Forge of Empires • Najlepsze Gry Strategiczne • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Forge of Empires

gra Forge of Empires

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Różne epoki historyczne (MMOSG)
Grafika: izometryczna
Producent: InnoGames GmbH
Wydawca: InnoGames GmbH
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 5. WG GATUNKU Strategiczne
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 9
OCENA GRACZY 7.9
OCENA REDAKCJI 8.0

Władaj, dziel i rządź - zbuduj imperium

Forge of Empires to darmowa gra strategiczna, która pozwala graczom zanurzyć się w wirtualnym świecie, w którym budują swoje własne miasto i prowadzą je przez różne epoki historyczne, od epoki kamienia aż po nowoczesność. Gra została stworzona przez znane niemieckie studio InnoGames i jest to tytuł przeznaczony na przeglądarki internetowe. Początki FoE sięgają 2012 roku i od tamtego czasu produkcja zdążyła zebrać szerokie grono fanów. Gra przetłumaczona na kilkanaście języków europejskich, między innymi uruchomione zostały serwery polskiej edycji Forge of Empires.
Forge of Empires - gra strategia MMO przeglądarka browser
Forge of Empires jest grą nietypową w porównaniu z innymi podobnymi produkcjami. W przeciwieństwie do nich, rozgrywka nie toczy się w jednej epoce. Gracze przejmują kontrolę nad małą osadą, którą muszą systematycznie rozwijać. Odblokowując kolejne technologie, awansują z epoki kamienia, poprzez średniowiecze, epokę kolonialną, czasy rewolucji przemysłowej, współczesność, aż do niedalekiej przyszłości. Gra rozpoczyna się w epoce kamienia, w której gracz otrzymuje niewielkie terytorium z kilkoma chatami i ratuszem. Jego zadaniem jest rozwijać miasto, budować nowe budynki, dbać o zasoby oraz rozbudowywać infrastrukturę. Każda kolejna epoka wprowadza nowe możliwości i wyzwania, takie jak budowanie nowych budynków, odkrywanie technologii i prowadzenie wojen. Jednak na tym rozgrywka w Forge of Empires się nie kończy, gdyż gracze mogą również poszerzać swoje terytorium o nowe prowincje.Forge of Empires - gra strategiczna przeglądarkowa MMO
Rozbudowa miasta to jedno z najważniejszych zadań w grze Forge of Empires. Gracz musi umiejętnie planować rozmieszczenie budynków oraz dbać o ich funkcjonalność. W miastach można budować różne rodzaje budynków, takie jak domy mieszkalne, fabryki, magazyny, sklepy i wiele innych. Wszystkie one mają określone funkcje, na przykład dostarczają surowców, produkują towary lub zwiększają zadowolenie mieszkańców. W grze ważną rolę odgrywa także produkcja, która pozwala na pozyskiwanie surowców niezbędnych do rozwoju miasta. Surowce są potrzebne do budowy nowych budynków oraz do prowadzenia badań naukowych, co umożliwia odkrywanie nowych technologii. Produkcja odbywa się w różnych rodzajach budynków, takich jak fabryki czy kopalnie.
Forge of Empires - darmowa gra strategiczna MMO przeglądarka
Kolejnym istotnym elementem gry Forge of Empires jest walka. Gracze mają możliwość prowadzenia wojen z innymi graczami lub przeciwnikami kontrolowanymi przez komputer. Walki odbywają się z użyciem armii, które gracz musi najpierw wytrenować i wyposażyć w odpowiedni sprzęt. Istotne są także taktyki i strategie, które gracz musi wykorzystać, aby pokonać przeciwnika. W grze Forge of Empires nie brakuje także możliwości handlowych. Gracz może wymieniać towary ze swoimi sąsiadami - kupować i sprzedawać surowce lub towary. Możliwe jest nawet utworzenie własnej giełdy towarowej, na której gracz może handlować z innymi graczami na całym świecie.
Forge of Empire - strategia online browser MMO
Ważna jest też interakcja z innymi uczestnikami rozgrywki, z którymi można współpracować przy osiąganiu ważnych celów oraz toczyć z nimi zaciekłe bitwy. Podobnie jak w innych strategicznych grach internetowych gracze Forge of Empires mogą również zrzeszać się w gildie. Podsumowaując, gra Forge of Empires oferuje wiele możliwości rozwoju miasta i eksploracji nowych epok historycznych. Dzięki interesującej mechanice gry, rozbudowanej fabule i różnorodnym trybom rozgrywki, jest to idealna propozycja dla fanów gier strategicznych i ekonomii.
Forge of Empires - gra strategiczna ekonomia MMO przeglądarkowa
Forge of Empires - darmowa gra strategiczna onlineForge of Empires - darmowa gra strategiczna poradnikForge of Empires - darmowa gra strategiczna online - galerie tapety


 

najlepsze gry strategiczne top strategieForge of Empire znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY STRATEGICZNE MMO.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

najlepsze gry mmorts top rtsForge of Empire znalazł się także w naszym zestawieniu TOP 7 GRY MMORTS.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - Gameplay
Forge of Empires - drugi gameplay
Forge of Empires - Oceaniczna przyszłość [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
  • Sonda Forge of Empires
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze