• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Battle for the Galaxy - kosmiczne walki robotów

Battle for the Galaxy - kosmiczne walki robotów

Chciałeś odbyć kiedyś podróż w kosmos? A może marzy ci się jakaś bitwa robotów? W obydwóch tych przypadkach dobrym rozwiązaniem może okazać się lubiana i ceniona przez graczy gra Battle for the Galaxy, która bardzo łatwo wciągnie Cię w świat kosmicznych technologii i podejmowania trudnych decyzji.
Battle for the Galaxy - strategia MMORTS gra o robotach

Na czym polega gra Battle for the Galaxy? 

Battle for the Galaxy to sandboxowa gra MMO sci-fi, w której gracz wciela się w rolę dowódcy bazy kosmicznej, a jego zadaniem jest jej rozwinięcie i rozbudowanie. Oczywiście nie jest to wcale takie łatwe - rozgrywka toczy się wraz z tysiącem innych graczy, którzy chcą zgarnąć cudze dobra materialne i terytorialne dla siebie. Do podstawowych zadań gry jest więc obrona bazy, a także atakowanie przeciwników.
Battle for the Galaxy - gra strategia MMORTS o robotach
Kluczem do postępu jest rozwój technologii w swojej bazie, a walki robotów są tu na porządku dziennym. Oprócz tego, Battle for the Galaxy umożliwia zawieranie sojuszu handlowych oraz wojskowych, przez co rozgrywka jest jeszcze ciekawsza. Oprócz przeciwników w postaci innych graczy, można także mierzyć się z przygotowanymi przez grę botami.
Battle for the Galaxy - strategia MMORTS gry roboty
Rozgrywka może przypominać niektórym tą, którą oferuje gra Clash of Clans. Podczas rozgrywki, gracz gromadzi w swojej bazie zapasy dwóch najważniejszych surowców - tytanu oraz energii. To właśnie za ich pomocą ulepszane są elementy zarządzanej przez niego bazy. Przechowywane są one w niej za w specjalnych magazynach, których zdaniem jest uniemożliwienie przeciwnikom ukradnięcie ich. Aby jeszcze bardziej zabezpieczyć się przed grabieżą, konieczne jest rozwijanie umiejętności defensywnych bazy.
OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne
prócz technologii obronnej oraz składów energii i tytanu, do najważniejszych budynków i miejsc w osadzie kosmicznej należą centrum zarządzania oraz akademia. Akademia to miejsca, w którym można trenować, szkolić i ulepszać swoją armię i jednostki. Centrum dowodzenia to z kolei budynek, za pomocą którego steruje się całą bazą, będący jej "sercem" i najważniejszym elementem.
Battle for the Galaxy - strategia gra MMORTS roboty

Jak grać w Battle for the Galaxy - kilka porad dla początkujących

Battle for the Galaxy to gra o robotach MMORTS, co oznacza, że gracz wciela się w rolę dowódcy i ma do dyspozycji otwarty świat. Z początku sposób działania gry może okazać się nieco przytłaczająca, a znajomość jej wszystkich mechanik przychodzi dopiero z czasem. Oto kilka podstawowych wskazówek przed pierwszą rozgrywką:

1) Siła ofensywna jest bardzo istotna, jednak nie należy zapominać o konieczności ulepszania zdolności defensywnych bazy (zakupu wież obronnych lub pułapek).
2) Przed każdym atakiem na bazę przeciwnika należy zastanowić się nad odpowiednią strategią i przemyśleć wybór jednostek.
3) Sojusze z innymi graczami mogą okazać się bardzo przydatne i korzystne. Warto zastanowić się nad grą że znajomymi.
Battle for the Galaxy - strategia MMORTS gra o robotach
Chcesz zacząć swoją przygodę z Battle for the Galaxy? Nie ma w tym nic trudnego. Aby zacząć grać w Battle for the Galaxy nie trzeba bowiem wiele - wystarczy dostęp do Internetu i, nawet słabej jakości, komputer z przeglądarką. W grę można bowiem z powodzeniem grać za pomocą przeglądarki Internetowej. Battle of the Galaxy dostępne jest także do pobrania na telefony z systemem Android lub IOS. Mimo, że grafika w grze jest bardzo przyjemna dla oka, do satysfakcjonującej rozgrywki wystarczy nawet słabej jakości sprzęt. Autorem (producentem i wykonawcą) gry jest firma AMT Games - ceniony i lubiany przez graczy producent gier online i gier, w które można grać za pomocą przeglądarki.
Battle for the Galaxy - gry strategiczne MMORTS bitwy robotów


 

SPRAWDŹ ZESTAWIENIA CIEKAWYCH GIER O ROBOTACH, GIER Z MASZYNAMI ORAZ POTENCJAŁ GIER MMORTS

gry roboty o robotach walki

gry maszyny online

GRY MMORTS - RTS online

 


 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne

 

 • Battle for the Galaxy logo gry png

  Battle for the Galaxy

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: futurystyczna strategia
  Grafika: izometryczna
  Producent: AMT Games
  Wydawca: AMT Games
  Platformy: Przeglądarka, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Battle for the Galaxy - Trailer [HD]
 Battle for the Galaxy - Google Play Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Battle for the Galaxy
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee