• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

League of Angels 4 Heaven's Fury dostępne dla fanów MMORPG

League of Angels 4 Heaven's Fury dostępne dla fanów MMORPG

League of Angels 4 Heaven's Fury kolejna odsłona bardzo popularnego cyklu gier MMORPG. Gracze ponownie mogą liczyć na świat fantasy pełen wyzwań, zadań, aniołów i epickich starć przy pomocy magii. Czwarta część poszerzająca uniwersum, o podtytule Heaven's Fury jest już dostępna. 

League of Angels 4 Heaven's Fury

Ku uciesze wszystkich fanów tej popularnej serii gier mmorpg (liczącej już bagatela 7 lat!) z pewnością mają powody do radości. Po wersjach testowych, finalna wersja League of Angels 4 Heaven's Fury ujrzała światło dzienne na gtarcade.com. Twórcy obiecują, że jest to wkroczenie na zupełnie nowy, niespotykany w serii do tej pory poziom rozgrywki. Co stanowi o sile najnowszej odsłony gry?
League of Angels 4 Heaven's Fury
W świecie zepsutych bóstw, zadaniem gracza jest zebranie legendarnnych aniołów i przy ich pomocy ma on za zadanie odzyskać niebiosa i przywrócić ład na świecie. Poza tytułowymi aniołami, na gracza czeka także szereg aktywności. Mowa tutaj choćby o polowaniach na potężnych przeciwników, czy epickie starcia PvP. Dużą zaletą produkcji jest rozmach jej społeczności. Od starty gry jest ona dostępna w większości wiodących wersji językowych, a dla graczy udostępniono globalny pokój rozmów. 
League of Angels 4 Heaven's Fury
To wszystko składa się na epickie doświadczenie MMORPG, które przyciągnie do siebie na długie godziny. Szczególnie, że gra jest dostępna z poziomu przeglądarki, oferuje świetną oprawę wizualną, a niestandardowym rozwiązaniem jest wbudowany w system czatu translator. To bardzo przydatne rozwiązanie, gdyż produkcja przyciąga graczy z dosłownie, całego świata. 
 

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer


 

SPRAWDŹ TAKŻE POZOSTAŁE CZĘŚCI GIER Z SERII LEAGUE OF ANGELS

League of Angels 3 III - Gra MMORPGLeague of Angels 2 II - Gra MMORPG

League of Angels1 I - Gra MMORPG 


 

Zainteresował Cię League of Angels 4?
Koniecznie przeczytaj recenzję gry.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 


 • League of Angels 4 Heaven's Fury logo gry png

  League of Angels 4 Heaven's Fury

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: PC, smartfon

  • 8.2
  • 0.0
  • 8.3
.
 • Sonda League of Angels 4 Heaven...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee