• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gry Zręcznościowe Online [Zagrajmy]

Gry Zręcznościowe Online [Zagrajmy]

Gry zręcznościowe online to dość szeroki gatunek obejmujący gry polegające na refleksie i sprawnym posługiwaniu się kontrolerem, którym może być joystick, myszka, pad lub klawiatura komputera. W zręcznościówkach liczy sie głównie refleks i koncentracja gracza a rozgrywka charakteryzuje się szybką i dynamiczną akcją. Nazwa tej kategorii gier odnosi się do automatu zręcznościowego, który był bardzo popularny w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. W niniejszym zestawieniu prezentujemy współczesne darmowe gry zręcznościowe, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

Ski Jump Simulator gra skoczki narciarskie online

Skacz niczym Małysz w Ski Jump Simulator

Wśród zręcznościowych i darmowych gier online możemy wymienić z całą pewnością najnowszy polski tytuł Ski Jump Simulator. To wartościowa produkcja przygotowana przez studio SuperNova Interactive, która wciąż jest rozwijana zgodnie ze wskazówkami zgromadzonej wokół niej społeczności. Ski Jump Simulator jest grą w klimacie skoków narciarskich, gdzie wcielamy się w rolę skoczka i birzedmy udział w zabawie w kilku trybach rozgrywki.
Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online
Możemy grać tutaj w pojedynkę w trybie fabularnym, w którym w warsztacie rozwijamy umiejętności stworzonej przez nas postaci i bierzemy udział w walce o najbardziej wartościowe tytuły popularnej w Polsce dyscypliny sportowej, jaką są niewątpoliwie skoki narciarskie. Możemy więc wygrać Turniej Czterech Skoczni (TCS), Puchar Kontynentalny, czy Kryształową Kulę, o ile poradzimy sobie ze zmiennymi warunkami pogodowymi panującymi na każdym z zaprojektowanych obiektów sportowych.
Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra
Każda ze skoczni różni się parametrami technicznymi, co jednocześnie wymusza na nas inne podejście do wykonywanego lotu narciarskiego. Poza tym wykorzystanie zmiennego wiatru i pogody na swoją korzyść pozwala na zdobycie cennych medali i skuteczną rywalizację z innymi graczami rozsianymi po całym świecie. Ski Jump Simulator jest bowiem jednocześnie grą zręcznościową, ale także produkcją z gatunku MMORPG, w której najbardziej zaciekła rywalizacja odbywa się właśnie pomiędzy prawdziwymi graczami, którzy podobnie jak my mogą osiągnąć prawdziwe mistrzostwo w skokach narciarskich.
Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra pc

Z siła bogów w grze World of Chaos

Gry online zręcznościowe typu World of Chaos to produkcja ze świata fantasy. Zabawa polega tutaj na budowaniu mocy własnej postaci, ponieważ w grze mogą przetrwać i portadzić sobie najsilniejsi gracze. Jest to jednocześnie tytuł, który nie wymaga naszego maksymalnego zaangażowania, dzięki rozgrywce typu Idle a duża część rozgrywki potrafi się dziać automatycznie. Oznacza to, że można pograć bez konieczności inwestowania dużej ilości wolnego czasu. Jest to więc świetny tytuł dla zapracowanych, którzy mimo dużego codziennego zaangażowania dysponują kilkoma wolnymi chwilami i chętnie przeznaczyliby ten czas na zabawę w stare gry zręcznościowe, które nie pochłaniają ogromnej ilości czasu.
World of Chaos - darmowe gry zręcznościowe online
World of Chaos jest produkcją, w której możemy kontroliować nawet bogów, gdy tylko zdobędziemy wystarczającą moc. Zanim do tego dojdzie, budujemy własną postać i wkraczamy do rozgrywki jako zupełny nowicjusz. Wraz z progresem zdobywamy coraz to lepsze wyposażenie, ulepszenia, ale i towarzyszy, którzy chętnie dołączają do naszej kompanii. Pokonując silnych bossów otrzymujemy oczywiście znacznie lepsze przedmioty i ekwipunek, dzięki czemu nasza siła wciąż rośnie. Podobnie jak inne gry zręcznościowe pc, World of Chaos pozwala brać udział w walkach typu Battle Royale, gdzie zwycięzcą jest ten, który jako ostatni pozostał na polu bitwy, ale i zwiedzać lochy czy brać udział w wojnach pomiędzy gildiami oraz dokonywać rajdów. Możemy przystąpić do jednej z nich tworząc stabilny sojusz i broniąc swoich włości przed atakami innych.
World of Chaos - darmowe gry zręcznościowe online

W kosmicznej placówce w Battle for the Galaxy

Battle for the Galaxy jest darmową zręcznościową strategią MMO, w której naszym zadaniem jest rozbudowa i ochrona placówki zlokalizowanej w głębokim kosmosie. To gra internetowa, w którą można grać na wielu platformach, niekoniecznie tylko na komputerach osobistych, ale także na smartfonach - podobnie jak duża część tytułów z gatunku gry zręcznościowe za darmo. Tytuł został stworzony i jest rozwijany przez ATM Games, a jego premiera odbywała się już kilka lat temu w 2019 roku. Wokół gry urosła pokaźna rzesza prawdziwych fanów, wśród których znajduje się duża grupa polskich graczy. Znalezienie kompana do wspólnej zabawy jest więc dość proste do osiągnięcia, tak jak zaproszenie znajomych do gry.
OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne
W Battle for the Galaxy najważniejszym zadaniem jest przetrwanie i rozbudowa systemów obronnych naszej placówki. Z czasem warto dołączyć do jednego z licznych sojuszy i brać udział we wspólnych rajdach - możemy planować wtedy strategie ofensywne i defensywne oraz handlować z innymi graczami. Im większą ilością wojsk dysponujemy, tym nasze podboje i zdolności obronne się poprawiają, co sprawia, że stajemy się naprawdę groźnym przeciwnikiem.

Battle for the Galaxy - gry zręcznościowe za darmo online
 


 

SPRAWDŹ TOP NAJLEPSZE GRY WIELOOSOBOWE, DOBRE GRY PRZEGLĄDARKOWE ORAZ TOP GRY NA TELEFON

Najlepsze top gry wieloosobowe online

Najlepsze top gry przeglądarkowe MMO online

Najlepsze top gry na telefon online android

 


 


 

gry do pobrania za darmo pc

Artykuł jest częścią DZIAŁU ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia z zakresu gier online oraz polecają najciekawsze tytuły do zagrania.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

World of Warships - gra bitwy morskie - gra symulator okrętu

 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee