• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

RELACJA: Comic Con po raz pierwszy w Polsce!

RELACJA: Comic Con po raz pierwszy w Polsce!

Comic Con po raz pierwszy w Polsce? Tego nie można było przegapić. Całe wydarzenie miało miejsce tuż obok naszej stolicy, a dokładniej mówiąc w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Jednakże to nie były jedyne targi odbywające się w ten długi czerwcowy weekend upływający pod znakiem fantastyki. Poza Warsaw Comic Con odbywało się także Good Game Warsaw oraz Edu Expo, co znacznie zwiększało skalę całego wydarzenia.

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce...

Na samym wejściu powitała nas strefa Star Wars - prototypy statków, R2-D2, a także mały BB8 przemierzający przestrzeń między ludzkimi nogami. W rzeczywistości był to niewielki robot zwany jako Sphero, który stanowił fajną atrakcję dla przechodniów. We własnej osobie pieczę w tej strefie sprawował nie kto inny jak Darth Vader, a dookoła przechadzali się szturmowcy. Prócz Gwiezdnych Wojen przygotowano strefę The Walking Dead, gdzie można było poddać się wirtualnej rzeczywistości i na chwilę przenieść się do świata apokalipsy lub nawet zostać "trupem" robiąc sobie zdjęcie. Psst! Na przyszłość uważajcie jak robicie selfie.

Warsaw Comic Con

Cały konwent obfitował tradycyjnie w szereg stoisk będących nie lada gratką dla fanów czy to gier czy filmów. Świetnie zaprezentowało się chociażby stoisko z biżuterią artystyczną, gdzie można było zakupić precyzyjnie ręcznie wykonane miniatury z części zegarków. Zapewne znalazłyby się osoby chcące mieć Smauga i cały jego skarb zamknięte zgrabnie w zegarku kieszonkowym.

Atrakcji ciąg dalszy...

Nie zabrakło również cosplayerów. Jednakże najwięcej kreacji pojawiło się dopiero w sobotę. Tradycyjnie emanowali oni pozytywną energią przekładającą się na klimat wydarzenia.

Warsaw Comic Con

Jak na pierwszy Comic Con w Polsce trzeba przyznać, że były to udane targi. Cieszyły sie one dość sporym zainteresowaniem w każdym wieku. Miło było patrzeć jak Wonder Mama spaceruje ze Spider Synkiem, a nieopodal Tata pilnuje Super Córeczki. Niewątpliwie dużą atrakcją była możliwość spotkania się z aktorami  słynnej Gry o Tron czy też Breaking Bad. Idealna okazja, aby móc wprost zadać nurtujące nas pytanie czy po prostu zdobyć podpis aktora swojego ulubionego serialu. Szereg prelekcji w kategorii literatury, komiksu, mangi i anime oraz gier, praktycznie na każdym kroku miejsca, gdzie można było cieszyć się wspólną rozrywką zarówno w świecie gier wideo jak i planszowych owocowały tym, że nie sposób było się nudzić i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 


 

Zobacz wydarzenie w obiektywnie naszych fotoreporterów!

 

Kasia Bonszkowska

Ewelina Lechowicz

Studentka Politechniki Wrocławskiej, która obecnie jest w trakcie questa pod nazwą "magisterka z inżynierii środowiska". Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, robieniu zdjęć oraz wspólnie z ekipą na tworzeniu gry Shadow Time. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką, lecz niekiedy potrafi osiągnąć level high w mówieniu.
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee