisanemu obiektowi, postaci lub scenie. Model ten został wytrenowany na ogromnej liczbie danych i wykorzystuje wiele zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji, w tym sieci neuronowe i algorytmy uczenia maszynowego.
Jasper AI Art - ai pictures graphics generator obrazów
Jasper Art umożliwia generowanie różnego rodzaju grafik, w tym postaci ludzkich, przedmiotów, krajobrazów, a nawet całych scen. Dzięki temu narzędzie może mieć wiele zastosowań w branży kreatywnej, reklamie i marketingu, gdzie szybkie tworzenie obrazów jest kluczowe. Jasper AI może być również wykorzystywany w edukacji, aby pomóc studentom wizualizować opisane przez nich obiekty i zjawiska oraz może służyć jako narzędzie dla pisarzy i twórców treści, którzy chcą szybko i łatwo stworzyć grafiki prezentujące ich twórczość. Także to narzędzie potrafi znacznie przyspieszyć i ułatwić proces tworzenia grafik, a tym samym zwiększyć efektywność pracy i oszczędzić czas.
Jasper Art - AI create image - sztuczna inteligencja technologia

Zalety sztucznej inteligencji generującej obrazy

Analizując istniejące projekty sztucznej inteligencji tworzące grafikę bardzo szybko można dostrzeć jej zalety. Przede wszystkim AI rysuje i jest w stanie wygenerować obraz w bardzo krótkim czasie, co może zaoszczędzić czas i koszty produkcji oraz poprawić efektywność procesów produkcyjnych poprzez zautomatyzowanie procesu tworzenia grafiki. Dzięki algorytmom uczenia maszynowego i sieciom neuronowym, SI jest także w stanie ulepszyć i poprawić jakość wizualizacji. Przykładowo, może odtworzyć brakujące fragmenty obrazu, usunąć szumy, poprawić kolory, czy zaproponować odpowiedni kadr. Grafika sztucznej inteligencji może także pomóc w tworzeniu spersonalizowanych obrazów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Prace mogą być generowane na podstawie preferencji wizualnych użytkownika lub jego historii przeglądania.
Zalety sztucznej inteligencji przykłady - algorytmy AI
Kolejnym pozytywnym aspektem jest optymalizacja procesu tworzenia grafiki, tak aby były one usprawnione pod kątem wykorzystania zasobów, takich jak czas i wydajność procesorów. Obrazy sztucznej inteligencji mogą również przewidywać trendy w sztuce, co pozwala na tworzenie bardziej atrakcyjnych i dostosowanych do zapotrzebowania rynku projektów. Na koniec, sztuczna inteligencja generuje obrazy i potrafi skalować proces tworzenia grafik, co pozwala na łatwe przygotowanie dużej ilości projektów w bardzo krótkim czasie. Wszystko to sprawia, że przykłady sztucznej inteligencji będą pojawiały się coraz częściej w naszym życiu.

League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game

Sztuczna inteligencja - zagrożenia i obawy

Tworzenie obrazów przez SI ma wiele zastosowań i może znacznie ułatwić pracę grafikom i artystom. Jednak, tak jak w przypadku każdej nowej technologii, pojawiają się również zagrożenia sztucznej inteligencji wynikające z wykorzystywania jej w nieodpowiedni sposób. Jednym z głównych zagrożeń związanych z tym, że sztuczna inteligencja tworzy obrazy jest ryzyko powstawania zmanipulowanych lub zupełnie fałszywych zdjęć. W dzisiejszych czasach niezwykle łatwo jest zmienić i dowolnie zmodyfikować fotografię, co może prowadzić do powstania fałszywych informacji lub dezinformacji. W przypadku generowania grafik przez sztuczną inteligencję istnieje ryzyko, że nieodpowiednia manipulacja może przyczynić się do powstania fake newsów, co może mieć poważne konsekwencje, szczególnie w dziedzinie polityki, mediów i dziennikarstwa.
Sztuczna inteligencja zagrożenia przykłady - AI obrazy
Innym zagrożeniem związanym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do generowania obrazów jest potencjalne zastąpienie pracy ludzi przez maszyny. Chociaż narzędzia takie jak wspomniany ArtBreeder, czy DALL-E 2 są bardzo przydatne dla artystów i grafików, to jednak mogą one również prowadzić do zmniejszenia zatrudnienia w tych branżach. Wiąże się to z utratą miejsc pracy oraz zmniejszenia możliwości rozwoju kreatywności u ludzi i może mieć negatywny wpływ na społeczeństwo jako całość. Tak więc, choć sztuczna inteligencja obrazy może mieć wiele zastosowań i przynosić korzyści, jednocześnie niesie ze sobą pewne zagrożenia, z którymi nalezy się liczyć. Konieczne jest ostrożne i odpowiedzialne wykorzystanie tej technologii, aby uniknąć poważnych konsekwencji dla ludzi i całego społeczeństwa. Poniższa grafika prezentuje nieistniejące osoby wygenerowane przez sztuczną inteligencję.
Zagrożenia sztucznej inteligencji - AI obrazy generator

Sztuczna inteligencja rysuje i tworzy obrazy

Wymienione w tym artykule narzędzia to tylko kilka przykładów spośród dużej ilość programów i aplikacji, które korzystają z SI do generowania grafiki - warto wymienić jeszcze Stability AI, Deep Dream Generator, Runway AI oraz Ganbreeder, które nie znalazły się w zestawieniu. Technologia AI rozwija się niezwykle szybko, co oznacza, że w przyszłości możemy spodziewać się coraz bardziej zaawansowanych i imponujących rozwiązań. Każde z wymienionych narzędzi korzysta z różnych algorytów i podejścia do tworzenia obrazów. Niektóre z nich wykorzystują uczenie maszynowe, a inne sieci neuronowe, jednak wszystkie mają na celu zapewnienie użytkownikom łatwego i szybkiego sposobu na tworzenie oryginalnej i niepowtarzalnej grafiki.
Generator AI - Sztuczna inteligencja rysuje i tworzy obrazy
Dzięki rozwijaniu się technologii sztucznej inteligencji, otrzymujemy nie tylko szybsze i bardziej efektywne narzędzia, ale także unikalne efekty wizualne. Sztuczna inteligencja generująca obrazy i grafikę to dziedzina, która rozwija się wraz z postępem i rozwojem technologii. Generatory wykorzystujące uczenie maszynowe i sieci neuronowe mogą tworzyć zupełnie nowe i oryginalne prace, które zaskakują swoją pomysłowością oraz potrafią wygrywać konkursy sztuk pięknych. Podsumowując, obrazy AI mają zastosowanie w wielu dziedzinach życia, rozrywki i nauki - zaczynając od gier video i grafiki komputerowej, a na biznesie i medycynie kończąc.
AI generator obrazów - sztuczna inteligencja obrazy
 

Jarosław Jasiński - futurysta CEO Founder IT producent gierAutorem artykułu jest JAROSŁAW JASIŃSKI, teoretyk i praktyk światów wirtualnych, futurolog, pasjonat nowych mediów i internetu. Producent gier komputerowych i business developer w branży IT, od ponad 15-stu lat zawodowo zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi. Właściciel firmy SuperNova Interactive, założyciel i twórca start-upów m.in. serwisu gamingowego Portal MMO i gier sieciowych Ski Jump Simulator oraz SKi Jumps. Autor poradników z zakresu marketingu online, e-commerce oraz badań. Jego publikacje i artykuły eksperckie można znaleźć w Gazecie Finansowej, Interia Biznes, Home & Market oraz Nowoczesna Firma.
 

INTERESUJĄ CIĘ NOWOCZESNE TRENDY TECHNOLOGICZNE? CZYTAJ ARTYKUŁY EKSPERCKIE Z BRANŻY IT

Artykuł ekspercki IT - Jarosław Jasiński - wiedza IT informacje

 

League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game
 

 • League of Angels logo gry png

  League of Angels

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 2D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: Android, iOS, Przeglądarka internetowa

  • 7.1
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 – Gameplay [HD]
Happy Tower – Zasady Gry [Full HD]
Happy Tower – Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda League of Angels
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee