Shadow Time • Najlepsze Gry Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Shadow Time

gra Shadow Time

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Manga i anime
Grafika: 2D
Producent: Shadow Time
Wydawca: Shadow Time
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 141. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
38.
ILOŚĆ GŁOSÓW 17
OCENA GRACZY 7.2
OCENA REDAKCJI 6.0

Shadow Time jest grą z gatunku MMORPG osadzoną w świecie Anime oraz Fantasy stworzoną przez niezależny polski zespół. Pod koniec marca ukazała się jej oficjalna premiera. Gra jest darmowa i przeznaczona na przeglądarki internetowe, a także dostosowana do tego, aby cieszyć się nią również w wersji mobilnej.

Gra inspirowana jest tytułami znanych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co da się zauważyć choćby w wyborze postaci. Jednakże cała jej treść tworzy całkowicie odrębną fabułę.

Akcja gry toczy się w świecie Shadow Time, którego nieskazitelna harmonia zostaje zakłócona przez Jeźdźców Apokalipsy chcących przejąć władzę. Zło w postaci demonów, różnej maści kreatur i innych czarnych charakterów zaczyna się panoszyć po całym świecie. I tu właśnie pojawia się nasz główny bohater, który ma za zadanie zapobiec całej tej katastrofie.

Na początku przychodzi nam wybrać jedną z pięciu dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras posiada indywidualne atrybuty przejawiające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także profesję charakterystyczną dla każdej z nich.

W celu zdobycia doświadczenia nie tylko trzeba walczyć z przeciwnikami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju zadaniami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi questami. Prócz zadań związanych z głównym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg wątków pobocznych, które oferują nam wykonywanie zadań nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako quest dzienny.

Sama rozgrywka odbywa się w otwartym świecie, tak więc możemy udać się tam, gdzie nas nogi poniosą. W miarę zdobywania doświadczenia, nasz bohater może nauczyć się nowej techniki lub nabyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę rozwoju naszego bohatera. System walki odbywa się w trybie turowym i tutaj też aspekt ten poszerza się o indywidualne dostosowanie szybkiej walki pod siebie.


*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?
Final Fantasy VIX - Gameplay - Początek [Full HD]
Final Fantasy XIV - Poradnik dla początkujących - Podpowiedzi [Full HD]
OGame – New Teaser Trailer [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
  • Sonda Shadow Time
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze