League of Angels 4 Heaven's Fury • Najlepsze Gry Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

League of Angels 4 Heaven's Fury

gra League of Angels 4 Heaven's Fury

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: MMO w świecie fantasy
Grafika: 3D
Producent: Youzu Interactive
Wydawca: Youzu Interactive
Platformy: PC, smartfon
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 2. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
2.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 8.0
OCENA REDAKCJI 8.3

Dynamiczne i interaktywne pojedynki fantasy MMORPG

League of Angels 4 Heaven's Fury to kolejna odsłona znanej serii League of Angels w klimacie fantasy MMORPG. Gra zasłynęła ciekawym projektem uniwersum, zaskakującą oprawą wizualną i działaniem w całości poprzez zwykłą przeglądarkę. Seria jak to tej pory przyciągnęła do siebie miliony graczy, a twórcy gry otworzyli ponad tysiąc aktywnych i pełnych życia serwerów. Kolejna część o podtytule Heaven's Fury wprowadza do gry swoistą nowość. Jest nią nastawienie na dynamiczne i interaktywne pojedynki.
League of Angels 4 Heaven's Fury - LoA 4 - gra mmo pl
Podobnie jak w poprzednich odsłonach League of Angels, gracze wcielają się w bohaterów i walczą przeciwko potężnym przeciwnikom w świecie pełnym niebezpieczeństw i tajemnic. Gracze mają do wyboru szeroką gamę bohaterów, każdy z unikalnymi umiejętnościami i stylem walki, tak więc możemy zostać jedną z trzech klas postaci: Archer, Wizard oraz Dragoon. Zapewniają one łatwy próg wejścia dla nowicjuszy w uniwersum gry. Każda z klas posiada swój własny zestaw atrybutów i zdolności magicznych. Całość jest oczywiście podatna na rozbudowę i personalizację, dzięki czemu gracz może wykreować swoje własne doświadczenie związane z danym bohaterem.
League of Angels 4 Heaven's Fury - LoA 4 - gra mmo pl
Powraca także system rekrutacji aniołów, które okazują się być kluczowym elementem naszej drużyny. Zależenie, czy mowa o aniołach światła czy ciemności, będą one miały inny wpływ na walkę i będą stanowić o rodzaju wartości dodanej do naszej drużyny. Kluczem jest wypracowanie swojej najbardziej efektywnej strategii. Gracze mogą tworzyć swoje własne zespoły i walczyć razem z innymi graczami w trybach współpracy oraz PvP. Gra oferuje również możliwość rozwijania swoich bohaterów poprzez ulepszanie ich umiejętności i zdobywanie lepszego ekwipunku. Sama rozgrywka jest wzbogacona o wiele przedmiotów, umiejętności magicznych oraz wierzchowce. Nie można także zapomnieć o typowych dla gatunku MMORPG instancjach i questach.
League of Angels 4 Heaven's Fury - fantasy MMORPG
League of Angels 4: Heaven's Fury (LoA 4) jest dostępna na wiele platform, w tym na komputery i telefony komórkowe, co pozwala graczom na szybki dostęp do bohaterów oraz przygód w każdym miejscu i czasie. Świat gry jest pełen różnorodnych lokacji i potworów, które stanowią wyzwanie dla graczy i pozwalają im na eksplorację i odkrywanie nowych tajemnic. Ponadto gra jest regularnie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści, takie jak misje i wyzwania, co pozwala graczom na ciągłe odkrywanie nowych rzeczy i pogłębianie swoich przygód.
League of Angels 4 Heaven's Fury - LoA 4 - gra mmorpg pl
Podsumowując, gra oferuje wyjątkową i epicką historię, w której gracze mają okazję walczyć przeciwko niezwykle potężnym przeciwnikom i uratować świat przed zagładą. Jeśli jesteś miłośnikiem gier MMORPG w świecie fantasy oraz szukasz wyzwań i ciekawych przygód, to z pewnością League of Angels 4 jest grą idealną dla Ciebie. Tak więc zagraj już teraz i dołącz do walki o przetrwanie świata!

League of Angels 4 Heaven's Fury - LoA 4 - gra fantasy mmorpg


 

SPRAWDŹ TAKŻE POZOSTAŁE CZĘŚCI GIER Z SERII LEAGUE OF ANGELS

League of Angels 3 III - Gra MMORPGLeague of Angels 2 II - Gra MMORPG

League of Angels1 I - Gra MMORPG
*/*/
  • Sonda League of Angels 4 Heaven...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze